Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Alfabet 12 gier

Alfabet angielski dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w rolę pewnej postaci, która skacze po rozmaitych przeszkodach zbierając różne litery. Ostatecznie utworzą one wyraz, który jest w języku angielskim, podobnie jak cała gra, więc przy okazji możecie ćwiczyć sobie język, który na pewno przyda Wam się w przyszłości. Nie będzie to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, lecz nie ma się co poddawać, gdyż na pewno dacie sobie radę, a przy okazji zaowocuje to świetną zabawą.


Alfabet polski dla dzieci

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem, a zarazem zabawą będzie odgadywanie liter. Łączycie więc przyjemnie z pożytecznym poprzez klikanie na klawiaturze liter, które lecą z nieba. Czym szybciej będziecie odgadywali, tym więcej punktów uda Wam się zdobyć. Dużym utrudnieniem jest jednak to, że niektóre z nich spadają bardzo szybko, a dodatkowo z biegiem czasu na ekranie pojawiać się ich będzie coraz więcej. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, sprawdźcie się w tym zadaniu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Alfabet dla dzieci

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia z grą w której główną rolę odgrywają Gnomeo i Julia. Waszym zadaniem będzie odnajdywanie literek, które ukryły się na obrazku z ich udziałem. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one świetnie zamaskowane. Z pomocą przychodzi Wam jednak lupa powiększająca, więc na pewno dacie sobie radę. Dodatkowo z biegiem czasu plansze będą coraz trudniejsze, więc dajcie z siebie wszystko, wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie, które już na Was czeka. Powodzenia!


Alfabet gra edukacyjna

Ocena gry

W tej grze napotkacie prawdziwy deszcz literek z alfabetu. Jest to świetna okazja aby potrenować sobie ich znajomość, a tym samym łączycie przyjemne z pożytecznym. Waszym zadaniem będzie klikanie na klawiaturze liter, które pojawią się na ekranie. Gdy to zrobicie one pękną, jeśli się Wam jednak nie uda, to niestety wylądują one na ziemi, a każde takie niepowodzenie przybliża Was do końca gry. Dodatkowo odejmowane Wam są punkty, więc dajcie z siebie wszystko i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!Alfabet puzzle

Ocena gry

Kubusia Puchatka na pewno znacie i lubicie, gdyż na jego bajkach wychowuje się chyba każde dziecko. W tej grze wraz z nim i sową uczyć się będziecie alfabetu, który ukryty jest w ulu. Kto jak to, ale Kubuś potrafi szukać w nim najlepiej i to właśnie jemu oddacie tę czynność. Sowa wszystko nadzoruje zaś Wy musicie odszukane literki przyporządkować do pustych miejsc. Dzięki temu możecie potrenować swoja znajomość liter, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie! Żółty bohater Disneya w czerwonej koszulce oraz sowa już na Ciebie czekają.


Alfabet po angielsku

Ocena gry

Jeżyk angielski w życiu bardzo się przydaje i warto się go uczyć. Nie zawsze jednak mamy do tego zapał i chęci, lecz dzięki tej grze można połączyć przyjemne z pożytecznym. Waszym zadaniem będzie wstawienie angielskich liter w wolne miejsca danego wyrazu, który określa nazwę przedmiotu znajdującego się powyżej na obrazku. Postarajcie się wykonać polecenie jak najlepiej i potrenujcie swój język angielski. Na pewno dacie sobie radę, więc do dzieła. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Zygzaka McQueena zna chyba każdy. Jest to bohater filmu pt. \"Auta\", który ma na całym świecie wielu zwolenników. W tej grze to właśnie on i złomek uczyć Was będą alfabetu. Ukryli oni na swoim zdjęciu wszystkie literki, które musicie odnaleźć. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ są one znakomicie zamaskowane, a na dodatek każde kliknięcie w niewłaściwe miejsce spowoduje odjęcie Wam punktów, a do tego nie możecie dopuścić, więc dajcie z siebie wszystko, wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie!


Alfabet po polsku

Ocena gry

Rebusy to zabawa, którą lubi chyba każdy. Nic tak nie cieszy jak odgadnięta zagadka, a właśnie na tym polegać będzie ta gra. Waszym zadaniem jest wpisywanie w okienko liter, które w ostatecznym rozrachunku utworzą hasło. Dzięki temu możecie ćwiczyć sobie polski alfabet, gdyż właśnie w takiego języka tutaj używacie. Początkowo zagadki nie powinny sprawiać Wam problemu, lecz z biegiem czasu rebusy będą coraz trudniejsze, więc musicie się bardzo postarać. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie!


Ukryty alfabet

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem jest odnalezienie liter alfabetu, które są ukryte na poniższym obrazku. Nie jest to jednak takie proste, gdyż pingwinów jest wiele, a na dodatek znacząco się one ze sobą zlewają przez co nasze oczy mogą wariować. Nie możecie jednak się poddać i koniecznie musicie znaleźć wszystkie literki, które się schowały. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż za każe kliknięcie w złe miejsce odejmowane Wam są punkty, a do tego nie możecie dopuścić za wszelka za cenę, powodzenia!


Alfabetyczna gra

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie szukanie różnych literek alfabetu. Z pozoru łatwe zadanie wcale takie nie jest, ponieważ są one ukryte na obrazkach przedstawiających różne sceny z bajek i kreskówek. Dodatkowym utrudnieniem bez wątpienia są kary jakie dostaniecie za kliknięcie w nieodpowiednie miejsce. Gra ta świetnie ćwiczy Wasz wzrok, więc dajcie z siebie wszystko i postarajcie się jak najlepiej wykonać to zadanie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Alfabet
 • Nauka alfabetu dla dzieci

  Nauka alfabetu dla dzieci

  Oglądana: 297 ocena: 0.00

 • Ukryty alfabet

  Ukryty alfabet

  Oglądana: 271 ocena: 0.00

 • Alfabetyczna gra

  Alfabetyczna gra

  Oglądana: 238 ocena: 0.00

 • Alfabet polski dla dzieci

  Alfabet polski dla dzieci

  Oglądana: 234 ocena: 0.00

 • Alfabet po polsku

  Alfabet po polsku

  Oglądana: 231 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie