Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Wyspa totalnej porażki za darmo online

Ocena gry

W teleturniejach ubiór uczestnika odgrywa bardzo ważną rolę, a w tej grze będziecie odpowiedzialni właśnie za to. Dwójka uczestników popularnego animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki poprosiła Was o pomoc w doborze właściwych elementów stroju. Do dyspozycji macie pokaźną garderobę jak to zwykle bywa w telewizji, więc na pewno coś wybierzecie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalej porażki sezon 1

Ocena gry

Wyspa Totalnej Porażki, to animowany serial emitowany na Cartoon Network. Jest on bardzo popularny na całym świecie, więc na pewno go znacie. W poniższej grze uczestniczyć będzie w finałowym starciu tego teleturnieju, a Waszym zadaniem będzie odgadnięcie o kim mówi inny uczestnik. Wydaje się łatwe, lecz niestety takie nie jest, ponieważ wszystko odbywa się tutaj w języku angielskim, co sprawia pewne komplikację, aczkolwiek nie ma się co zrażać i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki Gwen wygrywa

Ocena gry

W przedstawionej grze znajdziecie się w trochę nieprzyjemnej sytuacji, gdyż wypadniecie z samolotu bez spadochronu. Jest to spowodowane tym iż jesteście uczestnikami znanego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem jest wylądowanie bezpiecznie na ziemi i jednocześnie zebranie jak największej ilości punktów. W tym celu musicie łapać balony czy też parasolki, które unosić Was będą w powietrzu. Niestety, lecz z nieba spadać będą również inne przedmioty, które są ciężkie jak np. pianina czy też imadła, a ich pochwycenie będzie Was bardzo ciągnęło w dół.


Wyspa totalnej porażki Cartoon Network

Ocena gry

Jeśli oglądacie Cartoon Network, to z pewnością zetknęliście się z animowanym serialem pt. Wyspa Totalnej Porażki. W tej grze nie wcielicie się jednak w jednego z bohaterów, lecz w wielkiego krokodyla zamieszkującego tamtejsze wody. Waszym zadaniem będzie dogonienie łodzi z całą paczką, która przemieszcza się kanałami. Nie jest to jednak proste, ponieważ pod jak i nad wodą czeka na Was wiele przeszkód, które musicie pokonywać lub - te co się da - jeść. Robicie to przy pomocy SPACJI, zaś sterujecie strzałkami na klawiaturze.Darmowa gra wyspa totalnej porażki

Ocena gry

W tej grze zasiądziecie za sterami pojazdu w teleturnieju Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie przejechanie jak najdłuższego odcinka drogi, co niestety nie jest łatwe, ponieważ napotkacie na niej wiele przeszkód, takich jak auta, czy też wyrwy w asfalcie. Musicie im stawić czoła i w nie nie wjeżdżać, gdyż każdy taki incydent przybliży Was do końca gry, a tego przecież nie chcecie. Pamiętajcie aby zbierać monety oraz ikony stopera, dzięki czemu zyskacie kilka cennych sekund. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki eva

Ocena gry

Ubieranki, to bardzo popularne gry wśród dziewczyn. Przed Wami kolejna tego typu odsłona, a jej głównymi bohaterkami będą postacie z zapewne świetnie Wam znanego serialu animowanego pt. Wyspa Totalnej Porażki. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę oraz dwie sylwetki do ubrania, więc na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Możecie wybierać spośród wielu rodzajów włosów, butów, sukienek, spodni i koszulek. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki All stars

Ocena gry

Przed Wami kolejna z konkurencji w teleturnieju Wyspa Totalnej Porażki. Tym razem przed liczną publicznością bohaterowie serialu opisywać będą innych uczestników. Waszym zadaniem będzie odgadnąć o kim mowa. Niestety nie jest to takie proste, ponieważ wszystko dzieje się w języku angielskim, aczkolwiek jeśli nie macie z nim problemu, to na pewno dacie sobie radę i gra się Wam spodoba. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki Alexandro

Ocena gry

Na Wyspie Totalnej Porażki rozgrywa się teleturniej o tej samej nazwie. Przed Wami kolejne z zadań, gdzie wcielicie się w jednego z bohaterów i wyskoczycie z samolotu. Waszym zadaniem będzie jak najdłuższe utrzymanie się w powietrzu, a do tego celu posłużą Wam parasolki, czy też balony. Ich zdobycie nie gwarantuje jednak miękkiego lądowania, gdyż z nieba spadają różne ciężkie przedmioty i gdy złapiecie któreś z nich, to niestety Wasza wycieczka ku ziemi nabierze rozpędu, a tego zapewne nie chcecie.


Wsypa totalnej porażki za darmo online

Ocena gry

Jeśli oglądaliście animowany serial pt. Wyspa Totalnej Porażki, to na pewno kojarzycie wielkiego krokodyla zamieszkującego tamtejsze wody. W poniższej grze wcielicie się właśnie w niego, a Waszym zadaniem będzie ściganie łodzi, na której są główni bohaterowie. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż w wodzie znajdują się liczne przeszkody, które musicie pokonać, jak i ryby, które musicie jeść klikając SPACJĘ. Sterowanie odbywa się w całości za pomocą strzałek GÓRA i DÓŁ na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki courtney

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w jedną z postaci bardzo popularnego, animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie dojechanie pojazdem po ulicy jak najdalej. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się Wam wydawać, ponieważ na trasie czeka Was wiele przeszkód, które musicie pokonać. Są to min. wyrwy w nawierzchni, pobocze, czy też inne auta. Niestety dodatkowo czas Wam będzie upływał, więc oprócz monet musicie zbierać również ikony stopera, które dodadzą Wam cenne sekundy.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 304 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie