Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Lilo I Stich ubierani

Ocena gry

W każdym zakątku świata jest taniec, który oddaje ducha danej kultury. Na Hawajach bez wątpienia jest to tanie Hula, a właśnie przecież tam mieszka Lilo i Stich z popularnej bajki, w związku z czym w poniższej grze wraz z nimi uczyć się będziecie właściwych ruchów do tego właśnie tańca. Ubrani w tradycyjne stroje przystąpicie do treningu. Początki mogą być trudne, aczkolwiek nie zrażajcie się pierwszymi niepowodzeniami, gdyż z czasem one miną, a włożony trud na pewno nie pójdzie na marne. Powodzenia!


Lilo I Stich pod wodą

Ocena gry

Lubicie pływać? Jeśli tak, to ta gra na pewno Wam się spodoba, ponieważ wraz z Lilo i Stichem będziecie to robili w oceanie. Waszym zadaniem będzie dokarmianie zwierząt. Stich cały czas podawać będzie Lilo kanapki, która będzie nurkowała i podawała je rybom oraz innym morskim stworzeniom. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż z pewnością spędzicie nad nią wiele czasu. Sterowanie postaciami odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, kanapki zaś podajecie przyciskając SPACJĘ. Do dzieła!


Lilo i Stich Disney channel

Ocena gry

Lubicie Lilo i Sticha? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze wcielicie się w jedną z tych postaci i udacie się na plażę, aby oddać się świetnej zabawie. Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych platformach i zbieranie kolorowych kamieni. Wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ po drodze czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła, aczkolwiek nie martwcie się gdyż na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich twórca potworów

Ocena gry

Na pewno oglądaliście kiedyś bajkę pt. Lilo i Stich, więc znacie zapewne jej bohaterów, a jeśli nie, to dzięki tej grze macie szansę nadrobić te oto zaległości. Wcielicie się tutaj w Sticha, który za pomocą swojego pistoletu będzie musiał strzelać do kosmicznych wrogów, którzy przybyli na Ziemię. Do dyspozycji macie kilka planszy z których każda kolejna jest coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z z siebie wszystko. Przy okazji uważajcie, aby przez przypadek nie postrzelić swoich przyjaciół.Lilo I Stich w kosmosie

Ocena gry

W poniższej grze wcielacie się w rolę popularnego Sticha, którego na pewno znacie. Wasza misja ma miejsce w kosmosie i to właśnie tam się znajdziecie. Zadanie polega na dotarciu do wyznaczonego miejsca, co nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ po drodze musicie pokonać wrogów za pomocą pistoletu. Pamiętajcie również, aby na bieżąco zbierać ikonki z amunicją oraz zdrowiem, gdyż dzięki temu Wasza przygoda potrwa o wiele dłużej. Postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, strzelacie zaś spacją.


Lilo I Stich eksperymenty

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której głównym bohaterem jest Stich z popularnej bajki pt. Lilo i Stich. Po wcieleniu się w jego postać znajdziecie się na platformie złożonej z kolorowych klocków. Waszym zadaniem będzie dotarcie do miejsca oznaczonego strzałką i aby tego dokonać musicie pozbyć się wszystkich klocków. Jest to możliwe dzięki dobraniu ich w co najmniej potrójne pary dzięki czemu będą one znikać. Początkowo nie powinniście mieć z tym żadnych kłopotów, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy może się zmienić.


Lilo i Stich Kauai caper

Ocena gry

Sport to zdrowie dlatego warto go uprawiać. Istnieje setki jak nie więcej dyscyplin, a jedną z nich jest Baseball, którego w poniższej grze będziecie uprawiać. Wcielicie się tutaj w Sticha z popularnej bajki pt. Lilo i Stich, którą na pewno oglądaliście, a Waszym zadaniem będzie odbicie jak najdalej piłeczki kijem. Trudność polega na tym, aby wszystko zgrać w czasie i w nią trafić, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Lilo I Stich sandwich

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której łączycie przyjemne z pożytecznym, ponieważ będziecie tutaj ćwiczyli swoją pamięć. Na ekranie pojawią Wam się karty z różnymi atrybutami z filmu pt. Lilo i Stich. Zostaną one odwrócone do spodem do góry, a Waszym zadaniem będzie odnaleźć pary. Nie jest to trudne, aczkolwiek wymaga koncentracji i skupienia. Najważniejsza jest tutaj dobra pamięć, a z nią na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Lilo i Stich łapanie eksperymentów

Ocena gry

Taniec ma wiele odmian, a jedną z nich jest egzotyczny taniec Hula. W przedstawionej grze wraz z bohaterami popularnego filmu Lilo i Stichem będziecie się go uczyli, co na pewno bardzo Wam się spodoba, mimo, że nie jest to do końca proste i wymaga sporo wprawy. Na drewnianym panelu przelatywać będą różne rzeczy i gdy natrafią one na strzałkę musicie jej odpowiednik kliknąć na klawiaturze, dzięki czemu powtarzać będziecie kroki Lilo. Nie zrażajcie się początkowymi niepowodzeniami, gdyż z biegiem czasu one miną.


Lilo i Stich urodziny Lilo

Ocena gry

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się obrazek na którym widnieje Lilo i Stich, a Waszym zadaniem będzie oczywiście go pokolorować. Jest to bardzo łatwe, więc nawet najmłodsze dzieci mogą spróbować tutaj swoich sił. Na dole widoczna jest paleta barw z ich dużą ilością, więc na pewno stworzona przez Was kompozycja przypadnie Wam do gustu, w związku z czym nie czekajcie i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 304 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie