Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Lilo I Stich kanapka

Ocena gry

Hawaje to rajska wyspa na oceanie, którą zamieszkują Lilo i Stich, czyli bohaterowie bardzo popularnej bajki, którą na pewno znacie. Tym razem wraz z nimi karmić będziecie wodne stworzenia kanapkami. Stich cały czas podawać je będzie Lilo, która nurkuje i dostarcza je rybą i innym wodnym zwierzętom. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodobam i spędzicie nad nią wiele czasu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich po polsku dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Lilo i Stichem znajdziecie się na plaży gdzie przystąpicie do świetnej zabawy. Zanim to jednak zrobicie musicie podjąć decyzję, którą z postaci chcecie się poruszać. Gdy ju dokonacie tego wyboru, to możecie zaczynać. Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych platformach i zbieranie kolorowych kamieni, dzięki którym na Wasze konto wpływać będą cenne punkty. Bądźcie jednak czujni, gdyż z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, a z platform jest łatwo spaść.


Lilo i Stich laser blast

Ocena gry

Stich to postać, która przybyła z kosmosu, gdzie roi się od złych stworzeń. W tej grze wcielicie się właśnie w niego, a Waszym zadaniem będzie zwalczanie zła za pomocą swojego kosmicznego pistoletu jakim dysponujecie. Na ekranie cały czas pojawiać Wam się będą przeciwnicy do których musicie strzelać. Aby przejść na kolejny poziom musicie zabić ich wymaganą ilość, aczkolwiek uważajcie, aby przez przypadek nie postrzelić swoich przyjaciół, gdyż taki incydent spowoduje odjecie punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Lilo I Stich 3 d online

Ocena gry

Na pewno kojarzycie bajkę Disneya pt. Lilo i Stich. W poniższej grze wcielicie się w Sticha i przeniesiecie się do kosmosu, gdzie wykonywać będziecie misję. Waszym zadaniem jest dotrzeć do wyznaczonego miejsca, co nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ po drodze musicie pokonać swoich wrogów. Do tego celu posłuży Wam pistolet. Pamiętajcie by na bieżąco zbierać amunicję, aby jej brak nie zaskoczył Was w najmniej odpowiednim momencie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz spacji.Lilo I Stich online za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w Sticha, którego na pewno znacie z popularnej bajki pt. Lilo i Stich. Waszym zadaniem będzie dostać się do miejsca oznaczonego strzałką, co wcale nie jest takie łatwe, ponieważ na Waszej drodze stoją kolorowe klocki, których musicie się pozbyć. Aby to zrobić klikacie w minimum potrójne pary, lecz z biegiem czasu poziom trudności stanie się coraz trudniejszy, więc będziecie musieli przewidzieć, które klocki będą Wam potrzebne, a które nie. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich na dwie osoby

Ocena gry

Baseball to bardzo popularny sport w Stanach Zjednoczonych. W poniższej grze wcielicie się w Sticha, który podjął się gry wraz z przyjaciółmi. Waszym zadaniem będzie odbicie piłki jak najdalej tylko potraficie, co nie jest takie proste, o czym sami się przekonacie. O ile na początku nie powinniście mieć z tym problemu, o tyle w dalszej fazie poziom trudności będzie coraz trudniejszy, aczkolwiek nie martwcie się, gdyż trening czyni mistrza i na pewno dacie sobie radę, więc do dzieła i powodzenia!


Lilo and Stich dla dzieci online

Ocena gry

Lubicie Lilo i Sticha? Jeśli tak to mamy grę specjalnie dla Was, ponieważ to właśnie postacie z tej popularnej bajki będą bohaterami w tej grze. Na ekranie pojawią Wam się karty z różnymi rzeczami, które zostaną odwrócone tyłem do góry. Waszym zadaniem będzie odnaleźć pary, co nie jest trudne, aczkolwiek wymaga od Was skupienia oraz wykazania się bardzo dobrą pamięcią. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Lilo I Stich na 2 osoby

Ocena gry

Taniec Hula jest bardzo popularny na Hawajach, czyli tam gdzie mieszka Lilo i Stich, a tej grze wcielicie się właśnie w Sticha, którego Lilo będzie uczyła tańczyć. Na środku ekranu widoczny jest panel. Musicie w odpowiednim momencie klikać strzałki na klawiaturze, tak aby kroki zgadzały się. Wydawać by się mogło trudne, lecz po chwili, gdy nabierzecie wprawy na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich 2 dla dzieci

Ocena gry

Lubicie bajkę pt. Lilo i Stich oraz kolorowanki? Dzięki tej grze możecie połączyć oba te zainteresowania, ponieważ Waszym zadaniem będzie ubranie w barwy obrazka na którym widnieją bohaterowie tej właśnie popularnej bajki. Do tego celu posłuży Wam pędzel oraz paleta barw widoczna po prawej stronie ekranu. Kolorów jest dużo, więc na pewno coś przypadnie Wam go gustu i stworzycie bardzo ciekawą kompozycję. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomoc myszki komputerowej.


Lilo I Stich pływanie

Ocena gry

W przedstawionej grze wraz z Lilo i Stichem będziecie mieli bardzo ciekawe zadanie. Polegać ono będzie na karmieniu ryb w oceanie. Stich cały czas będzie podawał Lilo kanapki, która będzie z nimi nurkowała i dawała rybkom. Nie jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać, o czym sami się przekonacie. Dodatkowo pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz SPACJI.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 305 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie