Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Iron Man dla dzieci

Ocena gry

Zabaw się w super bohatera jakim jest Iron Man.Grając w tą grę musisz poruszać się postacią Iron Mana i wykonywać zadanie, które w każdej z rund jest takie same a polega na zniszczeniu wszystkich przeciwników w jak najkrótszym czasie gry. Postaraj się rozwalić każdego przeciwnika, który tylko odważy Ci się stanąć na drodze do mety.Aby zniszczyć przeciwników musisz w nich oczywiście strzelać.W drodze do mety możesz zbierać także bonusy, takie jak na przykład ochronne tarcze, które zapobiegają szybkiego utraty życia. Lataj używając strzałek oraz strzelaj spacją a także używaj klawiszy z oraz x do super strzałów. z,x


Alvin i wiewiórki ubieranka

Ocena gry

Zajmij się ubieraniem Alvina. W grze masz do wyboru wiele przepięknych ubrań. Na pewno wybierzesz z nich jakieś, które Ci się spodobają i ubierzesz w nie Alvina. Postaraj się aby Alvin wyglądał jak najlepiej i podobał się swoim wiewiórką. Do ubierania Alvina potrzebujesz myszki komputerowej.


Tarzan w dżungli puzzle

Ocena gry

Jak widzisz na ekranie gry tym razem widnieją puzzle,które musisz ułożyć.Puzzli jest dosyć sporo, więc musisz się postarać aby ułożyć je w jak najkrótszym czasie.Dodatkowo każdy z puzzli musi pasować do pozostałych.Do układania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Lilo i Stich dla dzieci

Ocena gry

Lilo i Stich dla dzieci to darmowa gra dla dzieci w której wybieramy sobie na początku tej gry jedną z dwóch postaci.Czyli w tym wypadku wybieramy Lilo lub Stich. Naszym zadaniem będzie oczywiście po wybraniu granie nimi postaciami. Gra będzie polegała na skakaniu po platformach i zbieraniu kolorowych baniek.Do grania potrzebujesz tylko strzałek za pomocą których się poruszasz a także spacji, którą skaczesz.Potwory i spółka dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra z potworami w której to grze będziemy poruszali się potworem i naszym zadaniem będzie przejść przez całą planszę w grze w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek. Uważaj, ponieważ w grze nie brakuje przeszkód, więc musisz wykazać się dużym sprytem.


Dora Ubieranka

Ocena gry

Dora Ubieranka to gra w której będziemy ubierali Dorę czyli bardzo popularną postać w ostatnim czasie. Dora wybiera się jutro na przyjęcie urodzinowe, więc dlatego musisz ją ubrać bardzo ładnie aby prezentowała się na przyjęciu jak najlepiej.W grze masz bardzo wiele ubrań do wyboru, więc na pewno znajdziesz ubrania, które Ci się podobają i ubierzesz w nie Dore.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Totalna porażka gra dla dzieci

Ocena gry

Zagraj w darmową grę wyspa totalnej porażki w której to grze tym razem wcielamy się w krokodyla i będziemy się nim poruszali. Twoim zadaniem oprócz samego poruszania się krokodylem jest także zjadanie stworów takich jak ptaki. Musisz po prostu wyskoczyć z wody i zjeść ptaka, który leci. Do grania potrzebujesz strzałek do poruszania się krokodylem oraz spacji do zjadania przeciwników.


H2o puzzle dla dzieci

Ocena gry

Pora na układanie puzzli tym razem będziemy układać puzzle,które po całkowitym ułożeniu będą przedstawiały syrenki H2o wystarczy kropla wody. Na ekranie gry zalegają jak widać puzzle,które musisz poukładać w jedną całość tak aby wszystkie pasowały do siebie. Do układania puzzli potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kot w butach ubieranka

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali Kota w Butach czyli dosyć popularną już bajkową postać. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych ubrań w które możesz ubrać kota.Wybierz te ubrania, które Ci się tylko najlepiej podobają i ubierz w nie kota.Graj i ubieraj używając tylko myszki komputerowej.


Reksio kolorowanka

Ocena gry

Pokoloruj malowankę, która przedstawia psa Reksia. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych kolorów.Wybierz te, które najlepiej Ci się podobają i pokoloruj nimi Reksia. Do kolorowania malowanki potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 305 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie