Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Świnka Peppa u okulisty

Ocena gry

Tym razem świnka Peppa wybrała się do okulisty. Peppa ma badany wzrok i to właśnie ty musisz wypisywać poszczególne literki i cyferki, które świnka widzi na ekranie gry. Postaraj się zauważyć wszystkie cyferki i literki aby badanie wzroku wyszło poprawnie.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Maniek Złota Rączka i Dźwig

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy grali razem ze znaną postacią z bajki, którą jest Maniek Złota Rączka, czyli człowiek, który potrafi wszystko naprawić. Tym razem będziemy układali puzzle z kamieni, które są bardzo ciężkie i każdego puzzla musimy przenieść w odpowiednie miejsce za pomocą dźwiga. Postaraj się ułożyć kamienne puzzle w jak najkrótszym czasie gry.Do tej gry potrzebował/a będziesz tylko wyłącznie myszki i strzałek.


Król lew kolorowanka

Ocena gry

Wiecie zapewne już z różnych bajek że lew to król zwierząt w dżungli. Twoim zadaniem właśnie w tej grze jest pokolorowac kolorowankę z lwem czyli królem dżungli. W grze masz do wyboru bardzo wiele kolorów, więc na pewno wybierzesz te, które najbardziej Ci się spodobają. Do malowania używaj myszki komputerowej.


« poprzednia 1 229 30 31 32 33 34 35 36 37 38 następna »

Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 305 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie