Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Lilo I Stich 1 online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Lilo, która bawi się na plaży. Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych platformach i zdobywanie cennych punktów oraz bonusów. Nie jest to jednak takie łatwe jak Wam się wydaje, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz SPACJI, którą skaczecie.


Lilo i Stich nieziemskie kłopoty

Ocena gry

Na pewno oglądaliście kiedykolwiek bajkę pt. Lilo i Stich. W tej grze wcielicie się w rolę Sticha i za pomocą swojego kosmicznego pistoletu będziecie zwalczali wrogów strzelając do nich. Nie jest to trudne, aczkolwiek musicie wykazać się nie lada refleksem, ponieważ Wasz wróg cały czas zmienia swoje położenie. Dodatkowo koniecznie uważajcie, aby nie postrzelić przez przypadek swoich znajomych, gdyż taki incydent spowoduje odjęcie Wam cennych punktów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki kolorowanki

Ocena gry

Kolorowanki to bardzo popularne, fajne i łatwe gry. Mogą w nich spróbować sił nawet najmniejsze dzieci, gdyż na pewno dadzą sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tym razem na ekranie pojawi Wam się grono przyjaciół, których oczywiście musicie ubrać w kolory. Macie ich do dyspozycji sporo co widać w dolnej części ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki zawodnicy kolorowanka

Ocena gry

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się się biały obrazek, na którym widnieć będą trzy przyjaciółki. Waszym zadaniem będzie go oczywiście pokolorować, a do tego celu posłużą Wam różne odcienie kolorów, które widoczne są w dolnej części ekranu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Świnka pepla kółko i krzyżyk

Ocena gry

Kółko i krzyżyk, to bardzo popularna oraz prosta gra. Polega ona na tym, aby ciągiem swoich figur ułożyć linię, tym samym nie dopuszczając do tego przeciwnika. Tym razem jednak bohaterami gry będą Świnka Peppa wraz ze swoim przyjacielem i to ich twarze zamiast kółka i krzyżyka będą widniały na planszy, aczkolwiek zasady gry pozostają bez zmian. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Tata świnka peppa skacze do wody

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie skakanie do wody. Wydawać by się banalnie proste, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ każdy Wasz skok będzie oceniany przez sędziów, a Wy musicie zrobić wszystko, aby dostać jak najwięcej punktów, ponieważ za nie będziecie sobie mogli kupić jedzenie dające Wam energię oraz różne części garderoby. Z belki umieszczonej nad wodą wybijacie się za pomocą SPACJI, zaś akrobacje w powietrzu wykonujecie klikając klawisze X, C Oraz V. Nie czekajcie dłużej i zaczynajcie.


Świnka peppa gra w piłkę

Ocena gry

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. W poniższej grze będziecie kolejnymi osobami, które go uprawiają. Waszym zadaniem jest strzelanie oraz obronienie rzutów karnych. Początkowo będzie to bardzo łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności zacznie znacząco wzrastać, ponieważ rywal będzie się zmieniał na coraz silniejszego, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Do dzieła i powodzenia!


Wyścigi świnka peppa

Ocena gry

Jeśli lubicie się ścigać, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze zasiądziecie za sterami samochodu wyścigowego i wraz z innymi kierowcami będziecie się ścigali po ulicach miasta. Na samym początku do dyspozycji macie tylko jedna trasę, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy zacznie się zmieniać w miarę wygrywanych przez Was wyścigów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Również auta mogą podlegać zmianą. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Świnka peppa w supermarkecie

Ocena gry

Przed Wami bardzo ciekawa gra w której będziecie robili zakupy, aczkolwiek nie takie zwykłe, ponieważ w tym celu podróżować będziecie po sklepach całego świata. Na dole ekranu pojawią Wam się cienie przedmiotów, które potrzebujecie kupić. Musicie odnaleźć je w stercie innych produktów, co nie jest takie proste, a dodatkowo każde kliknięcie na niewłaściwą rzecz spowoduje odjęcie cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa w ciąży

Ocena gry

W tej grze staniecie przed bardzo odpowiedzialnym zadaniem, ponieważ wcielicie się w lekarza odbierającego poród. Na samym początku zbadacie Waszą pacjentkę czy jest gotowa na urodzenie dziecka, następnie zrobicie USG, podacie przeciwbólowy zastrzyk i zabierzecie się do najważniejszej czynności. Gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem, to kolejno musicie zając się nowo narodzonym dzieckiem. Na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 305 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie