Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Świnka peppa labirynt

Ocena gry

Labirynty są głównym tematem wielu gier planszowych i nie tylko, nie inaczej jest i tym razem. W poniższej grze mała dziewczynka chce dostać się do baloników, lecz oddziela ją od nich właśnie wielki labirynt. Musicie pomóc jej go pokonać, co wymaga od Was koncentracji i pomysłowości, aczkolwiek nie martwcie się gdyż na pewno dacie sobie radę. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa idzie na zakupy

Ocena gry

Zbliżają się święta, a Wy pracujecie w sklepie z zabawkami. Waszymi klientami będą Mikołaje, które muszą kupić zabawki dla grzecznych dzieci. Przynieśli oni ze sobą całą ich listę, a Waszym zadaniem jest odszukać wszystko na półkach i przynieść. Wydaje się łatwe, lecz takie nie jest, gdyż musicie zamówienie zrealizować jak najszybciej, aby panowie z białą brodą się niecierpliwili, ponieważ mają mało czasu, aby rozwieść wszystkie prezenty. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz SPACJI.


Świnka peppa sklep

Ocena gry

W poniższej grze wybierzecie się do sklepu, aby zrobić zakupy. Sklep to istny labirynt w dzisiejszych czasach, a odnalezienie się w tych wszystkich regałach, to nie lada wyczyn, a właśnie przed takim zadaniem tutaj staniecie. Dodatkowo musicie do swojego koszyka doprać odpowiednie produkty, co również nie jest proste, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa na basenie

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami pontonu przypominającego poduszkowiec i znajdziecie się w basenie wraz z drugą osobą. Waszym zadaniem będzie poprzez zderzenia doprowadzić do zniszczenia pojazdu Waszego rywala, co niestety nie jest proste, ponieważ musicie uważać, aby przy okazji nie nabawić się uszkodzeń swojej maszyny. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!Świnka peppa skoki do basenu

Ocena gry

Skakanie do wody jest bardzo popularne i jest to uznawane również jako dyscyplina olimpijska. W poniższej grze będziecie się mogli o tym przekonać, ponieważ bierzecie udział właśnie w zawodach sportowych. Skacząc z wysokiej belki do wody musicie wykonywać różne akrobacje, a czym one trudniejsze tym więcej punktów dostaniecie, za które potem możecie kupować różne ulepszenia czy też jedzenie, które doda Wam energii, aczkolwiek nie ma co z tym przesadzać, ponieważ bardzo łatwo może urosnąć Wam brzuch.


Świnka peppa torty

Ocena gry

Właśnie jesteście w trakcie przygotowywania tortu urodzinowego. Najtrudniejszą czynność, czyli pieczenie ciasta macie już za sobą. Teraz nadszedł czas na to co najprzyjemniejsze, czyli dekorowanie Waszego dzieła. Do dyspozycji macie wiele składników, więc na pewno coś przypadnie Wam do gustu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


Świnka peppa mama smaży naleśniki

Ocena gry

Przed Wami kolejna kulinarna gra. Tym razem otworzyliście swoją restaurację w której podajecie naleśniki. W Waszym menu jest wiele ich rodzajów, więc prawie każde zamówienie będzie się od siebie różniło. Po jego przyjęciu przystępujecie do realizacji i nie bójcie się jeśli myślicie, że nie podołacie zadaniu, gdyż na ekranie cały czas pojawiać Wam się będą liczne podpowiedzi, w związku z czym na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pamiętajcie również, że zbiegiem czasu klientów będzie coraz więcej.


Świnka peppa lody

Ocena gry

Lody to deser, który lubi chyba każdy, a dzięki tej grze nauczycie się go przygotowywać. Na samym początku oczywiście zmieszacie wszystkie składniki, aby następnie zaczęła tworzyć się masa lodowa. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, ponieważ na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, w związku z czym na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, a efekt końcowy z pewnością wynagrodzi Wam włożony trud. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka peppa gotowanie potraw

Ocena gry

W poniższej grze pracujecie w restauracji. Właśnie dostaliście zamówienie na pizzę, którą oczywiście musicie przygotować. Na samym początku pokroicie wszystkie składniki, potrzecie ser i przygotujecie sos. Następnie będziecie mogli przystąpić do rozmieszczania składników na cieście, które wcześniej przygotujecie, po czym całość możecie piec. Utrudnieniem jest fakt, iż wszystkie czynności wykonujecie tutaj na czas, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Świnka peppa gotuje ciasto

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawiać Wam się będą dwa ciasta. Po lewej stronie jest widoczny już gotowy, zaś po prawej ten, który musicie udekorować w identyczny sposób. Czym dokładniej rozmieścicie wszystkie składniki, tym więcej punktów uda Wam się zdobyć. Warto nadmienić, że z każdą kolejną planszą składników zacznie przybywać, więc ich prawidłowe ułożenie będzie coraz trudniejsze, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 304 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie