Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Świnka peppa basen

Ocena gry

Jako, że macie wielu znajomych postanowiliście zorganizować przyjęcie w swoim ogrodzie. Niestety jego skutki nie były już tak przyjemne jak cała zabawa, ponieważ po imprezie pozostał spory bałagan, a śmieci głównie znajdują się w basenie. Do dyspozycji macie szczotkę do czyszczenia nawierzchni oraz dwa pojemniki na śmieci. Musicie odpady tak segregować, aby pasowały one wszystkie do siebie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki sezon 5

Ocena gry

Przed Wami finał bardzo popularnego, animowanego teleturnieju emitowanego na Cartoon Network z którym na pewno mieliście już styczność, a jeśli nie, to teraz jest świetną okazję, aby to nadrobić. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie o jakiej postaci opowiada inny uczestnik. Niby nic szczególnego i trudnego, lecz niestety wcale tak nie jest, ponieważ w grze wszystko zawarte jest w języku angielskim, aczkolwiek mimo to nie ma się co zrażać i na pewno warto spróbować swoich sił. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki Justin

Ocena gry

Wyspa Totalnej Porażki to popularny serial animowany emitowany na Cartoon Network, który zapewne znacie. Wcielicie się tutaj w jednego z uczestników, a Waszym zadaniem będzie przejechanie po autostradzie jak najdłuższego odcinka. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, ponieważ czekają na Was liczne przeszkody, takie jak dziury w asfalcie, czy też inne auta. Najgorszym wrogiem jest tutaj jednak nieubłaganie biegnący czas. Aby zapobiec jemu upływowi, musicie najeżdżać na ikonki stopera, które dodadzą Wam kilka cennych sekund.


Wyspa totalnej porażki Harold

Ocena gry

Przed Wami kolejne zadanie związane z popularnym teleturniejem pt. Wyspa Totalnej Porażki. Zostaniecie tutaj zrzuceni z samolotu bez spadochronu na plecach, i tym samym musicie dotrzeć n ziemię bez szwanku. Aby tego dokonać łapcie przelatujące balony oraz parasolki, które Was będą unosić. Niestety są i pewne utrudnienia, takie jak spadające z nieba pianina i imadła. Pochwycenie ich spowoduje, że bardzo szybko zaczniecie lecieć w kierunku ziemi, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła!Wyspa totalnej porażki hak lina

Ocena gry

Niebezpieczne zadania są na porządku dziennym w takim teleturnieju jak Wyspa Totalnej Porażki, który zapewne znacie, ponieważ jest on często emitowany na Cartoon Network. Tym razem uczestnicy podróżują motorówką po kanałach zamieszkałych przez wielkiego krokodyla, w którego się tutaj wcielacie. Waszym zadaniem jest ich dogonić, co jednak nie będzie takie łatwe, ponieważ na Waszej drodze stoi wiele przeszkód. Niektóre z nich musicie przeskakiwać lub jeść klikając SPACJĘ. Sterowanie odbywa się jeszcze strzałkami góra-dół.


Wyspa totalnej porażki czynnik fobii

Ocena gry

Lubicie gry w których ubiera się różne postacie? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze na ekranie tym razem wyświetlą się Wam dwie bohaterki z popularnego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki. Do wyboru macie wiele rodzajów butów, koszul czy spodni spośród bardzo bogatej garderoby, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Modyfikować możecie również fryzury uczestniczek, co z pewnością Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki wszystkie gwiazdy

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra z wiązana z popularnym, animowanym teleturniejem emitowanym na Cartoon Network. Właśnie przed Wami finałowa rozgrywka, gdzie musicie odgadnąć o kim opowiada inny uczestnik. Zapewne byłoby to łatwe, gdyby nie to, że wszystko odbywa się tutaj w języku angielskim. Zapewne jest to bariera dla wielu osób, aczkolwiek nie ma się co zrażać i na pewno warto spróbować, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki sezon 4

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w jednego z uczestników popularnego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki i właśnie musicie wykonać kolejna misję. Jest nią wypadnięcie z samolotu bez spadochronu i dotarcie na ziemię bez szwanku. Aby to zrealizować musicie łapać przelatujące w powietrzu balony oraz parasolki, które Was będą unosić. Tym samym pamiętajcie, aby unikać pianin i imadeł, ponieważ są one bardzo ciężkie, a ich pochwycenie spowoduje, że bardzo szybko zaczniecie spadać, a do tego nie możecie dopuścić.


Wyspa totalnej porażki zemsta wyspy

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek oglądaliście Wyspę Totalnej Porażki, to na pewno widzieliście jak niejednokrotnie uczestnicy tego teleturnieju ryzykują swoje życie. Oczywiście jest to bajka i nic złego im się nie stanie, aczkolwiek niektóre sytuację są naprawdę groźne. Kolejna z nich będzie miała miejsce w tej grze, kiedy to cała ekipa motorówką płynie po kanałach zamieszkałych przez wielkiego krokodyla w którego się tutaj wcielacie, a Waszym zadaniem jest ich dogonić, co jednak nie będzie łatwe, lecz o tym zaraz się przekonacie.


Wyspa totalnej porażki ezekiel

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za sterami samochodziku. Waszym zadaniem będzie przejechanie po autostradzie jak najdłuższego odcinka. Niby nic szczególnego, aczkolwiek cała akcja ma miejsce na planie popularnego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki. Wygrywa oczywiście uczestnik, który zajedzie najdalej, co jednak nie jest takie łatwe, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Są nimi min. wyrwy w asfalcie czy też inne samochody. Pamiętajcie również aby zbierać pieniądze i cenne sekundy.


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 305 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie