Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe 373 gier

Wyspa totalnej porażki dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie ubranie dwóch bohaterek popularnego teleturnieju emitowanego na Cartoon Network pt. Wyspa Totalnej Porażki. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę, że jesteście w telewizji, w związku z czym dajcie upust swojej wyobraźni, a widok Waszej kreacji na szklanym ekranie na pewno wynagrodzi Wam włożony trud i przyniesie wiele satysfakcji. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki courtney i Duncan

Ocena gry

Kojarzycie animowany serial pt. Wyspa Totalnej Porażki? Na pewno tak, gdyż jest on popularny na całym świecie, a regularnie możecie go oglądać na Cartoon Network, co zapewne wielu z Was robi, więc ta gra spodoba im się szczególnie. Polega ona na rozpoznawaniu o kim mówi inny uczestnik. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło łatwe, lecz takie nie jest, ponieważ wszystko dzieje się niestety w języku angielskim, aczkolwiek nie ma się co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki tajny plan

Ocena gry

Tym razem uczestnicy popularnego teleturnieju Wyspa Totalnej Porażki zabrani zostali samolotem i nie wiedzą co ich czeka. Ku ich zaskoczeniu producent wyrzuca ich z samolotu bez spadochronu a ich zadaniem jest dotrzeć bezpiecznie na ziemię. W tym celu musicie łapać za przelatujące balony i parasolki, które Was będą unosiły. Koniecznie pamiętajcie, aby unikać imadeł i pianin, gdyż ich pochwycenie spowoduje szybkie przyciąganie w stronę ziemi i twarde lądowanie, a tego przecież nie chcecie. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki sezon 2

Ocena gry

Wyspa Totalnej Porażki słynie z tego iż uczestniczy tego popularnego teleturnieju cały czas poddawani są groźnym próbom. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy to cała ekipa wybrała się w podróż motorówką po kanałach, które zamieszkuje groźny krokodyl. I to właśnie w jego postać się tutaj wcielicie. Waszym zadaniem będzie dogonienie głównych bohaterów, co nie jest łatwe, ponieważ na swojej drodze napotkacie wiele przeszkód, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.Wyspa totalnej porażki eliminacje

Ocena gry

Jesteście fanami popularnego, animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze wcielicie się w jednego z bohaterów, i zasiądziecie za sterami pojazdu, którym musicie przejechać jak najdłuższą trasę po autostradzie. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, o czym przekonacie się na własnej skórze. Czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Nie ma się jednak co zrażać, nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Wyspa totalnej porażki baje

Ocena gry

Jeśli lubicie gry tzw. ubieranki, to mamy coś specjalnie dla Was. Tym razem w roli głównej wystąpią dwie dziewczyny z popularnego, animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie je oczywiście ubrać, a do tego celu posłuży Wam bardzo bogata garderoba z której na pewno wybierzecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Do dyspozycji macie liczne fryzury, spodnie, buty, czy też koszule. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy.


Wyspa totalnej porażki finał

Ocena gry

Każdy teleturniej ma swój finał. Nie inaczej jest w tym emitowanym na Cartoon Network pt. Wyspa Totalnej Porażki. W tej grze właśnie ma on miejsce, a Waszym zadaniem jest odgadnąć o kim mówi inny uczestnik. Wydawać by się mogło łatwe, lecz nie miejcie złudzeń, chyba, że umiecie angielski, gdyż właśnie w takim języku jest ta rozgrywka. Jeśli go jednak znacie, to na pewno gra się Wam spodoba, a jeśli nie, to nie macie się co zrażać i na pewno warto spróbować tutaj swoich sił. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Wyspa totalnej porażki Chris

Ocena gry

Skakanie z samolotu to bardzo popularne hobby, aczkolwiek przeważnie robi się to ze spadochronem na plechach. W tej grze jest jednak nieco inaczej, ponieważ uczestniczycie tutaj w teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki, a to jest jedno z zadań. Musicie tutaj bezpiecznie wylądować na ziemi i w tym celu koniecznie łapcie przelatujące balony i parasolki. Niestety jest i pewien haczyk, ponieważ z nieba lecą inne przedmioty, tym razem ciężkie, takie jak pianina, czy imadła. Pochwycenie ich spowoduje szybsze przyciąganie do ziemi.


Wyspa totalnej porażki ekstremalne zawody

Ocena gry

Teleturniej Wyspa Totalnej Porażki, który emitowany jest na Cartoon Network słynie z bardzo kontrowersyjnych i groźnych konkurencji. dyby nie fakt, że jest to bajka, to większość z nich nie miała by miejsca. Tym razem nie wcielicie się z żadnych z bohaterów, a w krokodyla zamieszkującego tamtejsze wody. Waszym zadaniem będzie dogonienie łodzi, gdzie znajduje się cała ekipa. Trasa wiedzie jednak przez kanał i usłana jest licznymi przeszkodami, więc pokonanie jej niestety nie jest łatwe. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki online

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra związana z teleturniejem Wyspa Totalnej Porażki. Tym razem zasiądziecie za sterami samochodu, a Waszym zadaniem będzie przejechanie po drodze jak najdłuższego odcinka. Wydaje się może łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód takich jak wyrwy w asfalcie, czy też inne auta oraz pobocza. Dodatkowo wszystko wykonujecie na czas, a żeby zyskać cenne sekundy musicie najeżdżać na ikonki stopera. Oprócz nich pamiętajcie aby zbierać również monety. Do dzieła!


Popularne gry

 • Bajkowe i Filmowe
 • Ślimak Turbo Fast

  Ślimak Turbo Fast

  Oglądana: 457 ocena: 0.00

 • Kacper i Przyjaciele

  Kacper i Przyjaciele

  Oglądana: 304 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie