Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Bańki wodne 9 gier

Układanie wodnych baniek

Ocena gry

Układanie wodnych baniek to gra w której jak już pewnie wiesz po nazwie gry będziemy układać bańki. Należy je układać kolorami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. Do układania kolorowych baniek potrzebujesz myszki komputerowej.


Znikające bańki online

Ocena gry

Jak już się pewnie domyśliłeś/aś po nazwie gry w grze należy strzelać kolorowymi bankami tak aby znikały bańki z ekranu gry. Przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz,ponieważ nie możesz go potem cofnąć a musisz układać bańki kolorami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru.Do strzelania kolorowymi bańkami używaj myszki komputerowej.


Podwodne bańki

Ocena gry

Podwodne bańki to gra w której musimy strzelać kolorowymi bańkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy banki jednakowego koloru. Takie bańki znikną a ty dostaniesz za nie punkty i wyeliminujesz bańki z ekranu, dzięki czemu pojawią się kolejne. Daj z siebie wszystko i usuń jak najwięcej baniek.Do grania używaj myszki.


Bubble hit wodne kulki

Ocena gry

Bubble Hit to bardzo popularna znana gra w której musimy układać kolorowe kulki czyli tradycyjne bańki. Postaraj się w grze ułożyć jak najwięcej kolorowych baniek tak aby poznikały i utworzyły wolne pole. Do grania w tą grę potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Bańki wodne strzelanie

Ocena gry

Bańki wodne strzelanie to kolejna niepowtarzalna gra z kategorii gry bańki wodne w której to grze będziemy strzelać kolorowymi bankami tak aby koło siebie lub w lini znalazły się minimum trzy takie same bańki jednakowego koloru. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry strącić jak najwięcej kolorowych baniek. Używaj myszki do grania.


Kolorowe bańki

Ocena gry

Na ekranie gry widnieją banki wodne, ponieważ właśnie w tej grze będziemy grać w bańki. Celem gry jest strącenie jak najwięcej baniek w grze wykonując to w jak najkrótszym czasie gry. Bańki należy strącać poprzez układanie ich kolorami minimum trzy koło siebie takie same bańki lub w jednej lini. Do grania używaj myszki komputerowej.


Pękające wodne bańki

Ocena gry

Zagraj za darmo we wspaniałą grę w której będziemy układali bańki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy takie same bańki jednakowego koloru. Postaraj się strzelać jak najcelniej bańkami tak aby te,które znajdą się koło siebie pękały.Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Pryskające wodne bańki

Ocena gry

Pryskające wodne bańki to gra w której naszym celem jest uzbierać koło siebie lub w jednej lini minimum trzy takie same bańki jednakowego koloru.Musisz to uczynić strzelając bańkami jak najcelniej. Do strzelania potrzebna będzie tylko myszka.


Wodna bańka

Ocena gry

Tym razem przed tobą kolejna gra wodna bańka.W tej grze będziemy strzelać kolorowymi wodnymi bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini uzbierać minimum trzy takie same bańki jednakowego koloru. Takie bańki znikną a ty otrzymasz punkty. Do tej gry potrzebna będzie Ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Bańki wodne
 • Kolorowe bańki

  Kolorowe bańki

  Oglądana: 254 ocena: 0.00

 • Bańki wodne strzelanie

  Bańki wodne strzelanie

  Oglądana: 248 ocena: 0.00

 • Układanie wodnych baniek

  Układanie wodnych baniek

  Oglądana: 242 ocena: 0.00

 • Pryskające wodne bańki

  Pryskające wodne bańki

  Oglądana: 237 ocena: 0.00

 • Wodna bańka

  Wodna bańka

  Oglądana: 227 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie