Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Darmowe kulki 5 w rzędzie

Ocena gry

Tym razem będziemy musieli trochę pomyśleć aby w każdej planszy tej gry ustawić koło siebie minimum pięć kulek takiego samego koloru. Po ustawieniu kulek one znikają i o to właśnie chodzi w tej grze aby wyeliminować tym sposobem, układając koło siebie minimum pięć kulek takiego samego koloru. Postaraj się wyeliminować wszystkie kulki, które tylko znajdują się na ekranie gry w jak najkrótszym czasie gry. Jednak musisz dobrze przemyśleć każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ niestety nie można już cofnąć ruchu, który wykonamy.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki po szkole

Ocena gry

Warto w szczególności po przyjściu ze szkoły zrobić sobie chwilę odpoczynku i odprężyć się grając w gry kulki. Zasada tej gry jest bardzo prosta a mianowicie musisz w niej układać kulki kolorami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Przemyśl każdy swój ruch i tak strzelaj dokładnie kulkami aby w jak najkrótszym czasie gry oczyścić ekran z kolorowych kulek. Na ekranie gry jak widzisz jest sporo tych kolorowych kulek, lecz jak dobrze zaczniesz grać to potem już Ci będzie coraz łatwiej. Do grania i strzelania kulkami potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna. W każdej z plansz masz inaczej poukładane kulki na co oczywiście warto zwrócić uwagę.


Kulki z obrazkiem dla dzieci

Ocena gry

Grając w tą grę będziesz musiał już w pierwszej rundzie dobrze pomyśleć i przede wszystkim przemyśleć każdy swój ruch, ponieważ twoim zadaniem jest usunąć czy też wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry. Musisz strzelać kulkami w takie miejsca gdzie już są jakieś kulki.Przykładowo jeżeli koło siebie w jednym miejscu są już dwie kulki takiego samego koloru to ty w to miejsce musisz dostrzelić trzecią kulkę takiego samego koloru. Wtedy takie kulki znikają i o to właśnie chodzi w tej grze. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Kulki z łukiem online

Ocena gry

Kulki z łukiem online to kolejna darmowa gra z serii gry kulki z łukiem online w której to grze twoim zadaniem będzie strzelać kolorowymi kulkami z łuku tak aby koło siebie usadowić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz jednak przemyśleć każdy swój strzał z łuku kolorową kulką, ponieważ nie możesz go już potem wycofać. Postaraj się tak strzelać kolorowymi kulkami aby w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.Do grania i strzelania z łuku kolorowymi kulkami potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Darmowe kulki z łukiem

Ocena gry

Wspaniała gra z kulkami i łukiem oczywiście. Jak już widzisz po nazwie gry tym razem będziemy strzelali kolorowymi kulkami z łuku tak aby koło siebie lub też w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Oczywiście może się znaleźć więcej kulek koło siebie niż trzy, lecz nie może ich być mniej jak trzy. Nawet lepiej gdy koło siebie znajdzie sie więcej kulek, ponieważ wtedy jednorazowo usuniesz w ekranu gry więcej kolorowych kulek co wpłynie na czas gry. Do usuwania kolorowych kulek z ekranu używaj myszki komputerowej.


Kulki z łukiem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy strzelali kulkami oczywiście z używając do tego celu łuku. Zanim wykonasz strzał musisz jednak przed tym dobrze się zastanowić gdzie strzelić kolorową kulkę z łuku. Wybierz sobie takie miejsca, gdzie już są dwie kulki tego samego koloru i dostrzel tam po prostu trzecią kulkę tego samego koloru, ponieważ bo jak już dobrze wiesz koło siebie muszą się znajdować minimum trzy kulki takiego samego koloru.Do strzelania kulkami z łuku potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Głównym twoim celem w tej grze jest wyeliminować wszystkie kolorowe kulki w każdej z rund tej gry oczywiście w jak najkrótszym czasie gry.


Kulki strzelanie z łuku

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze będziesz strzelać kulkami z łuku tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Podczas strzelania musisz się bardzo dobrze skupić a także przemyśleć każdy swój ruch lepiej dwa razy, ponieważ ruch który wykonasz już potem nie możesz cofnąć.Postaraj się wyeliminować wszystkie kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Małpie kulki gra online

Ocena gry

Wspaniała i w dodatku darmowa gra z serii gry małpie kulki online w której to grze głównym zadaniem jest ustawić koło siebie lub w jednej lini trzy kulki takiego samego koloru. Możesz oczywiście ustawić koło siebie więcej kulek niż trzy kulki, jednak nie może to być mniejsza liczka od trze. Nawet lepie, gdy ustawić koło siebie więcej niż trzy kulki, ponieważ w takiej sytuacji jednorazowo wyeliminujesz więcej niż trzy kulki poprzez co gra znacznie szybciej się zakończy oczywiście z korzyścią dla ciebie. Myszką komputerową grasz tym razem. Powodzenia !


Małpie kulki mix

Ocena gry

Małpie kulki mix to darmowa gra w której zajmiemy się układaniem kulek obok siebie jednakowego koloru. Pamiętaj że koło siebie możesz ustawić więcej niż trzy kulki tego samego koloru, jednak nie może to być mniejsza ilość niż trzy kulki. Musisz się jednak zastanowić zanim wykonasz swój każdy ruch, ponieważ niestety nie możesz żadnego z ruchów cofnąć. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Logiczna gra małpie kulki

Ocena gry

Ta gra wymaga od ciebie chwili zastanowienia a także logicznego przemyślenia, ponieważ każdy z ruchów, który już wykonasz nie możesz cofną a w tej grze każdy ruch ma duże znaczenie. Celem gry jest ustawienie koło siebie trzech jednakowych kulek, dlatego tez musisz przemyśleć dokładnie każdy ze swoich ruchów. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie