Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Odbijanie kulki

Ocena gry

Poruszaj w prawo i lewo platformą tak aby odbijać od niej kuleczkę. Kulka po odbiciu się od platformy uderza w kolorowe kulki, które znajdują się w górnej części ekranu gry i w ten właśnie sposób twoim zadaniem jest zbić wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Postaraj się zbić oczywiście wszystkie kulki w jak najkrótszym czasie gry. Do grania używaj myszki. Uważaj żeby podczas odbijania nie spadła Ci kulka na dół, ponieważ wtedy tracisz życie.


Strzelanie kulkami do innych kulek

Ocena gry

Na ekranie gry widnieją kolorowe kulki, które musisz wyeliminować czy też usunąć z ekranu gry.Możesz to zrobić poprzez grupowanie ich po minimum trzy kulki takiego samego koloru. Po ułożeniu minimum trzech kulek takiego samego koloru obok siebie kulki znikają i o to właśnie chodzi w tej grze aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna. Czeka na ciebie kilka plansz w grze, więc powodzenia !


Strzelanie do kulek yeti

Ocena gry

Grając w tą grę twoje zadanie będzie polegało na ustawieniu koło siebie minimum trzech kulek takiego samego koloru. Krótko mówiąc musisz poprzez układanie czy też grupowanie kulek po trzy takiego samego koło siebie oczywiście jednego koloru wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Pamiętaj że musisz wykonać to w jak najkrótszym czasie gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna.


Czerwona i niebieska kulka

Ocena gry

Przed tobą gra niebieska i czerwona kulka , która występuje w wersji 1,2,3,4,5 . Tym razem będziemy grali w drugą cześć tej gry. Zasady w grze są bardzo proste. Naszym zadaniem jest poruszać się ludzikiem i w każdej z rund dotrzeć do mety. Jednak w grze mamy do czynienia z dwoma kulkami z niebieską i czerwoną. Nie brakuje także schodków po których będziemy się poruszali. Przykładowo jeżeli widzisz czerwony schodek lub widne i nie działa to musisz zebrać czerwoną kulkę i wtedy się uruchomi.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.Strzelanie do kulek panda

Ocena gry

Zasady gry są bardzo proste i twoim zadaniem jest strzelać kulkami tak aby koło siebie ułożyć minimum trzy kulki takiego samego koloru.Postaraj się i układając kulki trzy takiego samego koloru koło siebie wyeliminuj wszystkie kolorowe z ekranu gry. Pamiętaj że przed tobą kilka plansz w grze, więc warto wykonać to zadanie czyli wyeliminować kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Do układania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jako jedyna jest w tej grze niezbędna.


Strzelanie kulkami z farbą

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi kulkami czy jak to inni mówią kulkami z farbą tak aby koło siebie w jednym miejscu ułożyć minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz postarać się i podczas układania przemyśleć każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ niestety nie możesz cofnąć swojego ruchu. Pamiętaj że może koło siebie myć więcej niż trzy kulki , jednak nie może być ich mniej jak trzy kulki tego samego koloru. Do układania kulek potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Zbijanie kulek tego samego koloru

Ocena gry

Twoje zadanie tym razem będzie polegało na zbijaniu kolorowych kulek z ekranu gry oczywiście tego samego koloru. Na ekranie gry jak już pewnie zdążyłeś/aś zauważyć widnieją kulki różnych kolorów. Jednak aby zbić kulki na przykład koloru zielonego to musisz tak strzelać kulkami aby koło siebie czy też w jednym miejscu jak kto woli mówić znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru czyli w tym przypadku na przykład zielonego.Tak ułożone kulki znikają i to jest właśnie celem tej gry aby w opisany sposób wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry. Do strzelania kulkami potrzebujesz myszki komputerowej.


Zbijanie kulek dla dzieci

Ocena gry

Zbijanie kulek dla dzieci to gra w której jak już można się domyśleć po samej nazwie tej gry będziemy zbijali kolorowe kulki na mniejsze. Oczywiście aby wyeliminować czy też usunąć kolorowe kulki z ekranu gry musisz koło siebie ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Po ułożeniu trzech kulek koło siebie oczywiście takiego samego koloru one znikną i na tym polega właśnie gra aby w taki sposób usunąć wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do usuwania kulek potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Zbijanie kulek na mniejsze

Ocena gry

W początkowej fazie gry na ekranie widnieje jedna duża kulka lub wie duże kulki, które oczywiście musisz rozbić na mniejsze. Twoim zadaniem jest strzelać w te duże kulki tak aby porozbijać je na mniejsze części a następnie rozbić na tak małe aby wyeliminować z ekranu gry czyli krótko mówiąc tak aby ich się pozbyć z gry. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry. Do poruszania się potrzebujesz strzałek a do strzelania tylko spacji.


Zbijanie kulek online

Ocena gry

Strzelanie kolorowymi kulkami i dopasowywanie ich tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru to zadania, które musisz wykonać w tej grze. Postaraj się tak układać kulki podczas strzelania nimi aby koło siebie ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Po ustawieniu trzech takich samych kulek koło siebie kulki znikną a ty otrzymasz punkty. I to właśnie chodzi w tej grze aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 11040 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3944 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3211 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 2073 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1406 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie