Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Pękające balony

Ocena gry

Pękające balony to bardzo podobna gra do tradycyjnych i popularnych pękających baniek czy też kulek. Po prostu zamiast kulek w tej grze mamy baloniki z obrazkami. Zasady jednak się nie zmieniły i są takie same jak w kulach pękających. Musisz ustawić koło siebie lub w jednej lini minimum trzy takie same balony jednego koloru. Do układania balonów używaj myszki.


Pękające piłki

Ocena gry

Tym razem w powietrzu latają piłki. W tej grze musisz strzelać w nie piłkami w tym samym kolorze. Przykładowo jeżeli widzisz że w powietrzu lata piłka niebieska to musisz strzelić w nią trzy razy piłką niebieską aby pękła. Bardzo podobnie jak w tradycyjnych pękających bańka, lecz teraz musimy strzelić trzy razy a nie ułożyć trzy koło siebie. W grze potrzebujesz tylko myszki.


Pękające bubble

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pękające bąbelki. Tym razem na ekranie gry widnieją bańki w których w środku są jabłka. Bańki występują w kilku kolorach. Zasady gry są bardzo proste.Musisz strzelać bańkami z jabłkami w środku tak aby postarać się układać je kolorami. Chodzi dokładnie aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednego kolory. Pokaż swoje umiejętności i wyeliminuj jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu monitora. Graj z użyciem myszki.


Perłowe pękające bańki dla dzieci

Ocena gry

Perłowe pękające bańki dla dzieci to gra w której strzelamy z armaty kolorowymi kulkami. Twoim zadaniem jest strzelać bardzo celnie tak aby koło siebie lub w jednej lini ustawić co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Po ustawieniu minimum trzech jednakowych baniek w jednej lini wszystkie pękną a ty otrzymasz punkty. Do tej gry potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.Pryskająca bąbelka

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi bańkami tak aby obok siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy bańki jednego koloru. W momencie gdy koło siebie lub w jednej lini znajdą się trzy bańki jednego koloru to bańki pękają a ty otrzymujesz w zamian za to punkty. Postaraj się wyniszczyć jak najwięcej baniek, tak aby wszystkie popękały i przejść jak najwięcej poziomów w grze. Do gry potrzebujesz myszki.


Pryskające bańki 5

Ocena gry

Najnowsza wersja z cyklu gry pryskające bańki. Przed tobą już piąta część tej gry. Jest to obecnie najnowsza wersja gry. Została zdecydowanie zmodyfikowana od poprzednich wersji. W tej grze występują tylko dwa kolory baniek:zielony i niebieski. W poprzednich częściach było znacznie więcej koloru. Dodatkowo na tle ekranu z grą występują dwie żabki. Jedyne co się nie zmieniło to zasady i cel gry. Celem gry jest wyniszczyć wszystkie bańki z ekranu gry. Strzelaj i nisz bańki używając do tego celu myszki.


Pryskające bańki 4

Ocena gry

Kolejna część gry pryskające bańki. Tym razem to już czwarta edycja. Gra bardzo podobna jak jej poprzednie części, jednak w tej grze po ułożeniu trzech baniek koło siebie bąbelki spadają a nie jak w poprzednich wersjach pękają. Jednak zasady pozostały bez zmian. Musisz strzelać kolorowymi bańki tak aby znalazły się minimum trzy bańki w jednym kolorze obok siebie. Do grania potrzebna Ci będzie tylko mysz komputerowa.


Pryskające bańki 3

Ocena gry

Pryskające bańki część 3 to wspaniała gra, która z pewnością zapewni Ci wspaniałą rozrywkę. Wejdź do gry i postaraj się zniszczyć wszystkie bańki, które widzisz na ekranie monitora. Strzelaj celnie tak aby w jednym miejscu znalazły się trzy kulki jednego koloru i wtedy banki pękną! Taki właśnie jest główny cel tej gry, aby wyeliminować bańki z ekranu gry. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.


Pryskające bańki 2

Ocena gry

Tym razem masz możliwość zagrania całkowicie za darmo w drugą część gry pryskające bańki. Pewnie już nie raz grałeś/aś w tego typu gry więc zasady tej gry już z pewnością znasz. Jednak małe przypomnienie. W grze należy tak strzelać bańkami aby koło siebie wylądowały minimum trzy bańki jednego koloru. Za ułożenie trzech baniek koło siebie otrzymujesz punkty a ułożone bańki znikają. Do gry używamy tylko myszki.


Pryskające bańki 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry pryskające bańki. Celem gry jest wyeliminować wszystkie kolorowe bańki, które widnieję na monitorze. Wczuj się i strzelaj celnie tak aby każdą z kolorowych baniek posłać idealnie w odpowiednie miejsce. Pamiętaj aby koło siebie ustawić minimum trzy bańki jednakowego koloru, ponieważ jeżeli będzie mniej jak trzy kolorowe bańki to wtedy nie pękną. Myszka komputerową będzie potrzebna do tej gry.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 9708 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3556 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1879 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie