Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Pryskająca bańka

Ocena gry

Czeka na Was kolejna gra z serii pryskające bańki, lecz tym razem będziemy bańki strzelać poruszając się kwiatem. Manewruj pięknym kwiatem i wystrzeliwuj kolorowe bańki tak aby koło siebie lub w jednym rzędzie znalazły się co najmniej trzy bańki jednego koloru. Gdy ułożyć trzy bańki koło siebie jednego koloru to wtedy pękną a ty otrzymasz punkty. Na tym właśnie polega ta gra. Łap myszkę w dłoń i zacznij grać !


Pryskające kulki

Ocena gry

Poczuj fantazję a zarazem zapewnij sobie wspaniałą rozrywkę grają właśnie w tą grę. Tutaj naszym zadaniem będzie porozwalać wszystkie kulki, które znajdują się na ekranie. Cel działania jest bardzo prosty. Musisz strzelać pryskającymi kulkami tak aby koło siebie zebrały się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Trzy kulki obok siebie pękają a ty otrzymujesz punkty i cieszysz się darmową rozrywką. Graj używając myszki komputerowej.


Pryskające bańki mydlane

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pryskające bańki. Tym razem mamy do czynienia z pryskającymi bańkami mydlanymi. Zasady gry są bardzo podobne a wręcz takie same jak w grach pryskające bańki. Celem gry jest pozbycie się mydlanych baniek z ekranu gry. Strzelaj bankami mydlanymi w miejsca gdzie już się znajdują bańki danego koloru, tak aby dopełnić w jednym miejscu do trzech baniek mydlanych jednego koloru. W takim momencie wszystkie bańki pękają. W tej grze gramy za pomocą myszki.


Pryskające piłki

Ocena gry

Zagraj w darmową grę pryskające piłki. W tej grze musisz strzelać kolorowymi piłkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. W momencie gdy uzbierają się minimum trzy kulki jednego koloru to piłeczki pękają a na twoje konto w grze zbierają się punkty. Postaraj się uzbierać jak najwięcej puntów i przejść jak najwięcej etapów w grze. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.« poprzednia 1 212 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następna »

Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie