Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Zbijanie kulek wąż

Ocena gry

Zajmiemy się tym razem zbijanie kolorowych kulek ,które znajdują się w tak zwanym wężu kulkowym. Jak już widzisz na ekranie gry koło siebie znajdują się kolorowe kulki. Musisz znaleźć takie miejsce aby można było jak najłatwiej dopełnić do trzech kulek takiego samego koloru. Przykładowo jeżeli widzisz koło siebie już dwie kulki czerwonego koloru to musisz w takie miejsce strzelić trzecią kulkę oczywiście czerwoną. Tak ułożone kulki znikają i o to właśnie chodzi w tej grze. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki serduszka

Ocena gry

Walentynkowe bubble to gra w której musisz dokładnie tak samo jak w innych grach z kulkami układać kolorowe serduszka tym razem zamiast baniek koło siebie tak aby minimum trzy takie same na przykład koloru zielonego znalazły się obok siebie.Postaraj się to zrobić jednak w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ przed tobą w grze kilka plansz. W grze potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Powodzenia i miłego układania serduszek !


Kulki trzy w jednym rzędzie

Ocena gry

Zadanie na dziś to układanie kolorowych kulek taki aby koło siebie czy też w jednym rzędzie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Od razu mówię że można ułożyć więcej kulek koło siebie niż trzy, lecz natomiast nie może ich być pod żadnym pozorem mniej jak trzy takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest tym razem niezastąpiona. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnego poziomu w grze.


Ulubione kulki

Ocena gry

Najlepsze i najnowsze ulubione kulki, które będziemy musieli układać kolorami. Postaraj się tak układać a właściwie to musisz tak układać kulki aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Mogą to być na przykład trzy kulki koloru zielonego, które znikną i o to właśnie chodzi w grze aby tak postępując czyli układając po trzy kulki takiego samego koloru obok siebie wyeliminować czy też usunąć wszystkie kulki z pola gry. Do kasowania kuleczek potrzebujesz myszki komputerowej. Powodzenia w eliminacji kulek !Kulki układanie różnych kolorów

Ocena gry

Wspaniała gra z serii gry kulki układanie różnych kolorów. Masz cel w tej grze, którym to celem jest ustawienie koło siebie minimum trzech kulek takiego samego koloru czyli na przykład koloru zielonego. Trzy zielone kulki ułożone obok siebie znikają i o właśnie tak musisz postępować w tej grze i układając po trzy kulki takiego samego koloru obok siebie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Pamiętaj że do grania potrzebujesz tylko myszki.


Szklane kulki

Ocena gry

Szklane kulki to gry w których należy układać kulki kolorami. Właśnie tym razem grając w tą grę będziesz musiał/a ułożyć kulki tak aby koło siebie w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Mogą znaleźć się oczywiście więcej kulek niż trzy, lecz nie może ich być mniej jak trzy. Na przykład mogą to być trzy kulki koloru czerwonego. W takiej sytuacji one znikną i to jest właśnie celem gry aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Używaj myszki do usuwania szklanych kulek z ekranu gry.


Kulki tryskające

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki tryskające w której to grze musisz poustawiać minimum trzy kulki takiego samego koloru obok siebie. Po ułożeniu minimum trzech kulek takiego samego koloru obok siebie kulki znikają i tryskają i to jest właśnie celem tej gry aby właśnie tym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki, które tylko znajdują się na ekranie gry. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ przed tobą kilka plansz w grze. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Kulki skaczące

Ocena gry

Na ekranie gry widnieją kulki, które odbijają się od platformy. Celem gry jest rozbicie kuli na mniejsze. Oczywiście na samym początku gry odbija się jedna duża kulka a czasem w niektórych wybranych rundach dwie kulki. Musisz rozwalić te duże kulki na mniejsze czyli połówki a potem połówki jeszcze na mniejsze i tak trzeba rozbijać do momentu aż znikną wszystkie kulki z ekranu gry. Do rozbijania kulek potrzebujesz spacji a do poruszania się tylko strzałek.


Kulki strzałka

Ocena gry

Tym razem musisz poruszać się ludzikiem i twoim zadaniem jest rozbijać odbijające się kulki od platformy. Musisz tak strzelać aby w jak najkrótszym czasie gry rozwalić duże kulki na mniejsze. Pamiętaj żeby uważać także na rozbite kulki, ponieważ jak spadną na ciebie to tracisz życie a w tej grze masz określoną liczbę żyć, więc musisz uważać. Do grania potrzebujesz strzałek za pomocą których się poruszasz a także spacji, która będzie niezbędna do strzelania w kulki aby je rozbić.


Likwidacja kulek

Ocena gry

Na twojej głowie w tej grze jest zlikwidować wszystkie kolorowe kuleczki, które znajdują się na ekranie gry. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry poprzez strzelanie kulkami tak aby koło siebie ułożyć minimum trzy kuleczki takiego samego koloru. Czeka na ciebie kilka plansz w tej grze, lecz z pewnością dasz radę. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest w tej grze niezbędna.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie