Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Likwidowanie kulek

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest zlikwidować wszystkie kolorowe kulki, które znajdują się na ekranie gry. Bez strzelania kolorowymi kulami i układają je czy też grupując po trzy koło siebie nie wyeliminujesz kulek. Dlatego też twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami tak aby wyeliminować inne poprzez grupowanie po trzy takie same. Czyli na przykład koło siebie musisz ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki spadające na dół

Ocena gry

Za ekranie gra z serii gry spadające kulki na dół. Zasady gry są bardzo proste. Twoim celem w grze jest wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Musisz strzelać kolorowymi kulkami i ustawiać je w takich miejscach aby jak najszybciej dopełnić tak do trzech kulek tego samego koloru. Właśnie takim sposobem postaraj się wyeliminować czy też usunąć wszystkie kolorowe kulki w każdej z plansz. Do grania niezbędna jest myszka komputerowa.


Stare kulki

Ocena gry

Tym razem przed tobą starsza wersja kulek. Mianowicie tym razem będziesz strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie w tak zwanym wężu kulkowym koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Możesz na przykład uzbierać koło siebie trzy kulki niebieskiego koloru. Wtedy takie kulki znikają i o to właśnie chodzi aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kulki puzzle

Ocena gry

Kulki są bardzo podobne do puzzli, ponieważ też musimy układać, lecz nie puzzle tylko kulki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz strzelając ustawiać kulki po trzy obok siebie takiego samego koloru. Po ustawieniu na przykład trzech kulek koloru zielonego one znikną i o to właśnie chodzi aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry.Do grania używaj myszki komputerowej.Kulki po kawie

Ocena gry

Zrób sobie przerwę od pracy wypij kawę i zagram w kulki po wypiciu kawy. Gra jest bardzo prosta i twoim zadaniem jest ustawić kolorowe kulki tak aby koło siebie znalazło się minimum trzy kulki takiego samego koloru, czyli na przykład koło siebie muszą znaleźć się trzy kulki koloru czerwonego. Tak ustawione kulki znikają i ty otrzymujesz za to punkty. Do grania potrzebujesz tylko myszki. Postaraj się w grze przejść jak najwięcej poziomów w grze. Powodzenia !


Kulki owoce zimowe

Ocena gry

Zagraj w kulki owocowe i strzelaj kolorowymi kuleczkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Jednak zanim wykonasz jaki kolwiek ruch to musisz go kilka razy przemyśleć, ponieważ niestety, lecz nie możesz cofnąć już potem ruchu, który wykonasz. Dlatego też przemyśl dwa razy swój ruch zanim go wykonasz.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj sie tym sposobem czyli układają trzy kulki takiego samego koloru obok siebie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.


Kulki online dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą gra w której to celem gry jest wyeliminowanie wszystkich kolorowych kulek z ekranu gry. Możesz a właściwie musisz to zrobić poprzez strzelanie kolorowymi kulkami w takie miejsca gdzie już są na przykład dwie kulki czerwonego koloru to musisz dostrzelić jeszcze jedną tak aby koło siebie były trzy takie same kulki. Tak ustawione kulki znikną i właśnie tym sposobem musisz wyeliminować wszystkie z ekranu.Do grania potrzebujesz myszki.


Kulki online zagraj sam

Ocena gry

Kulki lecz tym razem wersja dla jednego gracza. Celem gry jest wyeliminowanie czy też pozbycie się kolorowych kulek z ekranu gry oczywiście w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ jeszcze przed tobą kilka poziomów w grze. Dlatego musisz tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Oczywiście możesz ustawić więcej kulek koło siebie niż trzy, lecz nie może ich być pod żadnym warunkiem mniej jak trzy.


Kulki odbijanie od platformy

Ocena gry

Odbijanie kulki i zbijanie klocków to gra w której musisz dobrze poruszać się platformą, od której odbijająca się kuleczka zbija czy też niszczy kolorowe kuleczki, które znajdują się w górnej części gry.W tej grze musisz wykazać się niezwykłym refleksem, ponieważ w niektórych sytuacjach kulka znacznie przyśpiesza i musisz tak poruszać platformą aby ją odbić. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem będzie niezbędna i nie zastąpiona.


Kulki obrotowe strzelanie

Ocena gry

Zdecydowanie utrudnienie w grze, ponieważ musisz strzelać kulkami i jednocześnie się obracać. Jak widzisz na ekranie jest cały ciąg kulek czyli tak zwany wąż kulkowy, który musisz uzupełniać kulkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru.Oczywiście koło siebie może znaleźć się więcej kulek niż trzy, lecz nie może ich być mniej jak trzy. Postaraj się właśnie tym o to sposobem czyli za pomocą ustawiania kulek po trzy takie same koło siebie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie