Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Najnowsze kulki online

Ocena gry

Przed tobą najnowsze kulki online dla dzieci w której to grze głównym celem jest strzelanie kolorowymi kulkami tak aby koło siebie w jednym miejscu ustawić minimum trzy kulki takiego samego koloru. Tak ustawione przez ciebie kulki znikną i o to właśnie chodzi w tej grze aby opisanym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów w tej grze.


Kulki magiczne

Ocena gry

Magiczne kulki w tej grze musisz układać kolorami. Nazwa magiczne kulki pochodzi ze znikania kulek z naszego ekranu. W momencie gdy ułożysz koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru to one znikną i o to właśnie chodzi w tej grze aby tym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Dlatego ta gra została nazwana magicznymi kulkami, ponieważ tak na prawdę nikt nie wie co się dzieje z kolorowymi kulkami po zniknięciu. Do gry musisz wyposażyć się tylko wyłącznie w myszkę komputerową, która jest w tej grze niezbędna. Powodzenia w grze !


Kulki łuk dla dzieci

Ocena gry

Tym razem musisz strzelać z łuku kulkami tak aby uzbierać koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz oczywiście przed każdym strzałek dobrze wycelować myszką tak aby twoja kulka poleciała w odpowiednie miejsce. Dodatkowo przed ruchem powinieneś go przemyśleć, ponieważ niestety nie możesz cofnąć swojego ruchu. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej. Celem gry jest wyeliminować w jak najkrótszym czasie gry wszystkich kolorowych kulek z ekranu gry.


Kulki Łaciate łączenie

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki łaciate łączenie w której to grze musisz łączyć kulki w grupy tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Czyli przykładowo koło siebie musisz ustawić minimum trzy kulki czerwonego koloru. Tak ustawione kulki znikną i właśnie tym sposobem musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki, które tylko znajdują się na ekranie gry. Postaraj się to zrobić w jak najkrótszym czasie gry i przejść do kolejnego poziomu czy też levelu. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna.Kulki Lisek

Ocena gry

Kulki Lisek to gra w której to strzelamy kolorowymi kulkami tak bay koło siebie uzbierać minimum trzy kulki takiego samego koloru.Oczywiście może być więcej kulek koło siebie nić trzy takiego samego koloru, lecz nie może być ich mniej niż trzy. Twoim zadaniem jest używając myszki komputerowej strzelać kolorowymi i wyeliminować za pomocą opisanego wcześniej sposobu wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Przed tobą kilka plansz, lecz na pewno dasz sobie radę!


Kulki Magnetyczne

Ocena gry

Musisz poustawiać kulki magnetyczne na ekranie według kolorów. Oznacza to że musisz układać je kolorami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz się postarać i właśnie tym o to przedstawionym sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Zacznij grać i streszczaj się, ponieważ przed tobą wiele rund do grania.


Kulki klasyczne Po polsku

Ocena gry

Klasyczne kulki to już tradycja polskich gier. W naszym serwisie właśnie teraz masz możliwość zagrania w tradycyjne kulki. Cel gry jest tylko jeden. Musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Jednak aby to zrobić musisz grupować kulki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz dobrze przemyśleć swój każdy ruch zanim go wykonasz, ponieważ niestety ale nie możesz cofnąć swojego ruchu. Dlatego jeszcze raz powtarzam abyś przemyślał/a swój ruch dwa razy zanim go wykonasz. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kuli kamienne lochy

Ocena gry

Na ekranie widzisz kolorowe kulki, które musisz wyeliminować w jak najkrótszym czasie gry. Możesz to zrobić a właściwie musisz to zrobić poprzez układanie kulek kolorami. Dokładnie to oznacza że musisz koło siebie ułożyć minimum trzy kulki takiego samego koloru. Właśnie w taki sposób musisz wyeliminować wszystkie pozostałe kolorowe kulki, które widzisz na ekranie gry. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki halloween

Ocena gry

W klimacie halloween zagraj w grę odbijanie kulek w której to grze twoim celem jest poprzez zbijanie kulek wyeliminować czy też zlikwidować wszystkie kulki, które tylko znajdują się na ekranie gry. Musisz poruszać platformą tak aby odbijała się od niej kulka i niszczyła kulki na ekranie gry. Do poruszania platformą potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki Futrzaki Woobies

Ocena gry

Zasady gry Woobies Winter 1.2 są bardzo proste, ponieważ celem gry jest wyeliminowanie kolorowych futrzakowych kulek z ekranu gry. Na przykład jak w jednym miejscu koło siebie są dwa takie same futrzaki koloru białego to musisz w te miejsce strzelić trzeciego futrzaka oczywiście takiego samego koloru, czyli w tym przypadku białego. Takie futrzaki znikają i właśnie w ten sposób musisz wyeliminować wszystkie futrzaki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko zupełnie myszki komputerowej, która jest tym razem niezbędna. Przygotuj się dobrze, ponieważ czeka na ciebie wiele poziomów w grze.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie