Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Kulki klocki dla dzieci

Ocena gry

Zupełnie coś innego czyli klocki i kulki dla dzieci. Są to gry a w tym przypadku gra w której będziemy strzelali kolorowymi kuleczkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz w tej grze zwrócić uwagę także na czas gry, ponieważ przydało by się żebyś w każdym etapie tej gry wyeliminował kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ czekają na ciebie inne poziomy również. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kulki kasowanie i usuwanie

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kasowanie i usuwanie kulek w której to grze celem gry jest wyeliminować czyli inaczej mówiąc usunąć,skasować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Jednak to nie takie proste, ponieważ zanim wykonasz swój ruch czyli zanim strzelisz kolorową kulką w wybrane miejsce to musisz bardzo dobrze przemyśleć swój ruch, ponieważ nie możesz go już potem wycofać. Tak się składa jednak, że w tym przypadku każdy ruch jaki wykonasz ma ogromne znaczenie. Dlatego też musisz bardzo dobrze a nawet dwa razy przemyśleć ruch a dopiero potem używając do gry myszki komputerowej nacisnąć przycisk myszy i strzelić kolorową kulkę. Musisz strzelać w taki miejsca aby znalazło sie koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru, oczywiście może znaleźć się więcej kulek, lecz nie może być ich mniej niż trzy.


Inne ciekawe kulki

Ocena gry

Zupełnie całkiem inna gra z kulkami, ponieważ tym razem jest to wersja piłkarska, co już pewnie widzisz na swoim ekranie podczas wyświetlania się gry. Design gry całkiem zmieniony niż w innych grach z kulkami w których celem jest ustawienie koło siebie trzech kulek takiego samego koloru. Tym razem również musisz ustawić koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru, może być więcej niż trzy, lecz nie może być mniej jak trzy. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj że czeka na ciebie wiele plansz, więc dobrze się przygotuj do gry. Musisz w każdej z rund wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry aby przejść do kolejnego levelu. Powodzenia !


Kulki indyjskie logiczne

Ocena gry

Mistyczne kulki indyjskie to gra w której celem gry jest oczywiście ustawienie koło siebie minimum trzech kulek takiego samego koloru. Trzy kulki takiego samego koloru obok siebie znikają a ty musisz dalej eliminować pozostałe kulki, które znajdują się na ekranie gry. Oczywiście dokładnie tak samo czyli układając koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj się przejść każdą planszę w grze w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ czeka na ciebie w grze na prawdę wiele poziomów, więc nie będziesz się nudził na pewno !Kulki hipek

Ocena gry

Gry kulki hiper to rodzaj a właściwie odmiana gierki z kulkami w której na ekranie widnieją różnego koloru kulki, które musimy ustawiać po trzy kulki takiego samego koloru obok siebie. Do grania musisz obowiązkowo wyposażyć się w myszkę komputerową za pomocą której to będziesz w tej grze strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Tak ustawione czy też ułożone kulki obok siebie jednakowego koloru znikają i właśnie tym sposobem musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie grania. Dodatkowo możesz ustawić koło siebie więcej niż trzy kulki na przykład w sytuacji gdy już są od początku gry obok siebie cztery kulki to one nie znikną, ponieważ nie ustawiłeś ich ty tylko same w grze i musisz dostrzelić jeszcze jedną kulkę do nich i wtedy znikną.


Kulki grupowanie

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry grupowanie kulek w której to grze już pewnie się domyśliliście po samej nazwie gry co będziemy w niej robić, ponieważ nazwa gry odzwierciedla w dużej mierze zasady gry a także to co będziemy w niej robić. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej za pomocą której będziemy strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Powodzenia! Przed tobą wiele plansz, więc weź się do gry !


Kulki frajda

Ocena gry

Tym razem czeka na ciebie w tej grze prawdziwa frajda, ponieważ twoim głównym zadaniem będzie ustawianie kolorowych kulek tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Oczywiście może być więcej kulek koło siebie niż trzy, lecz nie może być ich mniej. W momencie gdy ustawić trzy kulki takiego samego koloru obok siebie na przykład koloru czerwonego to kulki znikną a ty otrzymasz punkty i będziesz miał frajdę z gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Tradycyjne kulki

Ocena gry

Zagraj w tradycyjne kulki i postaraj się tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Jednak jak już pewnie zauważyłeś/aś na ekranie gry cały czas pojawiają się nowe kolorowe kulki, więc musisz postarać się strzelać dosyć szybko tak aby w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kolorowe kulki znajdujące się na ekranie gry.Do grania i strzelania kolorowymi kulkami potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Czerwowa i niebieska kulka

Ocena gry

Wspaniała gra z serii Gry czerwona i niebieska kulka w której to grze poruszamy się ludzikiem po platformach i naszym celem jest zebrać w każdej rundzie gry żółtą kulkę, która jest jakby kluczek do kolejnej planszy, ponieważ jak ją zbierzemy to przechodzimy do kolejnego poziomu. Jednak wcale nie ma tak łatwo, ponieważ nie kiedy mamy taką sytuację że nie możemy iść dalej, ponieważ schodek czerwonego koloru lub niebieskiego się nie rusza. W takiej sytuacji musisz na przykład gdy zauważysz że nie rusza się czerwony schodek to musisz zebrać czerwoną kuleczkę, która uruchomi ten schodek i dzięki temu przejdziesz dalej.Dokładnie taka sama sytuacja jest z drugim kolorem. Do grania potrzebujesz tylko strzałek, którymi się poruszamy w grze oraz spacji, którą skaczemy do góry w grze. Dodatkowo musisz uważać aby woda nie zalała całej planszy gry w raz z tobą, ponieważ jak już pewnie zauważyłeś/aś że od dolnej części ekranu cały czas z biegiem czasu gry zaczyna przybywać wody.Jest to kolejne utrudnienie w tej grze żebyś nie miał za łatwo, lecz myślę że dasz radę. Musisz dać radę !Powodzenia !


Kulki color balls extreme

Ocena gry

Kulki color balls extreme to gra w której mamy do czynienia z dwoma kulkami. Poruszamy się człowieczkiem po platformach i naszym zadaniem jest w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do żółtej kuleczki, którą jak oczywiście zbierzemy to przejdziemy do kolejnego etapu gry czyli kolejnej planszy. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do mety i przejść jak najwięcej poziomów w tej grze. Do gry potrzebujesz tylko strzałek, które służą do poruszania się oraz spacji, która jest niezbędna do skoków.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie