Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki 204 gier

Kulki buble struggle

Ocena gry

Odpal grę kulki bubble struggle, która występuje w wersji 1,2,3,4,5,6, lecz tym razem będziesz grał/a w pierwszą wersję tej gry. Zasady gry są bardzo proste a mianowicie w tej grze musisz poruszać się ludzikiem i rozbijać banki, które odbijają się na ekranie gry. Postaraj się tak strzelać w banki aby w jak najkrótszym czasie gry zniszczyć czy też rozbić wszystkie dobijające się banki. Musisz zmieścić się w wyznaczonym czasie gry, który widnieje w grze lub zrobić to zadanie znacznie szybciej. Do grania potrzebujesz tylko strzałek za pomocą których się poruszasz oraz spacji, którą strzelasz w buble.


Kulki bubble shooter dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kulki bubble shooter w której to grze będziemy się poruszali człowieczkiem i naszym zadaniem będzie rozbijać kulki, które się odbijają . Poruszaj się strzałkami oraz używaj spacji do strzelania. Gra występuję w wersjach 1,2,3,4,5,6. Zagraj tym razem w pierwszą wersję i zobacz swoje możliwość i umiejętności.Powodzenia !


Kulki Bubble Spinner dla dzieci

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie lub też w jednej lini znalazły się minimum trzy takie same banki takiego samego koloru czyli na przykład możesz koło siebie w jednej lini ustawić na przykład pięć kulek koloru czerwonego. Podczas ustawiania kulek musisz się bardzo dobrze zastanowić,bo niestety ale nie możesz cofnąć ruchu, który już wykonasz. Dla utrudnienia zbiorowisko kulek kręci się w kółko, co jest oczywiście sporym utrudnieniem dla ciebie, lecz sądzę że dasz sobie radę. Gra bubble spinner występuje w wersjach 1,2,3,4 a to jest pierwsza część tej gry czyli bubble spinner 1.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki 5 kulek w jednym rzędzie

Ocena gry

Gry pięć kulek w jednym rzędzie to zbiór gier z którego to właśnie pochodzi ta gra. Twoim zadaniem w tej grze jest tak przestawiać kolorowe kulki na ekranie gry aby koło siebie znalazło się minimum pięć kulek takiego samego koloru czyli na przykład możesz ustawić koło siebie pięć kulek koloru czerwonego. Jednak taka mała porada żebyś zawsze przemyślał/a dobrze swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ nie możesz go już potem cofnąć a w niektórych sytuacjach bywa tak że wykonasz jeden zły czy też nie odpowiedni ruch i blokuje Ci się dalsza gra. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna i nie zastąpiona.Kulki pięć w rzędzie

Ocena gry

Sam tytuł gry mówi za siebie co w tej grze należy robić. Po włączeniu gry klikamy play i przechodzimy do gry, która polega na ustawianiu kulek tego samego koloru koło siebie. Musisz w każdej z plansz tej gry zadbać o to aby koło siebie znalazło się minimum pięć takich samych kulek jednakowego koloru. Do grania koniecznie wyposaż się w myszkę komputerową, która jest tym razem niezbędna i bez niej się nie obejdzie.


Układanie kulek tego samego koloru

Ocena gry

Czeka na ciebie tym razem nie lada wyzwanie, ponieważ zanim wykonasz jakiś ruch to musisz go dobrze przemyśleć,ponieważ nie możesz cofnąć ruchu w tej grze. Jeżeli chodzi o zasady gry to tym razem będziemy zajmowali się układaniem kulek koło siebie w jednej lini, w jednym rzędzie nie ważne jak ale ważne żeby koło siebie było pięć kulek tego samego koloru. Na ekranie gry z każdym twoim ruchem pojawiają się kolejne nowe kulki dla utrudnienia, więc dobrze się zastanów zanim wykonasz jakiś ruch. Do układania kolorowych kulek tego samego koloru używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki układanie kolorami

Ocena gry

Najwyższa pora aby trochę uruchomić swoją spostrzegawczość i logikę podczas układania kulek. Celem gry jest grupowanie a wręcz układanie kolorowych kulek po pięć koło siebie i w tej sposób podczas grania musisz i ty wyeliminować wszystkie kolorowe kulki, które tylko widzisz na ekranie gry. Postaraj się zagrać tak aby wszystkie kolorowe kulki wyeliminować z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Pamiętaj jednak aby przemyśleć każdy swój ruch. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki układanie po 5 w lini

Ocena gry

Naszym zadaniem jest teraz układać kulki po 5 w rzędzie lub w lini nie ważne jednak czy to będzie linia pozioma,pionowa czy też ze skosa. Ważne jednak aby było pięć kulek i w dodatku takiego samego koloru. Musisz tak układać te kulki aby w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kulki z ekranu gry. Warto przemyśleć kilka razy swój ruch, ponieważ nieraz bywa tak że po wykonaniu złego ruchu po prostu się zablokujesz i nie wiesz sam co dalej zrobić. Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki 5 w rzędzie dla dzieci

Ocena gry

Tym razem pora zająć się układaniem kulek według kolorów, czyli musisz tak układać kulki aby koło siebie w lini poziomej,pionowej lub ze skosa znalazło się pięć takich samych kulek jednakowego koloru. Gdy już ułożyć pięć kulek tego samego koloru koło siebie to one znikną i o to właśnie chodzi w tej grze aby tym właśnie sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki układanie kolorami

Ocena gry

Na ekranie gry systematycznie pojawiają się kolorowe kulki, których z biegiem czasu przybywa. Twoim zadaniem w tej grze jest tak oczywiście układać te kulki aby koło siebie znalazły się minimum pięć kulek takiego samego koloru. Tak ułożone kulki znikają i o to właśnie chodzi w tej grze aby tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry. Postaraj się to zrobić jednak w jak najkrótszym czasie gry.Do grania i układania kolorami kulek używaj myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Bańki
 • Pryskające bańki 3

  Pryskające bańki 3

  Oglądana: 10459 ocena: 0.00

 • Pryskające piłki

  Pryskające piłki

  Oglądana: 3767 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 1

  Pryskające bańki 1

  Oglądana: 3165 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki 4

  Pryskające bańki 4

  Oglądana: 1986 ocena: 0.00

 • Pryskające bańki mydlane

  Pryskające bańki mydlane

  Oglądana: 1335 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie