Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Barman 30 gier

Bartender przepis na drinka

Ocena gry

Dowolnie komponuj drinki w tej grze i stwórz swój własny przepis na drinka, którego możesz wykonać w tej grze. Do dyspozycji masz różne alkohole, które stoją na półkach a także dodatki takie jak na przykład kawałki cytryny czy kostki lodu. Smak cytryny daje napoju alkoholowemu specyficzny smak a kostka lodu jak już pewnie się domyślasz znacznie ochładza drinka.Dlatego też postaraj się stworzyć najlepszego drinka w grze oczywiście używając tylko myszki komputerowej, która posłuży Ci do wybierania komponentów drinka i mieszania go.


Bartender mix genius

Ocena gry

Wciel się w najlepszego barmana w mieści i postarać się wykonać bardzo dobre i smakowite drinki. Do wyboru masz przeróżne alkohole, które stoją na półkach w barze. Możesz brać do wykonywania drinków te, które tylko chcesz,ponieważ nie masz określonego limitu a także rodzaju alkoholi z których możesz wykonać drinki. Możesz nawet pomieszać wszystkie jeżeli tylko zmieszczą się do szejkera. Do grania i mieszania drinków niezbędna będzie myszka komputerowa w tej grze.


Bartender napój bogów

Ocena gry

Mieszając różnej alkohole w szejkerze musisz przygotować najlepszego drinka jakiego tylko potrafisz zrobić czyli inaczej mówiąc napój bogów. Postaraj sie wymieszać dokładnie wiele alkoholi tak aby z nich powstał dobry drink. Pamiętaj że przed podaniem drinka klientom to ty jako pierwszy musisz na początku spróbować drinka, który wykonałeś, więc postaraj się aby wyszedł jak najlepszy. Do gry używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Drinki Hanna Montana

Ocena gry

Razem w tej grze z Hanną Montaną, którą już pewnie znacie czy też kojarzycie już z niejednej bajki będziemy robili drinki. Masz do wyboru bardzo wiele różnych alkoholi z których możesz zrobić najlepszego drinka na półkach, więc wybierze te, które tylko chcesz użyć do wykonania drinka i stwórz najlepszego drinka. Do mieszania drinka potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Drinki na plaży

Ocena gry

Będziemy wykonywali tym razem drinki,desery a także kawę dla naszych klientów. Pracujesz jako kelnerka na plaży w barze i twoim głównym zadaniem jest obsługiwać klientów,zbierać od nich zamówienia jakie składają a następnie musisz przystąpić do zrealizowania zamówienia. Postaraj się zrealizować zamówienie w jak najkrótszym czasie gry aby klient składający zamówienie był zadowolony z szybkiej i profesjonalnej realizacji swojego zamówienia. Graj myszką.


Alkoholowa gra

Ocena gry

Przed tobą gra z serii gry alkoholowe w której to grze będziemy przygotowywali napoje alkoholowe czyli inaczej mówiąc drinki. Do dyspozycji dosłownie pod ręką masz bardzo wiele alkoholi, które możesz wykorzystać do produkcji drinków.Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry zrobić najlepszego drinka, co będzie dosyć trudnym wyzwanie, lecz sądzę że taki znakomity barman jak ty to na pewno poradzi sobie z tym zadaniem. Pamiętaj że do drinków możesz też używać dostępnych w grze dodatków takich jak na przykład kostki lodu czy kawałeczki cytryny, które nadają lepszy smak drinka a kostki lodu wzbogacają jego smak na zimny. Do robienia napojów alkoholowych musisz użyć myszki komputerowej.


Drinki i desery

Ocena gry

Tym razem jesteś kelnerką i twoim zadaniem jest przyjmować zamówienia od klientów z poszczególnych stolików. Na ekranie gry masz 5 stolików. W zależności przy którym siądzie twój klient to musisz zebrać od niego zamówienie i8 przystąpić do jego realizacji. Klienci zamawiają desery,kawę lub drinki a czasem również inne napoje czy też przekąski. Dlatego twoim zadaniem jest postarać się i wykazać na tym stanowisku pracy jak najlepiej. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest tym razem po prostu nie do zastąpienia.


Zrób drinka Bartender

Ocena gry

Zrób drinka Bartender to polecenie czy też zadanie które musisz wykonać w tej grze. Rozwijając bardziej szczegółowo polecenie zadania, które musisz wykonać to twoim celem jest wymieszanie ze wszystkich dostępnych alkoholi, jakie masz tylko w grze musisz wymieszać najlepszego drinka, który po wypiciu powinien sprawić że poczujesz się pijany i zioniesz ogniem. Jeżeli tak się stanie to oznacza że przygotowałeś dobrego drinka. Postaraj się zrobić jak najlepszego drinka wykorzystując do tego dostępne alkohole a także przystawki takie jak na przykład lód czy też kawałki cytryny. Używaj do robienia drinków tylko myszki komputerowej.


Bartender drinki

Ocena gry

Zagraj w grę z serii gry Bartender robienie drinków. Czeka na Ciebie wiele drinków do przygotowania, ponieważ masz sporo zamówień od klientów, którzy chcą spróbować twoje drinki. Jednak jest jedna dosyć ciężka rzecz w tej grze a mianowicie testowanie drinków. Musisz każdego drinka, którego wypijesz przed podaniem klientowi wypić i spróbować jak on smakuje a dopiero potem dać klientowi.Do grania przygotuj sobie myszkę.


Drinki Bar

Ocena gry

Akcja gry tym razem toczy się w barze, gdzie pracujemy za ladą i będziemy musieli przygotowywać jak najlepsze drinki. Możesz robić przeróżne drinki o jakich tylko zamarzysz, ponieważ masz do wyboru bardzo wiele różnych alkoholi z których to możesz przygotować drinki. Postaraj się wymieszać z dostępnych alkoholi jak najlepszego drinka. Do mieszania drinków na pewno przyda Ci się sam myszka.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Barman
 • Zrób drinka 3

  Zrób drinka 3

  Oglądana: 1160 ocena: 0.00

 • Zrób drinka 2

  Zrób drinka 2

  Oglądana: 819 ocena: 0.00

 • Bartender napój bogów

  Bartender napój bogów

  Oglądana: 720 ocena: 0.00

 • Barman dla dzieci

  Barman dla dzieci

  Oglądana: 526 ocena: 0.00

 • Barman 2 online

  Barman 2 online

  Oglądana: 449 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie