Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Bubble Shooter 7 gier

Bubble shooter 2

Ocena gry

Odsłona drugiej części gry z cyklu bubble shooter pękające bańki online. Zasady gry już pewnie znacie jeżeli graliście w poprzednią wersję tej gry. Dla tych, którzy jeszcze ich nie znają to szybko przypomnę.Głównym celem gry jest układanie kolorowych kulek koło siebie lub w jednej lini tak aby wyeliminować jak najwięcej kolorowych kulek z ekranu gry. Z każde ułożone trzy kolorowe bańki koło siebie otrzymujesz punkty a kulki znikają. Postaraj się wyeliminować w jak najkrótszym czasie gry najwięcej kolorowych baniek z ekranu gry. Do gry używam myszki komputerowej.


Bubble shooter 4

Ocena gry

Przed tobą już czwarta edycja gry bubble shooter. Tym razm wersja czwarta, jednak zasady gry się nie zmieniają i są takie same jak w poprzednich wersjach tej grze. Krótkie przypomnienie zasad, które już pewnie znacie. Celem gry jest wyeliminowanie jak najwięcej kolorowych kulek z ekranu gry. Strzelaj celnie i układaj kolorowe kulki an ekranie gry tak aby znalazły się w jednym rzędzie lub w skupisku minimum trzy takie same kulki jednego koloru. Do układania i strzelania kulkami używaj tylko myszki komputerowej.


Bubble shooter 5

Ocena gry

To już piąta wersja gry z serii bubble shooter czyli strzelanie kolorowymi kulkami i układanie ich w rzędzie. Postaraj się w tej grze tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie lub w jednym rzędzie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Za każe ułożone kulki tego samego koloru w jednej lini lub obok siebie dostajesz punkty a kulki znikają. W grze potrzebna Ci będzie do grania tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Buble shooter 3

Ocena gry

Kolejna część gier z cyklu bubble shooter w której to grze zasady są dokładnie takie same jak w poprzednich wersjach. Krótko mówiąc należy tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy takie same kulki jednego koloru. Tak ułożone kulki obok siebie pękają a na twojej konto lecą punkty.Postaraj się w każdej z plansz w grze uzyskać jak najwięcej punktów oraz pokonać jak najwięcej leveli w grze. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.Bubble shooter droga na szczyt

Ocena gry

Kolejna edycja z cyklu gry bubble shooter online dla dzieci tylko tym razem specjalna edycja limitowana a mianowicie bubble shooter droga na szczyt. W grze tej twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie lub w jednej lini ułożyć minimum trzy takie same kulki jednakowego koloru. Postaraj się układać kulki w jak najkrótszym czasie a także przejść jak najwięcej poziomów w tej grze. Graj używając myszki komputerowej.


Najnowsze bubble shooter kulki

Ocena gry

Zagraj w najnowsze bubble shooter kulki w której to grze twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie już znajdują się kulki odpowiednich kolorów. Celem trzy jest ustawienie koło siebie lub w jednej lini trzech takich samych kulek jednego koloru. Do tej gry potrzebujesz tylko strzałek do sterowania kulką gdzie dokładnie ma polecieć oraz spacji do strzelania kolorow6ymi kulkami.


Bubble shooter 1

Ocena gry

Zagraj w pierwszą części gry Bubble shooter. Głównym zdaniem w tej grze jest zniszczenie wszystkich kolorowych baniek, które widnieją na ekranie gry. Żeby zniszczyć bańki musisz strzelać bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki tego samego koloru. W grze występuję wiele kolorów baniek, więc twoje zadanie nie należy do najłatwiejszych ale spróbuj swoich sił i pokaż swoje umiejętności. Pamiętaj że z upływem czasu cały czas na ekranie gry pojawiają się nowe bańki rożnych kolorów. Strzelaj celnie w wybrane wcześniej miejsca i przemyśl każdy ruch zanim go wykonasz, ponieważ niestety w tej grze nie można cofnąć swojego ruchu, który się już wykonało. Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Bubble Shooter
 • Bubble shooter 1

  Bubble shooter 1

  Oglądana: 981 ocena: 0.00

 • Bubble shooter droga na szczyt

  Bubble shooter droga na szczyt

  Oglądana: 688 ocena: 0.00

 • Bubble shooter 4

  Bubble shooter 4

  Oglądana: 469 ocena: 0.00

 • Bubble shooter 2

  Bubble shooter 2

  Oglądana: 425 ocena: 0.00

 • Najnowsze bubble shooter kulki

  Najnowsze bubble shooter kulki

  Oglądana: 403 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie