Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bańki darmowe gry dla dzieci online Bubble Trouble i Struggle 21 gier

Bubble struggle 9

Ocena gry

Bubble struggle 9 to już ostania a zarazem njnowsza gra z cyklu bubble struggle. Zagraj w najnowszą wersję bubble struggle i strzelaj w kolorowe odbijające się bańki. Zasady tej gry są bardzo proste. W każdej z plansz należy rozwalić wszystkie kolorowe banki, które odbijają się na ekranie gry. Do gry potrzebujesz tylko strzałek, które posłużą Ci do poruszania się oraz spacji do strzelania w kolorowe kulki.


Bubble struggle 8

Ocena gry

Już ósma część gry z cyklu bubble struggle. Jest to jedna z najnowszych wersji w której to grze twoim zadaniem jest rozwalić wszsystkie bańki, które odbijają się na ekranie gry.Poruszaj się, unikaj kulek i strzelaj w nie tak aby rozwalić je w wyznaczonym czasie w grze. Pokaż na co Cię stać i przejdź jak najwięcej leveli w grze. Graj strzałkami oraz spacją strzelaj w kolorowe bańki.


Bubble struggle 7

Ocena gry

Bubble struggle 7 to już jak widać siódma część gry z serii bubble struggle. Celem tej gry jest rozwalanie kolorowych i odbijających się baniek. Poruszaj się i strzelać w kolorowe piłki tak aby jest rozwalić jak najszybciej. W każdej z plansz w grze masz wyznaczony czas gry w którym musisz się zmieścić, ponieważ jak się nie wyrobisz w wyznaczonym czasie gry to tracisz życie. Do gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania.


Bubble struggle 6

Ocena gry

Szósta część gry bubble struggle w której to grze zasady są dokładnie takie same jak w poprzednich wersjach tej gry. Należy poruszać się i strzelać w kolorowe bańki, które odbijają się na ekranie gry. Strzelaj szybko i celnie w bańki tak aby rozwalić jak najwięcej baniek w wyznaczonym czasie gry. Poruszaj się używając strzałek oraz spacji do strzelania.Bubble struggle 5

Ocena gry

Zagraj w piątą część gry bubble struggle w której to grze twoim zadaniem jest strzelać w kolorowe odbijające się bańki i je rozwalać. Rozwal w wyznaczonym czasie gry wszystkie bańki, które widnieją na ekranie gry. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj używając spacji.


Bubble struggle 4

Ocena gry

Bubble struggle 4 to już czwarta część gry z cyklu bubble struggle. Zasady gry już pewnie znacie jeżeli graliście w poprzednie wersje.Dla tych co jeszcze nie znają zasad to szybko je przypomnę.Celem gry jest zniszczenie kolorowych baniek, które odbijają się na twoim ekranie gry. W każdej z plansz musisz zniszczyć wszystkie odbijające się kulki. Pamiętaj że nie będzie to takie proste, ponieważ w każdej rundzie masz wyznaczony czas w którym musisz się zmieścić, ponieważ jak nie wyrobisz się w czasie to tracisz życie. W grze masz tylko trzy życia, jeżeli stracisz je wszystkie to zaczynasz grę od nowa.Poruszam się strzałkami i strzelaj spacją.


Bubble struggle 3

Ocena gry

Przed tobą już trzecia cześć gry z cyklu bubble struggle 3. Tym razem w grze robimy dokładnie to samo co w poprzednich wersjach tej gry. Twoim zadaniem jest strzelać w kolorowe bańki, które odbijają się po ekranie gry. Postaraj się w wyznaczonym czasie gry rozwalić wszystkie odbijające się bańki. Do tej gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania w bańki.


Bubble struggle 2.5

Ocena gry

Ta wersja jest tak jakby ulepszeniem poprzedniej wersji czyli bubble struggle 2. W wersji 2.5 jest wprowadzony nowy tryb gry,który na pewno Wam się spodoba. Mało tego w tej wersji w przeciwieństwie do wersji 2 możemy grać we dwie osoby. Zasady jednak są takie same. W grze musisz zniszczyć wszystkie bańki z ekranu gry w wyznaczonym czasie. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj używając spacji.


Bubble struggle 2

Ocena gry

Bubble Struggle 2 czyli druga część tej gry.Ponownie jak w pierwszej części gry poruszamy się ludzikiem i naszym zadaniem jest w wyznaczonym czasie gry wystrzelać wszystkie kolorowe bańki, tak aby wszystkie popękały na ekranie gry. Postaraj się i pokaż na co Cię stać przechodzą jak najwięcej poziomów właśnie w tej grze. Strzelaj w kolorowe kulki i bańki używając wyłącznie spacji oraz do poruszania się strzałek.


Bubble struggle 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry Bubble Struggle. Pierwsza wersja jest niepowtarzalna i kryje w sobie niesamowicie dużo rozrywki. Przejdźmy jednak do zasad gry, które są bardzo proste. Poruszamy się ludzikiem i naszym zadaniem jest strzelać w kolorowe bańki, które odbijają się. Pamiętaj że aby rozbić kolorową kulki nie wystarczy tylko jeden strzał, ponieważ kulki się przepoławiają i pękają na mniejsze kuleczki. Strzelaj w kulki tak aby wybić wszystkie z ekranu gry podczas wyznaczonego czasu. Chodzimy strzałkami oraz spacją strzelamy.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Bubble Trouble i Struggle
 • Bubble struggle 7

  Bubble struggle 7

  Oglądana: 890 ocena: 0.00

 • Bubble struggle 1

  Bubble struggle 1

  Oglądana: 318 ocena: 0.00

 • Bubble struggle 8

  Bubble struggle 8

  Oglądana: 299 ocena: 0.00

 • Bubble struggle 2

  Bubble struggle 2

  Oglądana: 282 ocena: 0.00

 • Bubble Trouble 8

  Bubble Trouble 8

  Oglądana: 280 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie