Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Budowanie 16 gier

Zbuduj most 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry zbuduj. W pierwszej części będziemy musieli budować most tak aby przejechały po nim auta. Dlatego też podczas budowania mostu musisz bardzo dokładnie przemyśleć każdy swój ruch jaki wykonasz, ponieważ jest to uzależnione od wytrzymałości mostu. Jeżeli tylko jedną podporę czyli element mosty postawisz w złym miejscu to cały most może się zawalić. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Buduj mosty gra online

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry budowanie mostów online w której to grze naszym zadaniem będzie zbudować most tak aby mógł po nim przejechać pojazd. Musisz jednak bardzo przemyśleć każdy swój ruch w grze zanim tylko go wykonasz. Do budowania mostu potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj też że długość elementów w grze jest ograniczona, więc musisz wszystkie łączyć razem z sobą. Powodzenia !


Zbuduj most kolejowy dla pociągu

Ocena gry

Zadanie twoje w tej grze jest następujące. Musisz wcielić się w budowniczego i budować most z elementów. Jednak cała trudność polega na jak najlepszym połączeniu ze sobą wszystkich elementów tak aby most trzymał się całość i wytrzymał jak największy ciężar. Podczas budowania musisz bardzo dobrze się skupić i przemyśleć każdy ruch zanim go wykonasz. Do grania jednak potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Wybuduj most

Ocena gry

Grając w tą grę będziemy musieli zająć się budowaniem mostu dla pociągu,auta czy też innego pojazdu. Dokładnie nie wiadomo jeszcze czy będzie to most dla pociągu czy też aut, ponieważ dopiero za dwa lata w tym miejscu gdzie budujesz most będzie otwarta droga. Dlatego też musisz się postarać aby zrobić jak najlepszy most. Przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ akurat podczas budowania mostu bardzo ważna jest konstrukcja od której zależy stabilność całego mostu. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Budowanie mostu dla pociągu

Ocena gry

Grając w tą grę skupimy się na początku na projektowaniu mostu czy też wiaduktu w zależności od tego co kto bardziej lubi. Na samym początku gry musisz sobie w głowie przemyśleć jak taki most będzie wyglądał, ponieważ tutaj akurat odpowiednie rozmieszczenie elementów jest bardzo ważne bo to tak ba prawdę trzyma całą konstrukcję mostu. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wybudować most i przejść do kolejne i w dodatku trudniejszej planszy w grze. Powodzenia !


Budowanie mostu kolejowego

Ocena gry

Grając w tą grę musisz zająć się budowaniem mostu kolejowego dla pociągów. Ty budujesz most a za dwa lata na tym odcinku powstanie droga i właśnie po tym moście będą jeździły pociągi i inne samochody. Po zbudowaniu mostu musisz go przetestować. Postaraj się dobrze rozplanować każdą postawioną konstrukcję na moście aby most trzymał się całości i był wytrzymały. Do grania i budowania mostu potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Budowanie
 • Budowanie drogi Mikołajowi

  Budowanie drogi Mikołajowi

  Oglądana: 4089 ocena: 0.00

 • Zbuduj drogę

  Zbuduj drogę

  Oglądana: 1312 ocena: 0.00

 • Budowanie drogi za darmo online

  Budowanie drogi za darmo online

  Oglądana: 1075 ocena: 0.00

 • Zbuduj most 4

  Zbuduj most 4

  Oglądana: 973 ocena: 0.00

 • Wybuduj drogę

  Wybuduj drogę

  Oglądana: 966 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie