Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Chirurg 50 gier

Operacja jelita

Ocena gry

Jelita to bardzo ważne narządy w naszym organizmie,ponieważ to właśnie w nich zachodzi trawienie pokarmów. Jednak tym razem trafił do Ciebie pacjent, który ma znaczny problem z jelitami poprzez co ma utrudnione wydalanie i to właśnie ty w tej grze musisz zająć się operację jelit aby znowu przywrócić je do dziennego porządku. Podczas operacji musisz postępować bardzo dokładnie,ponieważ wystarczy jedno złe cięcie wykonane przez ciebie i może one negatywnie wpłynąć na zdrowie człowieka, który jest twoim pacjentem. Używaj do operowania jelit myszki komputerowej.


Operacja gardła

Ocena gry

Operacja gardła to gra w której musisz już na początku gry wcielić się w dobrego lekarza, ponieważ w tej grze będziesz zajmować się operację migdałów. Pamiętaj oby podczas operacji zachować pełną precyzję i nie patrzyć na czas, ponieważ tym razem liczy się dokładność a nie czas w którym wykonasz operację.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.


Operacja dr Dosia

Ocena gry

Zagraj w grę i tym razem zacznij wykonywać operację razem z doktorem Dosia, która jest już bardzo dobrze znana, więc myślę że nie trzeba jej już nikomu przedstawiać.Dlatego też dobrze przygotuj się do operacji i zacznij działać. Wszystkie narzędzia jakie tylko będą Ci potrzebne podczas wykonywania operacji to znajdziesz w grze, które są dostępne pod ręką, więc nie będziesz miał żadnego problemu. Chwytaj myszkę komputerową do gry i zacznij grać.


Operacja brzucha

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry operacje brzucha w której to grze nie trudno domyśleć się po samej nazwie gry co będziemy w niej robili, dlatego tez na pewno już dobrze wiesz co będziemy robili w tej grze. Przede wszystkim na początku gry musisz wcielić się w lekarza aby poczuć się jak profesjonalny lekarza podczas operacji na specjalnej sali do zabiegów a następnie możesz już śmiało przejść do wykonywania operacji.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Operacja biustu

Ocena gry

Jesteś tym razem bardzo doświadczonym chirurgiem plastycznym i tym razem podczas grania w tą grę twoim zadaniem będzie wykonanie operacji plastycznej biustu swojej pacjentki. Do operowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Wszystkie inne klawisze jakie będą Ci również potrzebne w tej grze masz rozpisane na ekranie gry. Postaraj się przeprowadzić jak najlepiej operację. Powodzenia lekarzu !


Amatorska operacja

Ocena gry

Jako mało doświadczony lekarz tym razem musisz się odważyć i przeprowadzić swoją pierwszą w życiu operację, która jeszcze nie wiadomo na czym będzie polegała, ponieważ żaden lekarz nie wie jaką operację będzie miał za chwilę przeprowadzić. Dlatego tez tym razem musisz przygotować się na różne możliwości.Postaraj się tym razem być gotowy/a na każdą operację. Do grania musisz wyposażyć się tylko w myszkę komputerową.


Operacja plastyczna online

Ocena gry

Wykonaj tym razem bardzo poważną operację plastyczną, lecz na samym początku wciel się w lekarza, który pracuje w klinice odnowy gdzie każdego dnia przeprowadzane są operacje plastyczne różnych części ciała. Postaraj się bardzo dobrze wykonywać operacje aby klienci byli z twojej pracy zadowoleni. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna tym razem.


Operacja plastyczna twarzy

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry operacja plastyczna twarzy w której to grze jak już sama nazwa wskazuje co będziemy w niej robić i za pewne już się domyśliłeś/aś. Naszym zadaniem będzie wykonać operację plastyczną.Podczas operacji musisz się bardzo dobrze skupić, ponieważ każdy zły twój ruch może znacznie odbić się oczywiście negatywnie na zdrowiu twojego pacjenta. Do tej gry niezbędna a wręcz pozycją obowiązkową będzie myszka komputerowa.


Operacja plastyczna nosa

Ocena gry

Z zawodu jesteś lekarzem, który zajmuje się profesjonalnie operacjami plastycznymi. Tym razem będziesz musiał wykonać operację plastyczną nosa, zaczynają oczywiście od początku. Podczas operacji nie musisz się spieszyć aby zrobi operację w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ nie tędy droga, gdyż bardziej musisz skupić się na tym aby operacja przebiegła jak najlepiej a nie jak najszybciej.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Operowanie misia

Ocena gry

Tak się złożyło że tym razem będziemy zajmowali się operację mówiącego misia Toma. Dokładnie to musisz przeprowadzić misiowi operację ręki, która będzie poważnym zabiegiem. Wszystkie niezbędne przyrządy i narzędzia, które są Ci potrzebne do operacji masz dostępne w grze i możesz je oczywiście wszystkie dowolnie używać.Myszka komputerowa jest wymagana w tej grze do operowania, więc bez jej posiadania pod żadnym pozorem nie będziesz mógł/a zagrać i operować rękę misia.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Chirurg
 • Operacja biustu

  Operacja biustu

  Oglądana: 449 ocena: 0.00

 • Operowanie kolana

  Operowanie kolana

  Oglądana: 408 ocena: 0.00

 • Operowanie ludzi

  Operowanie ludzi

  Oglądana: 343 ocena: 0.00

 • Amatorska operacja

  Amatorska operacja

  Oglądana: 320 ocena: 0.00

 • Operacja brzucha

  Operacja brzucha

  Oglądana: 291 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie