Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Ciągniki 84 gier

Traktor Rolniczy

Ocena gry

Gra w której poruszamy się traktorem rolniczym, do wyboru będziemy mieli kilka maszyn rolniczych o przeróżnych parametrach. Po wybraniu jednego możemy przystąpić do zabawy. Gra polega na dojechaniu ciągnikiem do wyznaczonego celu, lecz nie jest to łatwe zadanie, czeka na Ciebie wiele przeszkód, wyskoków, dziur oraz utrudnień dzięki którym gra stanie się ciekawsza, a zarazem wciągająca, mapę musimy przejść w określonym czasie, aby ją zaliczyć, po nie udanej próbie klikamy spację i zabawa zaczyna się od nowa. Poruszamy się przy pomocy strzałek.


Szybka jazda traktorem

Ocena gry

W grze szybka jazda traktorem będziemy jeździli po nierównościach. Lubisz jeździć szybko traktorem ? Dobrze jeździsz traktorem ? Jeżeli tak to pokaż swoje umiejętności jazdy traktorem właśnie w tej grze. Na drodze którą będziemy jechać czeka na ciebie bardzo wiele przeszkód, której musisz jak najlepiej pokonać aby szybko jechać i nie zwalniać. Przemyśl każdy przejazd przez trasę. Czeka na ciebie w tej grze bardzo wiele plansz. Do jazdy użyj strzałek.


Symulator jazdy traktorem

Ocena gry

W tej grze będziemy myli traktor, dolewali paliwa,oleju a także go naprawiali. Na samym początku gry musisz umyć traktor samą wodą a potem następnie przejść do mycia go specjalnym płynem. W dalszej kolejności musisz włączyć myjkę a potem go wysuszyć. W fazie końcowej pozostaje Ci tylko dolać paliwa oleju itp. Dbaj o swój traktor w tej grze. Używaj do grania tylko myszki komputerowej.


Traktor ładowarka

Ocena gry

Traktor ładowarka to gra w której poruszamy się traktorem ładowarką i naszym zadaniem w tej grze jest pokonać bardzo trudną trasę na której nie brakuje przeszkód w postaci stromych zjazdów czy też podjazdów pod góry. Musisz w każdej z rund przejechać wyznaczoną trasę w najkrótszym czasie gry tak aby dotrzeć jak najszybciej do mety. Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które posłużą Ci do jazdy traktorem.Gra z traktorami

Ocena gry

Wspaniała gra w której nie zabraknie adrenaliny podczas jazdy. Twoim zadaniem jest przewozić towar traktorem z przyczepą. Jednak nie jest to takie proste jak by się mogło wydawać,ponieważ w grze na trasie jest bardzo wiele górek pod które musisz oczywiście podjechać tak aby nie zgubić ładunku ani nie przewrócić traktora do góry kołami, ponieważ wtedy niestety ale jesteś zmuszony zacząć planszę od nowa. Do jazdy traktorem użyj strzałek.


Traktor spychacz

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra z serii gry ciągniki w której to grze będziemy jeździli tym razem spychaczem. Twoim zadanie jest oczywiście zasiąść za kierownicą traktora i wcielić się w jego kierowcę. W każdej z rund tej gry musisz przejechać trasę w jak najkrótszym czasie gry.Postaraj się przejść w grze wszystkie rundy a jest ich aż 24 plansze. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Transport traktorem towaru

Ocena gry

Transport traktorem towaru to gra w której naszym zadaniem jest kierować traktorem rolniczym i będziemy przewozić towar w przyczepie. Postaraj się w każdej z plansz tej gry dowieźć towar w wyznaczone miejsce w jak najkrótszym czasie gry.Trasa po której będziesz jechał nie jest do końca taka jak powinna być, ponieważ nie brakuje na niej przeszkód. Dlatego też powinieneś jechać bardzo wolno tak aby nie przewrócić przez przypadek traktora, ponieważ wtedy musisz niestety zacząć grę od nowa. Do jazdy traktorem używaj tylko strzałek.


Najlepsze gra w traktory

Ocena gry

Przed tobą najlepsza gra traktorowa w której to grze będziemy kierowali traktorem z przyczepą i naszym zadaniem będzie przewozić towar na przyczepie. W każdej z plansz tej gry musisz się postarać aby jechać dosyć wolno, ponieważ przy zbyt szybkiej jeździe możesz pogubić ładunek. Na samym początku gry musisz jednak podczepić przyczepę i dopiero wtedy ruszyć w drogę. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Nowoczesny traktor

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą nowoczesnego traktora i rusz w trasę po nierównościach. Tym razem będziemy jeździć nowoczesnym traktorem, który z wyglądu bardzo przypomina ciężarówkę. Twoim zadaniem jest pokonać trasę nowoczesnym traktorem w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj szczególnie podczas wjeżdżania pod strome góry aby nie przewrócić traktora. Do gry używaj tylko strzałek.


Farm Express

Ocena gry

Farm Express to świetna darmowa gra z serii gry ciągniki, które występuje w następujących wersjach Farm Express 1,2,3,4 a także 5. W grze jeździmy czerwonym traktorkiem po nierównościach czyli po drogach na których nie brakuje przeszkód. Naszym zadaniem w każdej z rund tej gry jest oczywiście przewozić towar czerwonym traktorkiem. Na samym początku każdej planszy musisz jednak podłączyć przyczepę do traktora a dopiero potem wyruszyć w trasę. Postaraj się tak ruszyć traktorem aby już na samym początku nie zgubić ładunku. W drodze do mety z ładunkiem także musisz być bardzo ostrożny i uważać aby nie pogubić ładunku, którym są owoce lub inne przedmioty. Zwróć uwagę na swoją prędkość zwłaszcza w momentach, gdy będziesz chciał wjechać pod górę, ponieważ wtedy można bardzo łatwo zgubić ładunek czy też wywrócić traktor a jak traktor się przewróci lub zgubisz zbyt dużo ładunku z przyczepy to niestety ale będziesz zmuszony zacząć grę od nowa. Do kierowania czerwonym traktorkiem z przyczepą w grze Farm Express będą Ci potrzebne tylko strzałki.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

 • Ciągniki
 • Oranie pola ciągnikiem

  Oranie pola ciągnikiem

  Oglądana: 6001 ocena: 0.00

 • Oranie pola traktorem

  Oranie pola traktorem

  Oglądana: 5815 ocena: 0.00

 • Zaparkuj traktor

  Zaparkuj traktor

  Oglądana: 4830 ocena: 0.00

 • Wyścigi traktorem

  Wyścigi traktorem

  Oglądana: 2800 ocena: 0.00

 • Parkowanie traktora

  Parkowanie traktora

  Oglądana: 2742 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie