Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Cyferki 22 gier

Ukryte liczby Barbie

Ocena gry

Wszystkie dziewczynki lubią i bawią się lalkami Barbie. Dzięki tej grze znów spotkacie się ze swoją ulubioną bohaterką, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie na obrazku ukrytych literek. Na zdjęciu widnieje właśnie Barbie na koncercie i musicie bardzo wytężyć swój wzrok, aby przy tak wielu szczegółach znaleźć to co Was najbardziej interesuje. Pamiętajcie również, że każdorazowe kliknięcie w złe miejsce spowoduje odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Cyferki na ciężarówkach

Ocena gry

Jeśli jesteście fanami samochodów lub straży pożarnej, to dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż Waszym zadaniem będzie odnalezienie literek, które są ukryte na obrazku przedstawiającym wóz straży pożarnej. Do wyboru macie jedno z trzech zdjęć, lecz wszystkie są piekielnie trudne, gdyż litery zostały w świetny sposób zamaskowane. Dodatkowym utrudnieniem jest również ograniczona ilość błędów. Każdorazowe kliknięcie w niewłaściwe miejsce przybliża Was do końca gry, powodzenia!


Ukryte liczby Kubuś Puchatek

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie odszukanie cyferek, które są ukryte na obrazku przedstawiającym Kubusia podczas zabawy z Tygryskiem i małym Hefalumpem. Czynność ta z pozoru może wydawać się Wam prosta, lecz wcale taka nie jest ponieważ cyferki są znakomicie zamaskowane, a dodatkowo każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Nie martwcie się jednak, gdyż z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, a z jego pomocą na pewno dacie sobie radę, powodzenia!


Ukryte liczby Madagaskar

Ocena gry

Film \"Madagaskar\" doczekał się już kilku części ekranizacji i jest popularny na całym świecie, więc nie ma się dziwić, że jego główni bohaterowie spotykani są również w grach. I tak oto tym razem Waszym oczom ukazywać się będą sceny z tej bajki, a Waszym zadaniem jest odnalezienie ukrytych tam cyferek. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz z biegiem czasu każda kolejna plansza będzie coraz trudniejsza, więc musicie dokładnie wytężyć swój wzrok, mimo tego, że dysponujecie szkłem powiększającym.Liczby i literki

Ocena gry

Miś Paddington to bardzo lubiana animowana postać. W tej grze macie do czynienia z ujęciami z filmu, na których ukryte zostały cyferki. Waszym zadaniem jest je odszukać, co wcale nie jest łatwe, gdyż są one doskonale zamaskowane, a dodatkowo każdorazowe kliknięcie w puste miejsce spowoduje utratę punktów, a do tego nie możecie dopuścić, więc wytężcie swój wzrok i bardzo dokładnie przeanalizujcie dany obrazek. Z pomocą przyjdzie Wam dodatkowo szkło powiększające, więc na pewno dacie sobie radę, do dzieła!


Liczby po angielsku

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której zadaniem jest odnalezienie cyferek ukrytych na obrazku. Dodatkowo jest ona w języku angielskim, więc możecie sobie go potrenować, a jak wiadomo nauka nigdy nie idzie w las. Polecenie z pozoru proste wcale takie nie jest ponieważ cyferki są bardzo dobrze zamaskowane, a na dodatek każde kliknięcie w złe miejsce powoduje odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, dzięki czemu na pewno dacie sobie radę.


Puzzle cyferki

Ocena gry

Królewna Śnieżka to postać, którą zna każdy bez wyjątków. Tym razem zobaczycie ją w tej grze na obrazku, na którym ukryte zostały różne cyferki. Waszym zadaniem jest je odszukać, i doprowadzić do tego, aby puzzle znajdujące się u dołu ekranu zniknęły. Nie jest to jednak takie proste ponieważ cyfry są bardzo starannie ukryte. Nie martwcie się jednak, ponieważ z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające znacząco ułatwiające pracę, a z jego pomocą na pewno dacie sobie rade, więc do dzieła i powodzenia!


Poznajemy cyferki

Ocena gry

Na pewno oglądaliście baję Disneya, gdzie w roli głównej wystąpiły pszczoły. Tym razem pojawia się one w tej grze na obrazku, na którym ukryte zostały cyfry. Waszym zadaniem będzie je odnaleźć, lecz nie jest to wcale takie proste, ponieważ są świetnie zamaskowane, a dodatkowo znajdują się w miejscach w których byście się ich nawet nie spodziewali, więc wytężcie swój wzrok i szukajcie bardzo dokładnie. Utrudnieniem jest jednak fakt, że odbywa się to na czas, lecz mimo tego na pewno dacie sobie radę.


Ukryte liczby po polsku

Ocena gry

Sarenkę Bambi na pewno znacie z wielu bajek. Tym razem będzie ona główną bohaterką obrazka, na którym ukryto cyferki. Waszym zadaniem jest ich odnalezienie, co wcale nie jest takie proste, ponieważ są one dobrze ukryte, a poza tym każde kliknięcie w złe miejsce powoduje utratę punktów, więc bądźcie czujni. Nie stoicie jednak na straconej pozycji, gdyż dysponujecie szkłem powiększającym, które znacząco ułatwi Wam pracę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Cyferki Clementowi

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie odszukanie cyferek, które ukryte zostały na obrazku. Widnieją na nim piraci z popularnej bajki, więc tym bardziej powinniście mieć większą przyjemność z gry, dzięki której łączycie przyjemne z pożytecznym. Czekają Was jednak pewne utrudnienia, a pierwszym z nich jest bardzo dobre zamaskowanie literek. Drugim aspektem jest fakt, iż jeśli klikniecie w puste miejsce, to zostaną odjęte Wam punkty, a do tego nie możecie dopuścić. Z pomocą przychodzi Wam jednak szkło powiększające, więc na pewno dacie sobie radę.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Cyferki
 • Ukryte liczby po polsku

  Ukryte liczby po polsku

  Oglądana: 328 ocena: 0.00

 • Poznajemy cyferki

  Poznajemy cyferki

  Oglądana: 305 ocena: 0.00

 • Ukryte liczby i literki

  Ukryte liczby i literki

  Oglądana: 304 ocena: 0.00

 • Cyferki na ciężarówkach

  Cyferki na ciężarówkach

  Oglądana: 289 ocena: 0.00

 • Cyferki dla dzieci

  Cyferki dla dzieci

  Oglądana: 277 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie