Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Czołgi 62 gier

Czołgi dla 3 osób

Ocena gry

Tę grę na pewno będziecie kojarzyć, gdyż określić ją jako kultowa, to tak jakby nic nie powiedzieć. Poza tym jej wielkim atutem jest fakt iż można w w nią grać w kilka osób, więc namówcie kumpli i urządźcie sobie mały turniej, w którym okaże się kto jest najlepszym operatorem czołgu. Do dyspozycji macie maszyny w różnych kolorach, a sterowanie odbywa się za pomocą panelu, który widoczny jest w górnej części ekranu. Po każdej rozgrywce zmieniać się będą również plansze, w związku z czym na pewno się nie znudzicie.


Czołgi tank 990

Ocena gry

Praca w wojsku wymaga myślenia i rzecz jasna dowodzenia. W tej grze będziecie się musieli wykazać obiema tymi cechami, gdyż Waszym zadaniem jest zaplanowanie przejazdu dla czołgu, tak aby omijał on wrogie jednostki. Nie jest to jednak takie proste, gdyż czynicie to za pomocą klocków, których ilość jest ograniczona, więc musicie się nieźle nagłowić, aby Wasza praca przyniosła oczekiwany efekt. Nie macie się jednak czego bać, gdyż na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Czołgi lego

Ocena gry

Bycie żołnierzem to bardzo ciężki kawałek chleba i oczywiście wielka odpowiedzialność, która na Was ciąży. Tym razem dostaliście wezwanie do misji na wyspie, gdzie musicie zniszczyć wrogie jednostki, jednocześnie nie dając się zabić samemu. Nie będzie to jednak takie proste, o czym przekonacie się sami na własnej skórze, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej, wkładajcie fartuch i do dzieła. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś strzelacie klikając lewy przycisk myszki, powodzenia!


Tank 2008

Ocena gry

Właśnie znaleźliście się w czołgu w samym środku bitwy. Niestety jesteście osamotnieni i możecie liczyć tylko na siebie w związku z czym starajcie się przetrwać, gdyż staliście się łatwym celem dla wroga, który wysłał wiele jednostek powietrznych i to właśnie do nich za pomocą myszki będziecie strzelali. Starajcie się również unikać spadających bomb i przesuwajcie się strzałkami na klawiaturze w prawo i w lewo. Z biegiem czasu poziom trudności będzie rósł, więc dajcie z siebie wszystko i nie pozwólcie się zabić.Czołgi hellcat

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem jest sterowanie czołgiem i niszczenie celów powietrznych jakimi są śmigłowce i różnego typu samoloty. Do tego użyjecie myszki, którą strzelacie i ustalacie kierunek. Uważajcie jednak na spadające bomby i unikajcie ich jeżdżąc strzałkami na klawiaturze w prawo i lewo. Zbierajcie zaś inne fanty, takie jak apteczka i tarcza, dzięki której na jakiś czas posiadacie pancerz. Pamiętajcie jednak, że z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza. Do dzieła i powodzenia!


Tank 2012

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia z nową grą wojenną o bardzo dobrej graficie. Waszym zadaniem będzie sterowanie czołgiem po polu bitwy i niszczenie wrogich jednostek takich jak: czołgi, czy też budki z żołnierzami. O ile te drugie jest łatwo trafić, bo stoją w miejscu, to z ruchomymi celami jest nieco trudniej, więc pamiętajcie o tym podczas bitwy i nie stójcie w miejscu, gdyż wtedy stajecie się łatwym celem narażając się tym samym na zabicie, co skutkuje przegraną, a do tego nie możecie przecież dopuścić.


Czołg kolorowanka

Ocena gry

Czołgi to najpopularniejsze maszyny wojenne, które wygrały niejedną wojnę. Ich zaletami są: duża wytrzymałość, możliwość jazdy w prawie każdym możliwym terenie oraz wielkie działo, które potrafi zniszczyć niemal wszystko. Waszym zadaniem w tej grze nie będzie jednak walka na froncie, lecz pokolorowanie takiego właśnie tanka, w związku z czym gra jest w szczególności zadedykowana małym dzieciom. Do dyspozycji macie wiele kolorów, więc uwolnijcie swoją wyobraźnię i przekażcie ją wszystkim za pomocą tego obrazka.


Czołgi polskie

Ocena gry

Piłka nożna to sport, którzy jest popularny na całym świecie, na boisku często widzimy prawdziwe sportowe wojny, a w tej grze również będziecie światkami tak owej i to w czołgach, lecz tym razem nie bronicie bramki, a piłki, którą ktoś chce Wam ukraść. Mimo, że jest ona otoczona murami, to da się je jednak zniszczyć, a Wy nie możecie do tego dopuścić. Sterowanie odbywa się strzałkami na klawiaturze, zaś strzały oddajecie za pomocą spacji. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej, wkładajcie mundur i walczcie o dobre imię piłki nożnej.


Klasyczna gra tanks

Ocena gry

Klasyczne gry są zawsze najlepsze. Mimo niezbyt dobrej grafiki mają w sobie to coś, co przyciąga i tak jest również tym razem. Waszym zadaniem będzie kierowanie czołgiem i zniszczenie jednostki rywala. Nie jest to jednak take proste, gdyż każda plansza jest coraz trudniejsza w związku z czym sił nieprzyjaciela będzie przybywało. Co prawda wystarczy jedno trafienie, aby wygrać, lecz działa to również w drugą stronę, więc bądźcie czujni. Pamiętajcie, że pociski odbijają się od ścian i niejednokrotnie docierają do celu po rykoszecie.


Tank travels

Ocena gry

Wojna bardzo często przyjmuje postać na skalę światową i tak również jest w tej grze. Waszym zadaniem będzie podbijanie kolejnych państw za pomocą czołgu, które jednak bardzo zaciekle się bronią, więc nie jest to łatwe. Dodatkowo ograniczona jest ilość amunicji, a czasami w środku bitwy znajdzie się karetka, której zniszczenie wiąże się ze zwycięstwem rywala. Na pewno jednak dacie sobie radę, gdyż z każdym poziomem przybywać Wam będzie bomb o różnych zastosowaniach. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Czołgi
 • Tank 1990 pegasus online

  Tank 1990 pegasus online

  Oglądana: 428 ocena: 0.00

 • Czołgi na 2 lub 3 osoby

  Czołgi na 2 lub 3 osoby

  Oglądana: 421 ocena: 0.00

 • Czołgi dla 2-3-4-5 osób

  Czołgi dla 2-3-4-5 osób

  Oglądana: 395 ocena: 0.00

 • Czołgi dla 3 osób

  Czołgi dla 3 osób

  Oglądana: 293 ocena: 0.00

 • Czołgi od 7 lat

  Czołgi od 7 lat

  Oglądana: 278 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie