Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Dentysta 23 gier

Operacja zębów

Ocena gry

Pracujesz w przychodni, w której mieści się klinika stomatologiczna w której będziesz leczył i operował zęby swoich pacjentów.Masz wiele pacjentów, ponieważ jesteś jednym z lepszych lekarzy stomatologi w mieście, dlatego masz aż tak dużo klientów. Każdy pacjent, który wyjdzie zadowolony z twojego gabinetu to na pewno wróci do twojego gabinetu nie raz, dlatego też warto zadbać o dobro pacjenta.Do leczenia używaj myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Dentysta Martin

Ocena gry

Wciel się w doświadczonego dentystę Martina i lecz zęby ludziom, którzy są twoimi pacjentami. Zajmij się na poważnie leczeniem zębów swoich pacjentów. Warto dodać że podczas leczenia nie ważnie czy to będzie borowanie,wyrywanie czy też zakładanie opatrunku czyli tam zwanej plomby to musisz być bardzo dokładny i skupiony aby nie zrobić szkody pacjentowi, ponieważ każdy zły ruch może się źle skończyć. Do grania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dentysta 2

Ocena gry

Przed tobą już druga część gry z serii dentysta. Pora zabawić się a dokładnie tym razem będziemy pracowali jako dentysta w swoim prywatnym gabinecie. Będziesz tym razem musiał/a leczyć ludzi, którzy przychodzą do ciebie z problemami, którymi są poważne choroby zębów. Najczęściej zęby są czarne i w dodatku bardzo zaniedbane. Postaraj się wyleczyć zęby każdego pacjenta w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dentysta ludzi leczy

Ocena gry

Dentysta to dosyć trudny zawód, ponieważ dobry dentysta powinien cechować się przede wszystkim precyzją a także dokładnością, ponieważ podczas leczenia zębów nie ma miejsca na żadne pomyłki. Dlatego lecząc zęby swoich pacjentów, ponieważ właśnie to będziesz robił w tej grze musisz się skupić na maksa aby nie popełnić żadnego błędu.Pamiętaj też aby do każdego pacjenta a dokładnie do choroby jego zębów podchodzić indywidualnie, ponieważ każda choroba jest inna i wymaga innego leczenia i diagnozy.Do leczenia zębów potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Dentysta dla dzieci

Ocena gry

Dentysta dla dzieci to kolejna fantastyczna gra z serii gry dentysta w leczenie zębów w której to grze naszym zadaniem jest wcielić się w profesjonalnego i doświadczonego dentystę i będziemy pracowali w klinice stomatologicznej w której będziemy leczyli zęby naszych pacjentów. Musisz wyleczyć popsute zęby każdego pacjenta, który tylko przyjdzie do twojego gabinetu z prośbą o pomoc. Jednak tak to już jest i zęby się psują, ponieważ ludzie o nie nie dbają. Ty musisz czynić swoją powinność i wyleczyć zęby każdego swojego pacjenta.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dentystyczna gra

Ocena gry

Najwyższa pora właśnie w tej grze wcielić się w dentystę i leczyć zęby naszych pacjentów. Akcja gry jak widzisz na ekranie toczy się w gabinecie dentystycznym, który to gabinet będzie także twoim miejscem pracy to właśnie w nim będziesz leczyć i przyjmować swoich pacjentów. Pamiętaj że wyleczyć zęby to nie taka łatwa sprawa, więc zanim podejmiesz jakąś decyzję musisz dobrze zdiagnozować chorobę zębów aby twój pacjent miał wyleczone zęby i były one jak dawniej czyli bardzo białe i lśniące.Daj z siebie wszystko i pokaż swoje umiejętności dentystyczne.Do leczenia zębów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dentysta gwiazd

Ocena gry

W mieście jesteś bardzo dobrze znanym dentysta, ponieważ jesteś bardzo ceniony przez ludzi czyli swoich pacjentów, którzy są zadowoleni z wizyt u ciebie i dlatego też Cię polecają dalej. Stałeś się tak sławnym dentystą że zaczęli do ciebie przychodzić nawet gwiazdy, które będzie musiał leczy a dokładnie ich zęby. Uważaj, aby swoją pracę czyli leczenie zębów wykonywać tak aby jak najmniej bolało pacjenta leżącego na krześle, ponieważ gwiazdy są bardzo czułe.Masz w grze pod ręką wszystkie specjalistyczne przyrządy, które są niezbędne do leczenia uzębienia.Do leczenia ząbków potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Zabawa w dentystę

Ocena gry

W tej grze jak już pewnie domyśliłeś się po samej nazwie tej gry będziesz musiał/a wcielić się w dentystę i twoim zadaniem jest leczyć,borować zęby swoim pacjentom. Tym razem akurat twoim pacjentem jak już widzisz na ekranie gry jest młoda dziewczyna, która przyszła do ciebie na kontrolę stanu uzębienia i jak widać nie jest on najlepszy, ponieważ wiele zębów jest popsutych czyli czarnych. Musisz się tym zająć i doprowadzić zęby do porządku lecząc je.Do tej gry używaj tylko myszki komputerowej.


Ortodonta dla dzieci

Ocena gry

Twoim pacjentem tym razem jest mała dziewczynka, która ma na imię Madzia.Przyszła do ciebie na wizytę, ponieważ niebawem Madzia ma mieć zakładany u ortodonty specjalistyczny aparat, który służy do prostowania zębów. Dlatego ty tym razem jako dobry i profesjonalny dentysta musisz przeglądnąć zęby małej Madzi aby śmiało mogła już nosić stały aparat,który wyprostuje jej ząbki.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dora dentysta

Ocena gry

Przed tobą gra Dora dentysta, jest to dentystyczna gra w której wcielmy się w stomatologa i naszym zdaniem tym razem będzie wyleczyć chore zęby Dory. Twój pacjent, którym akurat tym razem jest Dora ma bardzo chore zęby i to właśnie ty musisz je wyleczyć wcielając się w jednego z najlepszych dentystów w tym mieście. Musisz dać z siebie wszystko, ponieważ Dora to bardzo dobrze znana postać,więc jej zęby powinny wyglądać bardzo ładnie.Do grania i borowania czy też czyszczenia zębów Dory potrzebna będzie Ci tylko wyłącznie myszka komputerowa.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dentysta
 • Dentysta 2

  Dentysta 2

  Oglądana: 901 ocena: 5.00

 • Leczenie zębów

  Leczenie zębów

  Oglądana: 845 ocena: 0.00

 • Ortodonta dla dzieci

  Ortodonta dla dzieci

  Oglądana: 643 ocena: 0.00

 • Operacja zębów

  Operacja zębów

  Oglądana: 638 ocena: 0.00

 • Dentysta Martin

  Dentysta Martin

  Oglądana: 485 ocena: 10.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie