Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 2 klasy 10 gier

Robot boj

Ocena gry

Poruszaj się robotem ze sławnej bajki Robot boj i niszcz przeciwników na ekranie gry. Musisz dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry ale po drodze musisz pokonać masę przeszkód a także przeciwników. Strzelać w przeciwników w kształcie kulek, które jak uderzą w ciebie to cię zniszczą i spadnie Ci znaczna część życia. Do poruszania się w grze robotem będziesz potrzebował tylko wyłącznie strzałek. Do zmiany wcieleń robota używam klawiszy Z,X,C. Strzelaj używając tylko i wyłącznie spacji.


Gra o robotach

Ocena gry

Gra o robotach to darmowa gra w której będziemy budowali swojego własnego robota. Zbuduj robota z gotowych części. Masz na prawdę bardzo duże przeróżnych elementów do budowy robota, wiec bez żadnego problemu uda Ci się zbudować wymarzonego robota.Postaraj się w tej grze z gotowych części stworzyć swojego wymarzonego robota. Do budowania robota potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Transformers 2

Ocena gry

Transformers 2 to już druga wersja gry z serii Transformers. Tym razem poruszamy się transformersem po platformach i naszym zadaniem jest zbieranie złotych monet a także omijanie przeszkód i przeciwników. Zbieraj jak najwięcej monet w każdej z plansz aby otrzymać jak najwięcej punktów. Uważaj na przeciwników, którego jak dotkniesz to tracisz życie w grze. Postaraj się przejść jak najwięcej plansz w grze w jak najkrótszym czasie gry. W tej grze grasz za pomocą myszki komputerowej. Muszką się poruszasz oraz skaczesz.


Transformers 4

Ocena gry

To już czwarta wersja gry transformarmers. Jak się domyślacie tym razem również poruszamy się robotem transformers i naszym zadaniem jest zbierać punkty a także omijać niespodzianki przeciwników. Poruszaj się po platformie, po ziemi a także lataj, ponieważ jesteś transformersem więc możesz się zmieniać, Zbieraj różowe pudełeczka a także pudełka ze znakiem zapytania w których nie wiadomo co jest. Raz możesz dostać punkty gdy zbierzesz znak zapytania a za drugim razem możesz nawet stracić życie. Graj za pomocą strzałek.Transformers 3

Ocena gry

Zagraj za darmo w grę transformers 3 dla dzieci w której to grze poruszamy się robotem transformers. Wciel się w transformersa i poruszaj się robotem po biurze. Twoim zadaniem w tej grze jest przedostać się przez całe biuro tak aby nikt z pracowników ani z ochrony Cię nie zauważył. Poruszaj się po pomieszczeniach w biurze i uważaj aby nikt Cię nie zauważył. W najgorszym wypadku gdy Cię ktoś zauważy to naciśnij klawisz enter a zamienisz się w automat z napojami. Poruszaj się strzałkami oraz zamieniaj się w automat z napojami klikając tylko enter.


Bomberman stara wersja

Ocena gry

Zagraj całkowicie za darmo w najstarszą wersję bombermana. Jest to wersja z pegazusa, więc ktoś kto grał na tego tupu konsoli będzie ją pewnie pamiętał. Zasady gry są bardzo proste. Musisz poruszać się bombermanem i podkładać bomby tak aby wysadzać kawałki ścian. Postaraj się wysadzić wszystkie ścianki. Po wysadzeniu ściany możesz spotkać różne niespodzianki takie jak na przykład dodatkowe bomby, dzięki którym będziesz mógł podkładać więcej bomb na raz. Wysadź wszystkie ściany a na końcu zniszcz swojego przeciwnika. Podkładaj bomby spacją a poruszaj się strzałkami.


Bomberman z pegazusa

Ocena gry

Przed tobą jedna ze starszych wersji Bombermana jak nie najstarsza. Gra pochodzi z pegazusa, wiec jest bardzo stara, ponieważ takie konsole jak pegasus już powoli wychodzą z mody. Jednak można jeszcze spotkać gry z tej konsoli na naszej stronie. Poruszaj się bombermanem i detonuj kawałki ścian. Twoim zadaniem jest wyniszczyć wszystkie ściany a na końcu musisz zniszczyć swojego przeciwnika. Poruszaj się używając strzałek oraz podkładaj bomby używając spacji.


Bomberman pingwin

Ocena gry

Zagraj w bombermana i poruszaj się pingwinem. Twoim zadaniem w tej grze jest przede wszystkich zniszczyć wszystkie klocki, z których ułożony jest labirynt. Podkładaj bomby i nisz ściany. Postaraj się zniszczyć jak najwięcej ścian a potem zniszczyć swoich przeciwników. Uważaj, ponieważ jeżeli nie uciekniesz z miejsca, gdzie podłożyłeś bombę to możesz zginąć.Zachowaj refleks w grze i myśl zanim wykonasz jakiś ruch. Graj poruszając się za pomocą strzałek oraz spacją podkładaj bomby.


Diamenty Atari

Ocena gry

Poruszaj się pod ziemią i zbieraj diamenty, które są zakopane w ziemi. Przed dotarciem do zielonych diamentów musisz na początku zrobić sobie do nich ścieżkę, kopiąc podziemną drogę.Podczas kopania drogi musisz uważać na kamienie, które zostały specjalnie ustawione w takich miejscach aby robić za utrudnienia w grze. Jeżeli podkopiesz kamienia to spadnie na ciebie i zginiesz. Dlatego w tej grze musisz przemyśleć dokładnie każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ ta gra nie należy do najłatwiejszych. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Klejnoty antlantydy

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry darmowe diamenty i klejnoty w której to grze twoim zadaniem jest odpowiednio ustawić diamenty. Przestawiaj diamenty jak tylko się da. Pamiętaj że możesz ustawić diamenty w jednej lini nie ważne czy pionowo czy poziomo.Jedno jest tylko ważne aby trzy diamenty były tego samego koloru i były ułożone obok siebie. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej takich diamentów po trzy koło siebie. Układaj diamenty i zdobywaj punkty za każe poprawne ułożenie. Grj używając tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Dla 2 klasy
 • Bomberman stara wersja

  Bomberman stara wersja

  Oglądana: 402 ocena: 0.00

 • Bomberman pingwin

  Bomberman pingwin

  Oglądana: 326 ocena: 0.00

 • Diamenty Atari

  Diamenty Atari

  Oglądana: 291 ocena: 0.00

 • Transformers 2

  Transformers 2

  Oglądana: 266 ocena: 0.00

 • Transformers 3

  Transformers 3

  Oglądana: 263 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie