Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 2 latka 15 gier

Autobusy i auta

Ocena gry

Zapewne żółty autobus kojarzy Wam się ze szkołą. I nie ma co się dziwić, gdyż właśnie tego koloru autokarami uczniowie jeżdżą każdego ranka. Tym razem wcielicie się w kierowcę, który musi dowieść ich na czas w wyznaczone ne ekranie miejsce. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogło by się wydawać, ponieważ każdy najmniejszy kontakt z bandą lub co gorsza z innym pojazdem doprowadzi do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Motory i motocykle

Ocena gry

Kojarzycie Bena 10? Na pewno tak, gdyż jest on głównym bohaterem bardzo popularnego serialu, który ma swoich wielbicieli na cały świecie. W przedstawionej grze wcielicie się właśnie w jego postać i zasiądziecie na motocyklu. Waszym zadaniem będzie dojechanie nim do mety wyznaczonej na ekranie. Wydaje się proste, aczkolwiek takie nie jest, ponieważ trasa usłana jest wieloma przeszkodami, a dodatkowo każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy, więc dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Auta i samochody

Ocena gry

W poniższej grze pracować będziecie w warsztacie samochodowym, który zajmuje się ulepszaniem aut. Waszymi klientami będą kobiety, które dosyć słabo znają się na mechanice, a Waszym zadaniem będzie wypełnić ich żądania. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż klient nie powinien czekać. Do dyspozycji macie oczywiście wiele kolorów nadwozia, felgi, zderzaki i inne atrybuty, Gdy już skończycie, to możecie wybrać się na jazdę próbną i ocenić efekty swojej pracy. Na sam koniec właścicielka przyjedzie po swój pojazd i oceni czy jej się on podoba, czy też nie.


Wyścigowa gra za darmo

Ocena gry

Koparki to maszyny, których naturalnym środowiskiem jest budowa. W tej grze przeistoczą się one jednak w wyścigówki, a za sterami jednej z nich zasiądziecie właśnie Wy. Przed startem wybierzecie sobie jedną z trzech dostępnych, a następnie ustawicie się na linii mety. Koparki są po tuningu, więc dysponują sporą szybkością, lecz bardzo łatwo w nich o wywrotkę, a każdy taki incydent skutkuje stratą cennych metrów, co może wiązać się z wyprzedzeniem przez rywala. Sterujecie strzałkami na klawiaturze.Po polsku gra dla 2 latka

Ocena gry

Małpki to bardzo sympatyczne zwierzątka i są one bohaterami wielu bajek dla dzieci. Dziś wystąpią one w roi głównej w tej oto kolorowance, którą Wam właśnie prezentujemy. Do wyboru będziecie mieli kilka obrazków, a gdy już to zrobicie, to możecie przystępować do malowanie pędzlem, którym sterujecie za pomocą myszki. Również nią klikacie w kolor jaki chcecie obecnie użyć. Jest to bardzo proste, a dodatkowo bardzo wciągające, więc na pewno Wam się spodoba, w związku z czym nie czekajcie i zaczynajcie!


Kolorowanka Miś Paddington

Ocena gry

Na pewno każdy z Was kojarzy Misia Paddigtona, który jest bohaterem pewnego filmu animowanego. W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się jego biała sylwetka, a Waszym zadaniem będzie go pokolorować. Do dyspozycji macie wiele odcieni kolorów, a ich kolejne barwy ukryte są pod cyferkami 1, 2 oraz 3. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie wyśmienity. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Skoczna żabka

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę bardzo skocznej żabki. Waszym zadaniem będzie dotarcie do mety za pomocą skoków. Z pozoru wydaje się to proste, lecz wcale takie nie jest, ponieważ na przeszkodzie stają Wam wielkie wyrwy, jak i wrogowie. Musicie ich pokonać i początkowo na pewno dacie sobie radę, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie, więc będziecie musieli wykazać się nie lada pomysłowością jak dotrzeć do wyznaczonego celu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Prosta gra

Ocena gry

Przed Wami bardzo prosta gra, w którą mogą grać już najmłodsi, a to za sprawą jej bananie prostej fabuły. Na ekranie pojawią Wam się ule, i pszczoły, które do nich wlecą i się schowają. Niektóre z nich pozostaną puste, po czym wszystkie się pomieszają. Waszym zadaniem będzie wskazanie tych, w których ukryły się owady. Wydawać by się mogło proste, lecz pamiętajcie, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterujecie za pomocą myszki, powodzenia!


Łączenie zwierzątek w pary

Ocena gry

Zwierzątka to nieodłączna część dzieciństwa każdego dziecka. Towarzyszą one im w bajkach, czy też jako zabawki, a tym razem zagoszczą również w tej oto grze, gdzie Waszym zadaniem będzie połączenie ich w pary. Wydaje się to banalnie proste, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ aby je dopasować musicie to zrobić za pomocą linii, która nie może być zakłócona przez żadną inną kartę. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki, powodzenia!


Segregacja śmieci

Ocena gry

Nasza planeta to skarb o który trzeba dbać. Jednym z sposobów jest segregacja śmieci, gdyż one głównie przyczyniają się do zanieczyszczeń środowiska. Nawyk wkładania odpadów do odpowiednich pojemników powinno się wdrążyć już od najmłodszych lat, dlatego też zagrajcie w tę oto grę, która Wam w tym pomorze, gdyż właśnie takie będziecie mieli tutaj zadanie. Do dyspozycji macie pojemniki n resztki jedzenia, puszki i szkło, papier oraz kosz na inne. Na każdym narysowany jest symbol, więc na pewno dacie sobie radę.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 2 latka
 • Łączenie zwierzątek w pary

  Łączenie zwierzątek w pary

  Oglądana: 391 ocena: 0.00

 • Biedronka dla 2 latka

  Biedronka dla 2 latka

  Oglądana: 271 ocena: 0.00

 • Zabawa z kotem

  Zabawa z kotem

  Oglądana: 212 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Miś Paddington

  Kolorowanka Miś Paddington

  Oglądana: 208 ocena: 0.00

 • Segregacja śmieci

  Segregacja śmieci

  Oglądana: 206 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie