Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 3 klasy 10 gier

Gra o minecrafcie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę o minecrafcie w które to grze poruszamy się małym ludzikiem i naszym zadaniem jest zniszczyć przeciwników czyli minecraftowe kostki z których to kostek zazwyczaj w innych wersjach tej gry budujemy wszelakie budowle. Poruszaj się po mapie i strzelaj w przeciwników. Jeżeli będziesz miał taką potrzebę to możesz także uciekać przed swoimi przeciwnikami a dopiero potem ich zabić gdy zagonisz je w czarny punkt.Poruszaj się za pomocą strzałek oraz strzelaj w przeciwników używając myszki komputerowej.


Darmowa gra minecraft

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii Minecraft. Tym razem akcja gry również toczy się na tle pola z gry minecraft. Trochę tym razem odejdziemy na bok od klasycznego mincrafta w którym się buduje przeróżne budowle i będziemy tym razem strzelać w kostki a także przeciwników, którzy pokazują się z pod ziemi wyskakując z dołków. Postaraj się strzelać bardzo celnie tak aby każdy przedmiot, który wyleci na powierzchnię rozstrzelić w bardzo drobny mak. Do strzelania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Majkraft gra online

Ocena gry

Przed tobą gra majkraft w której to grze poruszamy się małym ludzikiem po planszy w minecrafcie i naszym zadaniem jest zbijać przeciwników, którzy poruszają się po planszy. Postaraj się w każdej z plansz w tej grze zbić wszystkich przeciwników. W tej grze nie tylko należy zbić wszystkich przeciwników ale także gdy już zbijesz wszystkich przeciwników to musisz dotrzeć do mety wchodzą z zieloną rurę, która przeniesie Cię do kolejnej planszy w grze. Graj używając tylko strzałek do gry.


Ogień i woda 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry ogień i woda. W grze poruszamy się dwoma postaciami. Jedna postać to niebieska dziewczynka czyli tak zwana wodna dziewczynka. Druga postać do pary to oczywiście ognisty chłopak koloru czerwonego. Celem gry jest poruszanie się dwoma postaciami i zbieranie diamentów w tym samym kolorze co postać. Krótko mówiąc czerwony chłopak musi zbierać czerwone diamenty a natomiast niebieska dziewczyna musi zbierać niebieskie diamenty. W grze nie tylko zbiera się diamenty, lecz także musisz pokonywać przeszkody, które napotkasz na swojej drodze do mety. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów w grze. Graj za pomocą strzałek-terowanie chłopaka oraz klawisze W,A,S,D-sterowanie dziewczyny.Ogien i woda lesna swiatynia

Ocena gry

Ogień i woda leśna świątynia to darmowa gra w której poruszamy się chłopakiem i dziewczyną. Chłopak jest koloru czerwonego czyli tak zwany ogień. Kobieta natomiast jest koloru niebieskiego i jest tak zwaną wodną dziewczyną. Celem gry jest poruszanie się właśnie tymi dwoma postaciami i zbieranie diamentów w kolorze odpowiednim do ciała. Krótko mówiąc czerwony chłopak zbiera czerwone diamenty a niebieska dziewczyna zbiera niebieskie diamenty. Uważaj aby nie zebrać na przykład czerwonym chłopakiem niebieskiego diamentu bo to Ci się nie uda a tylko wpadniesz w niebieską wodę i się zabijesz. Chłopakiem ognistym poruszaj się strzałkami. Dziewczynką poruszasz się używając klawiszy W,A,S,D.


Ogien i woda lodowa komnata

Ocena gry

Ogień i woda lodowa komnata to darmowa gra z serii gry ogień i woda. W tej grze poruszamy się dokładnie tak samo jak w poprzednich wersjach tej gry, czyli jednocześnie wodną dziewczynką i ognistym chłopakiem.Celem gry jest pozbieranie wszystkich diamentów odpowiednich kolorów do koloru postaci a także w grze jest bardzo wiele przeszkód na drodze do mety, które musisz pokonać bez żadnej porażki. Zbieraj niebieską dziewczyną niebieskie diamenty a czerwonych chłopcem czerwone diamenty. Przejdź jak najwięcej poziomów w grze. Chłopcem poruszasz się używając tylko strzałek. Klawisze W,A,S,D posłużą Ci do poruszania się dziewczynką w grze.


Pou u okulisty

Ocena gry

Tym razem Pou zawitał do okulisty i w tej grze to właśnie ty jesteś okulistą. Wciela się w okulistę i twoim zadaniem jest uzdrowić Pou.Na samym początku zbadaj oczy Pou.Badanie wygląda następująco. Pou ma przed sobą kartę z oznaczeniami na której widnieją cyfry i litery. Twoim zdaniem jest klikać odpowiednie klawisze na klawiaturze. Po wykonaniu tego badania będą kolejne badania, które znacznie pomogą wybrać odpowiednie okulary Pou. Po badaniach musisz zrobić przymiarki okularów i jeżeli okulary będą dobre to Pou w końcu będzie normalnie widział. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Pou gotuje

Ocena gry

Tym razem akcja gry jak widzicie odbywa się w kuchni. W tej grze będziemy gotować potrawy razem z Pou.Na początku gry pojawia się automatyczny samouczek z którego można skorzystać lub nie. Jeżeli umiesz gotować to samouczek, który wyświetla się na początku gry nie będzie Ci do niczego potrzebny. Gotuj najlepsze potrawy na świecie jakie umiesz tylko przygotować razem z Pou. Pokaż swoje zdolności kulinarne w tej grze.Do gotowania potrzebujesz myszki komputerowej.


Pou fryzjer

Ocena gry

Tym razem Pou wybrał się do fryzjera i twoim zadaniem jest właśnie w tej grze wcielić się w fryzjera i zrobić niepowtarzalną fryzurę Pou. Masz bardzo dużo fryzuj do wyboru, więc na pewno jakaś fryzura Ci się spodoba. Postaraj się wykonać jak najładniejszą fryzurę, która podoba się nie tylko tobie ale także Pou. Do tej gry będziesz potrzebował/a tylko myszki komputerowej. Pokaż swoje zdolności fryzjerskie i wykonaj Pou niepowtarzalną fryzurę. Do dzieła !


Roboty bionice

Ocena gry

Roboty bionice to darmowa gra w której poruszamy się robotem i naszym zadaniem jest pokonać plansze tak aby dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie.Jeżeli w drodze do mety natkniesz się na jakiegoś przeciwnika to musisz go zabić, zanim on zniszczy ciebie. Przed tobą w tej grze bardzo wiele pułapek a także bardzo trudnych podejść, które aby przejść musisz się kilkakrotnie zastanowić. Poruszaj się strzałkami a spacją atakuj swoich przeciwników.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Dla 3 klasy
 • Darmowa gra minecraft

  Darmowa gra minecraft

  Oglądana: 1152 ocena: 0.00

 • Gra o minecrafcie

  Gra o minecrafcie

  Oglądana: 365 ocena: 0.00

 • Pou gotuje

  Pou gotuje

  Oglądana: 290 ocena: 0.00

 • Pou fryzjer

  Pou fryzjer

  Oglądana: 264 ocena: 0.00

 • Ogien i woda lodowa komnata

  Ogien i woda lodowa komnata

  Oglądana: 256 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie