Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 3 latka 14 gier

Edukacyjna i naukowa gra

Ocena gry

Matematyka jest przedmiotem, który sprawia uczniom wiele problemów, i nie ma co się dziwić, gdyż jej materiał jest dosyć trudny. Nie martwice się tym, gdyż dzięki tej grze możecie poćwiczyć sobie równania matematyczne, a Waszym nauczycielem będzie bardzo sympatyczny pan, który na pewno sprawi, że matematyka będzie dla Was jak bułka z masłem. Na tablicy pojawiać Wam się będą różne działania, a wy za pomocą klawiatury musicie wpisywać prawidłowe wyniki. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Koszenie trawy w ogrodzie

Ocena gry

Koszenie trawy, to obowiązek każdego, kto mieszka w domu jednorodzinnym. Jest to jedyny sposób, aby podwórko prezentowało się ładnie i estetycznie. W poniższej grze właśnie takie samo zadanie zostanie Wam powierzone. Musicie dotrzeć kosiarką w każde miejsce planszy zanim braknie Wam paliwa. Uważajcie na chmury z których pada deszcz, gdyż przez nią trawa w niektórych miejscach bardzo szybko odrasta. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz z biegiem czasu to się zapewne zmieni, gdyż każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza.


Wędkarskie lego

Ocena gry

Wędkarstwo, to piękne hobby, które ma swoich zwolenników na całym świecie. Większość ryby łowi wyłącznie w lecie, lecz jak najbardziej można to robić również w zimie, o czym przekonacie się w tej oto grze. Wcielicie się tutaj w ludzika LEGO, którego przynętą jest...choinka świąteczna. Jest to bardzo nietypowe, lecz nie zwlekajcie już dłużej i sami zobaczcie co z tego wyjdzie. Dajcie z siebie wszystko i sprawdźcie jak poradzicie sobie z zimowym wędkowaniem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gra dla chłopca 3 latka

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie segregowanie diamentów. Na ekranie pojawi Wam się ich cała masa, a Wy musicie dopierać je minimum w potrójne pary. Gdy Wam się uda, to one znikną, a Wy zaaplikujecie na swoje konto bezcenne punkty. Gra ta wymaga od Was nie lada inteligencji, sprytu i pomysłowości, dzięki czemu ćwiczycie też swój umysł, tym samym łącząc zabawę z pożytecznym, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Kolorowanie balonu

Ocena gry

Balony były jednymi z pierwszych środków podniebnego transportu. Dziś pałeczkę pierwszeństwa przejęły samoloty i nie ma co się temu dziwić, aczkolwiek obecnie wielu hobbystów nadal korzysta z przyjemności jakie daje balon. Wy w tej grze nie będziecie nim sterować. Na ekranie pojawi Wam się jego zarys, a Waszym zadaniem będzie go pokolorować kolorami jakie macie dostępne na ekranie. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie ciekawy.


Balony dla najmłodszych

Ocena gry

W tej grze wcielacie się w postać małej dziewczynki i właśnie lecieliście na bal wielkim balonem ze swoimi pluszakami, kiedy to zerwała się burza i Wasi przyjaciele wypadli, w związku z czym musicie je ocalić. W tym celu za pomocą normalnego balona będziecie lecieli w miejsce, gdzie oni się znajdują. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż po drodze napotkacie wiele przeszkód, przez które Wasza misja może się nie powieść, więc bądźcie czujni. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej klikając jej lewy przycisk.


Kolorowe kulki

Ocena gry

Na pewno już kiedyś graliście w tego typu grę, a jeśli nie, to macie świetną okazją, aby nadrobić te oto zaległości. Na ekranie pojawi Wam się zbiór kulek, a na dole armata, którą musicie trafiać te o takim samym kolorze. Gdy Wam się uda, to będą one znikały z planszy, a właśnie na tym to polega, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się to spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Pamiętajcie również, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy.


Armata strzelanie

Ocena gry

W poniższej grze będziecie operatorami armaty, za której pomocą będziecie zabijać nieprzyjazne stworki. Sterować w całości będziecie myszką, a moc wystrzału ustalacie czasem przytrzymania lewego jej przycisku. Pamiętajcie jednak, że nie wystarczy je trafić, gdyż kule wybuchają dopiero po jakimś czasie, więc musicie zrobić to tak sprytnie, aby znalazły się one jak najbliżej Waszego wroga w chwili eksplozji. Z początkowymi planszami nie powinniście mieć problemów, lecz każda kolejna jest coraz trudniejsza.


Dora dla 3 latka

Ocena gry

Dore na pewno znacie z wielu bajek, a dziś wcielicie się w jej postać. Zła wiedźma właśnie uwięziła Waszego przyjaciela w wieży, a Waszym zadaniem będzie go uwolnić. Nie pójdzie Wam jednak to tak łatwo, ponieważ czarownica porozrzucała na drodze różne przeszkody, które musicie przeskoczyć. Pamiętajcie, aby po drodze zbierać również klucze, które pozwolą Wam na otwarcie wielu drzwi. Do sterowania potrzebna Wam będzie tylko i wyłącznie myszka komputerowa. Nie czekajcie więc an chwili dłużej i ruszajcie na pomoc swojemu przyjacielowi.


Ślimak dla dzieci

Ocena gry

Ślimaki to bardzo sympatyczne stworzenia, a dziś to one będą głównymi bohaterami w tej oto grze. Na górze kranu pojawia Wam się sylwetki tych które musicie odnaleźć w poniższej rozsypance. Z każdą kolejną planszą możliwości będzie przybywało. Jest to bardzo proste zadanie, więc swoich sił mogą tutaj spróbować nawet najmłodsze dzieci, a na pewno im się to spodoba. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 3 latka
 • Instrumenty muzyczne kolorowanka

  Instrumenty muzyczne kolorowanka

  Oglądana: 227 ocena: 0.00

 • Mycie autobusu szkolnego

  Mycie autobusu szkolnego

  Oglądana: 219 ocena: 0.00

 • Wędkarskie lego

  Wędkarskie lego

  Oglądana: 206 ocena: 0.00

 • Kolorowanie balonu

  Kolorowanie balonu

  Oglądana: 196 ocena: 0.00

 • Koszenie trawy w ogrodzie

  Koszenie trawy w ogrodzie

  Oglądana: 188 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie