Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 4 latka 13 gier

Bicie złych stworzeń

Ocena gry

W tej grze Waszym głównym atrybutem będzie młotek, którym to musicie uderzać zmutowane stworzenia wyłaniające się z dziupli. Za każde celne trafienie dostawać będziecie punkty, lecz pamiętajcie, aby nie bić żółwi, które są po Waszej stronie, gdyż spowoduje to odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni. W tej grze liczy się refleks i o ile początkowo nie powinniście mieć problemów z trafieniem przeciwnika, o tyle z biegiem czasu prędkość znacząco się zwiększy się.


Jedzenie słodyczy

Ocena gry

Chyba nie ma dziecka, które nie lubi słodyczy. W tej grze Waszym zadaniem będzie takie sterowanie wielkim cukierkiem po labiryncie, aby ten popychał te mniejsze, a na koniec razem z nimi wpadł do buzi chłopca. Aby przejść na kolejny poziom musicie dostarczyć ich minimalną ilość, więc pamiętajcie, że prędkość nie jest tutaj najważniejsza, a dokładność. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz kolejne levele są już o wiele trudniejsza, więc bądźcie czujni. Sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze.


Traktor i prasa rolnicza

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolnika, który właśnie skończył zbierać swoje plony, po czym załadował je na przyczepę. Waszym zadaniem będzie przewieźć je do wyznaczonego miejsca, co niestety nie jest takie łatwe, gdyż droga wiedzie przez wiele wzniesień, na których w bardzo łatwy sposób można zgubić ładunek, a każdy taki incydent powoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym bądźcie czujni i pamiętajcie, że prędkość nie jest tutaj najlepszym rozwiązaniem, do dzieła!


Praca w kopalni

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami traktora jako pracownik w kopalni. Waszym zadaniem będzie przewieźć wydobyty surowiec do wyznaczonego miejsca miejsca. Wydaje się to łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ po drodze czeka Was wiele przeszkód z którymi musicie sobie poradzić, a dodatkowo nie możecie dopuścić do zgubienia ładunku. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności zwiększy się, wraz z pokonywaniem kolejnych plansz. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.Planszowa gra dla dzieci

Ocena gry

Kubuś Puchatek to bardzo popularna i lubiana postać, bohater wielu bajek. Zna go chyba każdy, a w tej grze wcielicie się w jego postać. Waszym zadaniem będzie poruszanie się po planszy i przenoszenie garnków miodu w miejsca, które wskaże Królik. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemu, lecz pamiętajcie, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy w związku z czym bądźcie czujni, dajcie z siebie wszystko i nie pozwólcie aby dopadły Was pszczoły. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


Ślimak bob wiosna

Ocena gry

Ślimaki, to bardzo sympatyczne stworzenia, a w tej grze wcielicie się w jednego z nich. Waszym zadaniem będzie pokonywanie poszczególnych plansz i docieranie do wyznaczonych miejsc. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ na drodze czeka Was wiele przygód i przeszkód, które znacząco utrudniają osiągnięcie celu. Nie ma się jednak co poddawać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Pamiętajcie jednak, ze każdy kolejny level jest coraz trudniejszy, więc bądźcie czujni, powodzenia!


Zimowy ślimak

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w ślimaka, który uwielbia zimę. Będziecie podróżować po różnych planszach, a Waszym zadaniem będzie dotarcie do wyznaczonego miejsca. Wydawać by się mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ na drodze czeka Was wiele przeszkód, w związku z czym musicie zrobić wszystko, aby się z nimi uporać. Dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Leczenie pony

Ocena gry

Kucyki Pony są bardzo popularne w środowisku nie tylko dziewczyn, więc na pewno każdy z Was o nich słyszał lub miał z nimi styczność. Jeśli nie, to teraz jest świetna okazja by to nadrobić. W poniższej grze Waszym zadaniem będzie stworzenie wymarzonego kucyka. Będziecie mogli mu wybrać kolor, a następnie barwę i rodzaj włosów. Do dyspozycji będziecie mieli również takie atrybuty jak tatuaż. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej. Do dzieła i powodzenia!


Klocki lego i kulki dla najmłodszych

Ocena gry

Ludzik LEGO właśnie pracował na budowie, kiedy to wydarzył się nieszczęśliwy wypadek i spadł on z rusztowania, co niestety poskutkowało wieloma obrażeniami i złamaniami. Oczywiście w trybie natychmiastowym znalazł się on w szpitalu, a Wy jesteście doktorami, więc Waszym zadaniem jest zająć się nim jak najlepiej tylko potraficie. Początkowo musicie przebrać go w szpitalną piżamę. Kolejno usuwacie drzazgi i dezynfekujecie te miejsca. Po tej czynności Wasz pacjent zostaje poddany prześwietleniu, po czym w potrzebne miejsca zakładacie bandaż i gips.


Gra dla 4 latka chłopca

Ocena gry

Sportowe samochody typu Ferrari, Porsche czy Astony Martiny są bardzo szybkie i ich naturalnym środowiskiem jest tor wyścigowy. W tej grze zamieniły go one jednak na tor offroadowy, czyli po prostu góry, błoto i liczne przeszkody. Takie auto wygląda trochę dziwnie wdrapując się na wzniesienia przeznaczone dla pojazdów terenowych, aczkolwiek stawicie czoła temu wyzwaniu, gdyż to wy będziecie kierowcami. Pamiętajcie, aby nie dopuścić do sytuacji kiedy auto znajduje się na dachu, gdyż niestety taki incydent zakończy grę.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 4 latka
 • Traktor i prasa rolnicza

  Traktor i prasa rolnicza

  Oglądana: 218 ocena: 0.00

 • Ślimak bob wiosna

  Ślimak bob wiosna

  Oglądana: 211 ocena: 0.00

 • Leczenie pony

  Leczenie pony

  Oglądana: 209 ocena: 0.00

 • Jedzenie słodyczy

  Jedzenie słodyczy

  Oglądana: 208 ocena: 0.00

 • Gra dla 4 latka chłopca

  Gra dla 4 latka chłopca

  Oglądana: 208 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie