Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 5 klasy 10 gier

Ubieranie panny młodej do ślubu

Ocena gry

Ubieranie panny młodej do ślubu to kolejna darmowa gra z kategorii gry ślubne w której to grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierali pannę młodą do ślubu, który odbędzie się za niecałą godzinę. Pan młody już jest gotowy i czeka na pannę młodą, więc musisz się trochę pospieszyć i ubrać pannę młodą w jak najładniejszą suknię ślubną. Masz bardzo wiele sukni do wyboru w grze, więc dasz radę. Ubieraj myszką komputerową.


Ślub marzeń

Ocena gry

Ślub marzeń to gra w której twoim zadaniem jest ubrać Pannę Młodą do ślubu. Postaraj się aby wyglądała jak najlepiej, ponieważ ślub to najpiękniejszy moment w życiu więc musi wyglądać bardzo pięknie. Masz do wyboru w grze bardzo wiele prze pięknych sukni ślubnych i innych dodatków, więc bez żadnego problemu wybierzesz najładniejszą suknię ślubną i ubierzesz w nią Pannę Młodą. Ubieraj używając myszki komputerowej.


Ubieranie lalek

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z kategorii gry lalki w której to grze jak sama nazwa gry mówi będziemy ubierali lalki. W grze masz bardzo wiele dostępnych prze pięknych ubrań w które musisz ubrać lalki z gry. Wybierz jedną z wielu dostępnych lalek w tej grze i zacznij ją ubierać w ładne ubranka. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania i ubrać w nie lalki, ponieważ w grze masz tyle dostępnych ubrań, więc bez problemu masz z czego wybierać. Do ubierania lalki potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Lalka Monster High do ubierania

Ocena gry

Lalka Monster High do ubierania to darmowo gra w której to grze tym razem będziemy ubierać również lalkę, lecz tym razem nie będzie to lalka Barbie lecz lalka Monster High. Korzystając z gotowych ubrań i fryzur w grze postaraj się ubrać lalkę Monster Hight jak najładniej. Dopasuj ubrania do siebie aby całość ładnie się prezentowała na lalce i robiła wielkie wrażenie. Do ubierania potrzebna Ci jest tylko myszka komputerowa.Lalka Barbie do ubierania

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać lalkę Barbie. Masz do wyboru na prawdę bardzo wiele przepięknych ubrań w które musisz ubrać lalkę Barbie. Postaraj się wybrać te ubrania, które według Ciebie są najładniejsze i ubierz lalkę Barbie. Dopasuj ubrania do lalki Barbie aby znów wyglądała modnie i niepowtarzalnie a przede wszystkim żeby była piękna. Graj i ubieraj lalkę myszką komputerową.


Gra policja

Ocena gry

Pościg policyjny, czyli to co większość z Was lubi najbardziej. Wciel się w tej grze w prawdziwego zawodowego policjanta i weź udział w policyjnych pościgach i ścigach przestępców. Nie pozwól aby żaden z bandytów uciekł bez żadnej kary czy też mandatu. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest dogonić przestępce, który ucieka przed tobą. Kieruj autem za pomocą strzałek oraz wsiadaj do samochodów używając spacji.


Policyjna gra

Ocena gry

Jesteś zawodowym policjantem i tym razem trenujesz swoją celność strzałów na strzelnicy. Strzelaj do tarcz i pokaż swoją celność. Postaraj się strzelać w sam środek czarno-białych tarcz, ponieważ środek jest lepiej punktowany niż inne miejsca. Uważaj na czas, który odmierza w każdej z rund, ponieważ jeżeli czas się skończy to niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Strzelaj używając tylko myszki komputerowej.


Gra policyjna lego

Ocena gry

Tym razem w tej grze policyjnej twoim zadaniem jest zbudować z klocków lego policyjny samochód. Postaraj się i zbuduj najlepszy samochód jaki potrafisz używając w tym celu tylko gotowych elementów. Masz do wyboru na prawdę bardzo dużo gotowych elementów, więc bez żadnego problemu powinieneś dać sobie rade zbudować samochód policyjny. Do składania samochodu policyjnego z gotowych elementów będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Gaszenie ognia

Ocena gry

Gaszenie ognia to kolejna darmowa gra z kategorii gry strażackie. W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy gasili pożary czyli ogień, który rozpowszechnia się w mieszkaniach czy też innych budynkach. Wciel się w rolę strażaka i gaś pożary a także jednocześnie ratuj ludzi i ich dobytki w życiu czyli mieszkania. Postaraj się w każdej rundzie zgasić ogień jak najszybciej, tak aby nie rozpowszechnił się za bardzo, ponieważ potem będzie go znacznie trudniej ugasić jak się rozpowszechni i zajmie większe pole. Graj i gaś ogień myszką komputerową.


Gaszenie pożaru wozem strażacki

Ocena gry

W tej grze musisz się wcielić w prawdziwego strażaka i pokazać swoje umiejętności gaszenia pożarów a także odwagę i męstwo. W końcu jesteś mężczyzną, więc na roli strażaka spiszesz się znakomicie. Na samym początku w grze musisz wypuścić odpowiednie samochodu z bazy strażackie, aby wyjechały do pożaru. Następnie musisz zarządzać wozami strażackimi. Wysadź w odpowiednim miejscu strażaków i niech gaszą pożar. Zadbaj o wszystko nawet w momencie gdy braknie wody postaraj się dopełnić zbiornik z drugiego wozu. Graj za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Dla 5 klasy
 • Lalka Barbie do ubierania

  Lalka Barbie do ubierania

  Oglądana: 338 ocena: 0.00

 • Policyjna gra

  Policyjna gra

  Oglądana: 336 ocena: 0.00

 • Gra policja

  Gra policja

  Oglądana: 323 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru wozem strażacki

  Gaszenie pożaru wozem strażacki

  Oglądana: 313 ocena: 0.00

 • Ubieranie lalek

  Ubieranie lalek

  Oglądana: 311 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie