Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 5 latka 17 gier

Głodny Garfield

Ocena gry

Garfield to główny bohater pewnego animowanego serialu, który na pewno wiele razy gościł na Waszym telewizorze, więc zapewne wiecie, że ten popularny kot jest zawsze głodny, a jego największym przysmakiem jest Lasagne. W tej grze z nieba spadać Wam będą różne przysmaki, a Wy musicie tak sterować Garfieldem za pomocą ruchów myszką, aby te wpadały mu prosto do buzi. Z biegiem czasu poziom trudności jednak wzrośnie, gdyż zaczną spadać przedmioty, które nie są do jedzenia, więc bądźcie bardzo czujni.


Szukaj wraz z Myszką Miki

Ocena gry

Nie ma chyba osoby, która nie oglądała by bajki z udziałem Myszki Miki i przyjaciół. W tej grze główni bohaterowie znów się Wam przypomną, gdyż znajdować się będą na obrazku gdzie musicie odszukać sylwetki twarzy Myszki Miki. Nie jest to trudne, lecz na pewno wymaga dobrego oka i spostrzegawczości. Znaczącym utrudnieniem jest fakt, że misję wykonujecie na czas, więc jesteście poddani swego rodzaju presji, aczkolwiek nie martwcie się gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kubuś Puchatek transportuje miodek

Ocena gry

Kubusia zapewne znacie i na pewno wiecie, że jego największym przysmakiem jest miodek. W tej grze wcielicie się w jego postać i zasiądziecie za sterami ciężarówki. Waszym zadaniem będzie przewieźć wcześniej załadowany miód do wyznaczonego miejsca, aczkolwiek nie jest to takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ droga wiedzie przez wiele wzniesień, na których w bardzo łatwy sposób można wychlapać ładunek, a każdy taki incydent grozi ujemnymi punktami, a tego na pewno nie chcecie. Do dzieła i powodzenia!


Ubieranie Barbie

Ocena gry

Ta gra dedykowana jest głownie dziewczynkom, ponieważ jej bohaterką jest znana i lubiana lalka Barbie, która właśnie wybiera się na koncert. Waszym zadaniem będzie odpowiednio ją ubrać oraz oczywiście zrobić piękną fryzurę. Gdy już tego dokonacie, to będziecie mogli wraz ze swoją przyjaciółką udać się na scenę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba i spędzicie nad nią trochę czasu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!Motoryzacyjne Puzzle

Ocena gry

Puzzle są zawsze świetną alternatywą dla znudzonych dzieci, a dodatkowo ćwiczą umysł, więc łączycie tutaj przyjemne z pożytecznym. Jeśli jesteście również fanami motoryzacji, to mamy coś szczególnie dla Was, gdyż po ułożeniu wszystkich elementów Waszym oczom ukaże się sportowy samochód - Porsche Panamera. Do dyspozycji macie trzy poziomy trudności i to od Was zależy, który wybierzecie, aczkolwiek na początku najlepiej wybrać ten najprostszy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Szukanie ukrytych literek

Ocena gry

Kung Fu Panda jest Wam zapewne znana z animowanego filmu, który oglądało chyba każde dziecko. W tej grze Waszym zadaniem będzie szukanie literek ukrytych na obrazku. Nie powinno sprawić Wam to problemu, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Pamiętajcie również, że każde nieprawidłowe kliknięcie w nieodpowiednie miejsce spowoduje odjęcie cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Szukanie przedmiotów

Ocena gry

Jeśli lubicie Królewnę Śnieżkę, to mamy coś specjalnie dla Was. Przed Wami gra, gdzie na ekranie pojawiać Wam się będą sceny z tego właśnie animowanego filmu. Na dole pokazane zaś macie różnorodne przedmioty, a Waszym zadaniem będzie znaleźć je na zdjęciu, co nie jest trudne, ale musicie klikać w nie bardzo dokładnie, gdyż każde nieodpowiednie kliknięcie spowoduje odjecie cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Gdy uporacie się z jedną fotografią, to po chwili pojawi Wam się kolejna, powodzenia!


Znajdź różnicę

Ocena gry

Dorę zapewne znacie z wielu bajek oraz gier, a oto przed Wami kolejna jej odsłona z tą oto bohaterką w roli głównej. Na ekranie wyświetlą Wam się dwa obrazki, które z pozoru są identyczne, aczkolwiek w rzeczywistości tak nie jest, dlatego też Waszym zadaniem będzie odszukać szczegółów które je różnią. Nie jest to jednak takie proste, gdyż są one świetnie ukryte, a dodatkowo każde kliknięcie w nieodpowiednie miejsce spowoduje utratę cennych punktów, a dodatkowo każdy taki incydent przybliża Was do końca gry.


Kolorowanka żółwik Franklin

Ocena gry

Żółwika Franklina na pewno znacie z wielu bajek w których był głównym bohaterem. Jeśli jednak nie, to macie świetną okazję, aby to nadrobić. Na ekranie pojawi Wam się jego wesoła sylwetka, a Waszym zadaniem będzie pokolorowanie zdjęcia. Do dyspozycji macie wiele kolorów dostępnych na ekranie, więc jest w czym wybierać. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki.


Naprawianie z Bobem Budowniczym

Ocena gry

Bob Budowniczy ro animowana postać i bohater wielu bajek, które na pewno oglądaliście. Zapewne więc wiecie, że jest on złotą rączką i potrafi naprawić wszystko. Tym razem wcielicie się w jego rolę, a Waszym zadaniem będzie oczywiście reperowanie zepsutych rzeczy, które zepsuł przez przypadek kot Waszej przyjaciółki w pogoni za muchą. Na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 5 latka
 • Znajdź różnicę

  Znajdź różnicę

  Oglądana: 206 ocena: 0.00

 • Głodny Garfield

  Głodny Garfield

  Oglądana: 205 ocena: 0.00

 • Prosiaczek ubieranka

  Prosiaczek ubieranka

  Oglądana: 205 ocena: 0.00

 • Tranportowanie diamentów

  Tranportowanie diamentów

  Oglądana: 202 ocena: 0.00

 • Ubieranie Barbie

  Ubieranie Barbie

  Oglądana: 199 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie