Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 6 latka 21 gier

Ucieczka ze złomowsika

Ocena gry

W poniższej grze jesteście autem, które znalazło się n złomowisku, lecz za wszelką cenę nie chce ono zostać zniszczone. Postanowiliście uciec, lecz po drodze musicie pokonać wiele przeszkód oraz strażników złomowiska, którzy nawet do Was strzelają. Aby wyjść zwycięsko z tego pojedynku musicie postępować według wskazówek, które przez cały czas pojawiać się będą na ekranie. Dzięki nim na pewno dacie radę i to Wy będziecie mogli się cieszyć z końcowego sukcesu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Samochody dla 6 latka

Ocena gry

Motoryzacją interesuje się prawie każdy chłopak. W tej grze zasiądziecie za sterami sportowego auta i będziecie się nim ścigać z rywalami po torach całego świata. Na początku macie odblokowaną tylko jedną planszę, lecz z biegiem czasu to się zapewne zmieni. Sterowanie pojazdem nie jest jednak takie łatwe, o czym przekonacie się na własnej skórze. Musicie zwracać uwagę na pomocniczą mapkę w dolnej części ekranu, która znacząco ułatwi Wam dojechanie do mety z jak najlepszym czasem. Do dzieła i powodzenia!


Scooby Doo na desce

Ocena gry

Scooby Doo wraz ze swoimi przyjaciółmi zawsze słynęli z łapania potworów, a raczej ludzi pod nich podszywających się. Animowany serial z ich udziałem zyskał popularność na całym świecie, aczkolwiek tym razem, lubiany przez wszystkich pies postanowił oderwać się od codzienności i wybrał się na stok narciarski, aby pozjeżdżać na desce. Waszym zadaniem jest tak sterować, aby Scooby nie uderzył w wystające kamienie, gdyż to niestety zakończy grę. Musicie za to zbierać jedzenie pojawiające się po drodze i najeżdżać na rampy.


Gra na koncentrację dla 6 latka

Ocena gry

Jeśli macie problemy z matematyk i chcielibyście się z nimi uporać, to mamy coś specjalnie dla Was. Dzięki tej grze uczycie się poprzez zabawę, łącząc przyjemne z pożytecznym. Na ekranie pojawi Wam się wielka tabela z cyframi a na dole równanie matematyczne z podanym wynikiem. Waszym zadaniem jest tak dobrać liczby, aby po ich uwzględnieniu, wynik się zgadzał. Pamiętajcie jednak, że każdej z cyfr podanych w tabeli możecie użyć tylko raz, dlatego też po wykorzystaniu będą one Wam znikać, powodzenia!Lego dla 6 latka online

Ocena gry

Klocki LEGO są popularne na całym świecie. Mają one wszędzie swoich fanów, a jeśli się do nich zaliczacie, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze Waszym zadaniem będzie budowanie samochodów policyjnych z tych właśnie klocków. Wielkim atutem jest, to, że nie macie tutaj żadnego szablonu, więc wygląd pojazdu zależy tylko i wyłącznie od Was, w związku z czym dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Latanie samolotem

Ocena gry

Marzyliście kiedykolwiek, aby usiąść za sterami samolotu i unieść się w przestworza? Jeśli tak, to dzięki tej grze możecie spełnić swoje fascynacje. Waszym zadaniem będzie jak najczystszy przelot do wyznaczonego miejsca. Wydawać by się mogło proste, aczkolwiek takie nie jest, gdyż po drodze musicie omijać liczne przeszkody, ponieważ zderzenie z nimi może zakończyć grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś przyspieszacie klikając spację.


Jedzenie

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w wielkiego głodomora, który jest zawsze głodny. W celu zaspokojenia swojego żołądka włamaliście się do fabryki spożywczej i łapiecie jedzenie, które spada prosto z linii produkcyjnej. Starajcie się zjeść jak najwięcej, gdyż dzięki temu zdobędziecie bezcenne punkty. Uważajcie jednak, aby nie konsumować robaków, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Detonacja mostu

Ocena gry

Mosty zawsze są celem podczas prowadzenia wojen, gdyż detonując je można w łatwy sposób pokonać wroga lub uwięzić go w danym miejscu. W tej grze właśnie na tym polegać będzie Wasze zadanie. Musicie umieścić ładunki wybuchowe i czekać aż wróg wkroczy na most. Gdy już to zrobi, to strzelacie w dynamity, aby te wybuchły. Aby przejść na kolejny poziom musicie zdobyć minimalną ilość punktów, która jest podana w prawym, górnym rogu ekranu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wojenna gra dla 6 latka

Ocena gry

Jesteście dowódcami sił zbrojnych, a Wasz kraj właśnie został zaatakowany z powietrza przez wroga. Wchodzicie więc do bunkra z działem przeciwlotniczym i strzelacie do obiektów i spadochroniarzy zmierzających ku ziemi. Nie dopuśćcie, aby dotarli oni do celu, gdyż wysadzą Wasz bunkier, co niestety wiązać się będzie z końcem gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.


Gra o wojnie dla 6 latka

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się z żołnierza sił specjalnych, który został samotnie wysłany na tajną misję. Do wyboru macie wszystkie kontynenty i to od Was zależy, od którego zaczniecie. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie również, aby oszczędzać amunicję, gdyż może Wam jej braknąć w najmniej odpowiednim momencie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dla 6 latka
 • Rebusy dla dzieci

  Rebusy dla dzieci

  Oglądana: 265 ocena: 0.00

 • Detonacja mostu

  Detonacja mostu

  Oglądana: 213 ocena: 0.00

 • Jedzenie

  Jedzenie

  Oglądana: 199 ocena: 0.00

 • Ucieczka ze złomowsika

  Ucieczka ze złomowsika

  Oglądana: 194 ocena: 0.00

 • Lego dla 6 latka online

  Lego dla 6 latka online

  Oglądana: 193 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie