Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 8 latka 32 gier

Budowanie robota

Ocena gry

Na świecie istnieje wiele robotów, które mają wiele zastosowań i służą do różnych celów. W poniższej grze Waszym zadaniem będzie zbudowanie takiego, który posłuży Wam do wspólnej zabawy. Po prawej stronie ekranu macie pokazane wszystkie elementy, które musicie odpowiednio dopasować, do konturów widocznych po lewej jego stronie. Nie jest to trudne, aczkolwiek pamiętajcie, że robicie to na czas, w związku z czym nie ociągajcie się i działajcie sprawnie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kocia przyjaciółka

Ocena gry

Dziewczynki bardzo lubią kotki i nie ma się co dziwić, ponieważ są to bardzo słodkie zwierzątka. W tej grze wcielicie się właśnie w jedną z takich opiekunek, która wolny czas wraz ze swoim pupilem uwielbia spędzać na dachu mieszkania. Waszym zadaniem będzie ją ubrać w tych nieco niecodziennych okolicznościach, a gdy już to zrobicie, to możecie również zadecydować o kolorze dachu, czy też koca na którym siedzicie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Ubieranie lakli Barbie

Ocena gry

Nie ma na świecie dziewczynki, która nie znała by lalki Barbie. W tej grze wcielicie się w jej stylistkę, a Waszym zadaniem będzie ubrać ją na imprezę, na którą się właśnie wybiera. Do dyspozycji macie wiele sukienek, butów, torebek, jak i innych akcesoriów, takich jak np. biżuteria. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Łapanie marchewek

Ocena gry

Największym przysmakiem Kubusia Puchatka jest miodek, aczkolwiek jego przyjaciel Królik za to nie może obejść się bez marchewek. Do jego ogrodu właśnie wtargnął świstak i ukradł mu całe zbiory. Wy za pomocą siatki na motyle musicie łapać pomarańczowe warzywa gdy tylko się one wychylą z kilku podziemnych dziur, które pojawią Wam się na ekranie. Nie jest to trudne aczkolwiek liczy się tu bardzo dobra sprawność i refleks, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki. Do dzieła!Kubuś, Tygrysek i miodek

Ocena gry

Kubuś i Tygrysek to bardzo znane i lubiane postacie, które na pewno znacie z bajek. W tej oto grze wraz z nimi zdobywać będziecie ukochane jedzonko Kubusia, czyli miodek. Wcielicie się w Tygryska, którą skacząc na wyrzutnię musi doprowadzić do tego, aby wybity miś sięgnął ula. Jest to bardzo proste, musicie tylko odpowiednio ustalić siłę wybicia, a potem wszystko już pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranie dziewczyny

Ocena gry

\"Dziewczyny lubią brąz.\" Slogan z tej jakże znanej piosenki, w tej grze obowiązuje jak w żadnej innej, ponieważ Waszym zadaniem jest ubrać pewną dziewczynę, która uwielbia ten kolor i w jej szafie królują tylko i wyłącznie sukienki w różnych odcieniach brązu. Oprócz tego musicie również dobrać odpowiednie buty oraz czapkę wraz z biżuterią. Na sam koniec weźmiecie jedno ze swoich zwierzątek i udacie się na spacer. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Stylizacja kucyków

Ocena gry

Poniższa gra dedykowana jest głównie dziewczynkom. Wcielicie się w niej w stylistkę kucyków. Zanim jednak przystąpicie do pracy musicie wybrać konika, który ma być Waszym klientem, Gdy już to zrobicie możecie zabierać się za robienie fryzury. Czyli barwienie, kręcenie włosów, a następnie ich dekorowanie różnymi wstążkami i kokardkami. Do dyspozycji macie również lakiery do paznokci, jak i puder i kredki do oczów. Macie całkowitą dowolność, więc dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej.


Piłka ręczna

Ocena gry

Strzelanie karnych zawsze kojarzyło Wam się zapewne z piłką nożną i nie ma co się dziwić, gdyż to najpopularniejsza dyscyplina sportu na świecie, aczkolwiek w tej grze rzuty karne wykonywać będziecie w piłce ręcznej. Zanim jednak zaczniecie musicie wybrać drużynę. Gra ta została stworzona z okazji Mistrzostw Świata w Chorwacji w 2009 roku, gdzie nasza reprezentacja zajęła 3. miejsce, więc zapewne jako biało-czerwoni będziecie chcieli spróbować swoich sił. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Sporty zimowe

Ocena gry

Zima to czas kiedy uprawiać można wiele sportów związanych z tą porą roku. Są one bardzo ciekawe i wciągające, o czym przekonacie się w tej oto grze, ponieważ będziecie brali udział min. w biegach narciarskich, czy też skokach narciarskich. Prawidłowe wykonanie wszystkich zadań nie jest łatwe, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę. musicie tylko dać z siebie wszystko i bardzo się starać. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Skakanie w dal

Ocena gry

Skok w dal, to bardzo popularna dyscyplina lekkoatletyczna. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję jej zasmakować, ponieważ to właśnie ją tutaj uprawiacie. Aby wykonać dobry skok musicie spełnić wiele warunków. Na samym początku musicie rozpędzić się do jak największej prędkości. Następnie wybijając się musicie uważać, aby nie przekroczyć niebieskiej linii, ponieważ skok będzie nieważny. Dajcie z siebie wszystko i sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej oraz spacji.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Dla 8 latka
 • Plac zabaw dla dzieci

  Plac zabaw dla dzieci

  Oglądana: 228 ocena: 0.00

 • Piłka ręczna

  Piłka ręczna

  Oglądana: 210 ocena: 0.00

 • Powitrzne ściganie

  Powitrzne ściganie

  Oglądana: 207 ocena: 0.00

 • Kubuś, Tygrysek i miodek

  Kubuś, Tygrysek i miodek

  Oglądana: 191 ocena: 0.00

 • Kocia przyjaciółka

  Kocia przyjaciółka

  Oglądana: 190 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie