Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla 9 latka 30 gier

Dawno temu w trawie

Ocena gry

Animowana bajka pt. \"Dawno remu w trawie\" opowiada o mrówkach, których zadaniem jest zbieranie owoców. W tej grze wcielicie się w jedną z nich i latając na jednym z nasion dmuchawca, będziecie wykonywać takie właśnie zadanie. Pamiętajcie jednak, aby uważać na ptaki, ponieważ każde zderzenie z nimi przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Wróżkowie Chrzestni

Ocena gry

Wróżkowie Chrzestni, to bohaterowie, których na pewno znacie z bardzo popularnej kreskówki. W poniższej grze wcielicie się w jednego z nich, a Waszym zadaniem będzie dostanie się do wyznaczonych budynków. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ musicie uważać, aby nie zauważyli tego Wasi wrogowie. W tym celu chować się będziecie za różnymi przedmiotami. W górnej części ekranu macie wskazówki co należy robić, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Do dzieła i powodzenia!


Mole książkowe

Ocena gry

Książki to główny atrybut każdego ucznia. Niekiedy jednak tzw. \"kujony\" nie mogą się bez nich obejść. W tej grze nie będziecie jednak przewalać stosów kartek, a zabawicie się. Ustawicie książki w piramidę, podobnie jak Wasz przeciwnik. Następnie inną książką tak musicie odbijać piłeczkę, aby ta uderzała książki przeciwnika. Wygrywa ten, który szybciej doprowadzi do utraty całego zbioru przez rywala. Zróbcie wszystko, abyście to Wy byli zwycięzcami. Dużym atutem tej gry jest fakt, że można tut grać we dwie osoby.


Odnawianie starego misia

Ocena gry

Właśnie na strychu znaleźliście starego misia z którym wiążecie wiele wspaniałych, dziecięcych wspomnień. Niestety jest on zaniedbany, ponieważ przez długi czas się kurzył, a Waszym zadaniem jest przywrócić mu dawny blask. Na samym początku będziecie musieli oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń za pomocą wody oraz szamponu. Następnie czeka Was jego suszenie, po czym zabierzecie się za szycie rozdartych miejsc. Na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki co należy robić, więc na pewno dacie sobie radę.Fineasz i Ferb na wyścigach

Ocena gry

Fineasz i Ferb, to bohaterowie świetnie Wam znanej kreskówki z ich udziałem. Jak zapewne wiecie potrafią oni zrobić niesamowite wynalazki, a tym razem stworzyli prawdziwe auta na sterowanie, ponieważ nie mają jeszcze prawa jazdy. Wybrali się więc nimi na tor, aby się ścigać. Używacie do tego strzałek na klawiaturze oraz przycisku Ctrl, który odpowiedzialny jest za przyspieszanie. Wielkim atutem tej gry jest fakt, iż można w nią grać we dwie osoby, więc zaproście swojego kumpla i sprawdźcie kto okaże się lepszy.


Łapanie jedzenia

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Diabła Tasmańskiego, który powinien być Wam świetnie znany z bajek Disneya. Znajdujecie się tutaj za murem, a Wasi przyjaciele, tacy jak np. Królik Bugs po drugiej jego stronie. Zrzucać Wam oni będą jedzenie, które musicie łapać, ponieważ jeśli spadnie ono na ziemię to pasek znajdujący się po prawej stornie zacznie się wypełniać, a gdy zrobi to w całości, to gra niestety zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić. Uważajcie również, aby nie zbierać bomb i dynamitów.


Ubieranie Alvina

Ocena gry

Alvina zapewne znacie z takiego filmu jak \"Alvin i wiewiórki\", który jest popularny na całym świecie. W tej grze jego główny bohater znajduje się na scenie, a Waszym zadaniem jest go międzyczasie odpowiednio ubrać. Do wyboru macie całą masę bluz, spodni i różnych dodatków takich jak okulary, czy czapki. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni, a efekt końcowy będzie na pewno oszałamiający. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Szukanie gwiazdek

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawiać się będą sceny z jednej z bajek. Przeważnie w takich sytuacjach trzeba na nich znaleźć literki lub cyferki, aczkolwiek nie tym razem. Teraz celem Waszych poszukiwań będą gwiazdki, co jest niesamowicie trudne, ponieważ są one bardzo małe. Musicie wykazać się tutaj sokolim wzrokiem, którym koniecznie wychwytujcie pobłyski oznaczające gwiazdkę. Gdy już taką zlokalizujecie to klikacie na nią myszką, aczkolwiek zróbcie to celnie, gdyż jeśli nie traficie, to komputer odejmie Wam cenne punkty.


Owocowa zuma

Ocena gry

Zuma to seria gier, która jest Wam zapewne świetnie znana. Głównym atrybutem jest tutaj armata, która jest otoczona przez swego rodzaju tor. Poruszają się po nim kolorowe kule, a wy strzelając do nich z armaty kulami tego samego koloru doprowadzacie do ich rozbicia, dzięki czemu długi sznur skraca się, a o to właśnie chodzi, gdyż nie możecie dopuścić do tego, aby całość dotarła do mety, którą jest dziura. W tym przypadku zamiast kul są owoce, więc jest to owocowa odmiana tej popularnej gry, powodzenia!


Ubieranie Garfielda

Ocena gry

Nie m tutaj chyba osoby, która nie znałaby Garfielda, czyli najpopularniejszego kota na świecie, który swoją sławę zawdzięcza kreskówce, gdzie był głównym bohater. Ten charyzmatyczny i bardzo lubiany kot zawsze przechadzał się w pomarańczowym futerku, lecz czy wiecie, że ma on również bardzo pokaźną garderobę? Dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze, gdyż Waszym zadaniem jest właśnie ubranie go w jeden ze stroi . Nie będzie to łatwe, gdyż wybór jest ogromny, lecz na pewno dacie sobie radę.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dla 9 latka
 • Myjnia samochodowa

  Myjnia samochodowa

  Oglądana: 223 ocena: 0.00

 • Łapanie jedzenia

  Łapanie jedzenia

  Oglądana: 206 ocena: 0.00

 • Owocowa zuma

  Owocowa zuma

  Oglądana: 203 ocena: 0.00

 • Odnawianie starego misia

  Odnawianie starego misia

  Oglądana: 197 ocena: 0.00

 • Klub Myszki Miki

  Klub Myszki Miki

  Oglądana: 195 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie