Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Minecraft za darmo

Ocena gry

W poniższej grze po raz kolejny zagracie w Maincrafta. Tym razem nie będziecie jednak walczyć, ani budować, gdyż zajmiecie się tworzeniem postaci w jaką chcielibyście się wcielić. Do wyboru macie kolor skóry, jak i oczywiście ubrań. Wszystko dostępne jest na panelu, który pojawi Wam się na ekranie, a jego obsługa jest bardzo łatwa, w związku z czym na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Minecraft flash online

Ocena gry

Na pewno widzieliście kiedyś jak ktoś grał w Maincrafta, lub po prostu sami to robiliście. Postacie w tej grze są bardzo barwne i dodają kolorytu wirtualnemu światu, w który się przenosicie. Tym razem nie będziecie jednak robić typowych dla tej gry zadań, a stworzycie własną postać, w jaką chcielibyście się wcielić. Wydaje się proste i rzeczywiście takie jest, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż dzięki przejrzystemu panelowi na pewno dacie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Minecraft es pace

Ocena gry

Gry w których się strzela są bardzo popularne, a przed Wami kolejna z nich. Tutaj jednak cała akcja rozgrywa się w wirtualnym świecie Maincrafta, co bez wątpienia jest wielką zaletą, w związku z czym na pewno Wam się spodoba. Przed Wami ukażą się otwory w ziemi, a z nich wyłaniać się będą bloki skalne, drewniane itp. Waszym zadaniem jest do nich strzelać i je niszczyć. Każdy materiał ma jednak inną wytrzymałość, w związku z czym do jego zniszczenia potrzeba będzie większej lub mniejszej ilości strzałów.


Minecraft 4

Ocena gry

Przed Wami kolejna odsłona świetnej i bardzo popularnej gry, jaką bez wątpienia jest Maincraft. Tym razem będziecie musieli wykazać się nie lada celnością. Na ekranie pojawią Wam się otwory w ziemi, z których wyłaniać się będą kwadraty wykonane z różnych materiałów, takich jak skały, drewno itp. Oczywiście jeden minerał jest mocniejszy od drugiego, więc do jego zniszczenia potrzeba większej ilości strzałów, w związku z czym miejsce to na uwadze. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Minecraft 6

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w kosmitę, który przybył na naszą planetę, aby wykonać swoją misję. Musicie zrobić wszystko, aby osiągnąć swój cel. Dużym ułatwieniem jest laser, który posiadacie w ekwipunku, ponieważ dzięki niemu możecie zniszczyć wszystko co napotkacie na swojej drodze, również podczas pływania w wodzie. Strzelać nim będziecie klikając lewy klawisz myszki, zaś postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Gra jest bardzo fajna, więc na pewno Wam się spodoba i spędzicie przed nią trochę czasu.


Minecraft multiplayer

Ocena gry

Minecraft, to gra którą na pewno znacie i na pewno w nią graliście. Jeśli nie, to teraz macie świetną okazję, aby to nadrobić. Wcielicie się tutaj w pewną postać, którą poruszać będziecie się po wirtualnym świecie. Musicie zbierać różne rzeczy, które napotkacie na drodze, gdyż będą one Wam potrzebne w późniejszej fazie rozgrywki. Możecie również wkopywać się w głąb ziemi, gdzie znajdziecie cenne diamenty. Umożliwia Wam to kilof znajdujący się w Waszym ekwipunku. Do sterowania potrzebować będziecie myszki, strzałek oraz spacji.


Minecraft rozbitkowie

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w jedną z postaci Minecrafta, czyli bardzo popularnej gry sieciowej którą na pewno znacie. Waszym zadaniem będzie poruszać się po planszy i zbierać różne potrzebne Wam rzeczy, które wykorzystacie w późniejszych etapach. Do dyspozycji macie również kilof, dzięki któremu możecie kopać się w głąb ziemi i szukać cennych diamentów. Do sterowania używacie myszki oraz strzałek na klawiaturze, zaś spacja służy Wam do skakania. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba.


Minecraft pocket edition

Ocena gry

Minecraft ma na całym świecie miliony fanów, którzy codziennie przenoszą się do świata swojej ulubionej gry. Tym razem i Wy będziecie jednym z nich. Waszym zadaniem jest przejść całą plansze i dotrzeć do miejsca wyznaczonego na ekranie. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Pamiętajcie, że nie możecie dotknąć lawy, gdyż spowoduje to koniec gry, a do tego nie możecie dopuścić. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy.


Minecraft 8

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, która związana jest z Maincraftem. Tym razem wcielicie się w zielonego ludzika, który musi pokonać planszę i dostać się w wyznaczone na mapie miejsce. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ na drodze spotkacie wiele przeszkód. Największą z nich jest lawa, której dotknięcie spowoduje, że niestety będziecie musieli zacząć od nowa, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gra typu minecraft online

Ocena gry

Jeśli jesteście fanami Minecrafta, to mamy coś specjalnie dla Was. Co prawda poniższa gra nie jest odpowiednikiem oryginału, aczkolwiek jest do niej bardzo podobna, w związku z czym na pewno Wam się spodoba. Wcielicie się tutaj w pewna postać, która ucieka przed zielonymi stworkami zmierzającymi w jej stronę. Musicie zrobić wszystko, aby nie z nimi nie zderzyć, gdyż taki incydent niestety zakończy grę. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że jest ich dosyć sporo i poruszają się dosyć szybko, wiec bądźcie czujni.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1020 21 następna »

Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 979 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 659 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 652 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 535 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie