Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Muśliwy w lesie

Ocena gry

Tym razem pora wcielić się w myśliwego i wybrać się na polowanie. Jesteś w lesie i twoim zadaniem jest strzelać w lesie w zwierzęta, które tylko zauważysz.Musisz wykazać się sprytem, ponieważ zwierzęta są bardzo zwinne i mogą uciec przed twoimi strzałami. Dlatego też na początku dobrze się skoncentruj i przymierz a dopiero potem naciśnij na spust broni aby oddać strzał.Strzelaj myszką komputerową.


Piłka nożna głowami

Ocena gry

Piłka nożna głowami to gra w której to grze jak już się pewnie domyślacie chociażby po samej nazwie gry będziemy grali w piłkę nożną głowami.Gra w którą będziemy grali jest z serii gry piłka nożna odbijanie głowami. Bardzo ciekawa i zupełnie inna gra od tradycyjnej piłki nożnej, ponieważ tym razem nie będziemy kopali piłki nogami, lecz będziemy musieli odbijać ją głowami. Zasady są takie same to znaczy są dwie braki i wygra ten zawodnik, który oczywiście strzeli odbijając głową jak najwięcej bramek przeciwnikowi.Postaraj się wygrać i daj z siebie wszystko. Niech wygra lepszy!W grze zagramy tradycyjnego meczu w piłkę nożną 1 na 1, lecz piłkę będziemy odbijać tylko głowami. Do grania w piłkę głową używaj tylko strzałek.


Całowanie się w autobusie

Ocena gry

Całowanie się w autobusie to kolejna darmowa gra z cyklu gry autobusy w której to grze naszym zadaniem jest całować się po kryjomu w autobusie z naszą druga połówką. Uważaj aby podczas całowania nikt Was nie zauważył razem. Musisz całować się tak aby nikt Cię nie zauważył.Graj używając myszki komputerowej do całowania się.


Parkowanie autobusu

Ocena gry

Parkowanie autobusu to gra w której wcielamy się w kierowcę autobusu i naszym zadaniem jest kierować nim. W każdej z rund musisz zaparkować autobus w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu parkingowym. Postaraj się tak zaparkować autobus aby podczas parkowania nie uderzyć w żaden inny samochód, który porusza się po ulicy.Do parkowania użyj strzałek.Ciągnik z przyczepą

Ocena gry

Ciągnik z przyczepą to kolejna gra z cyklu gry ciągniki w której to grze poruszasz się ciągnikiem i twoim zadaniem jest przewozić ładunki na przyczepie. Na początku każdej z plansz musisz załadować przyczepę i dopiero potem wyruszyć z ładunkiem w trasę. Przed tobą bardzo trudna droga do przejechania na której nie brakuje ostrych podjazdów i przeszkód, więc dlatego jedź dosyć wolno tak aby nic z przyczepy Ci się nie wysypało. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Ciągnik mania

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą ciągnika ciężarówki i rusz w trasę.Przed tobą długa bardzo trudna i ciężka droga, ponieważ będziesz musiał pokonać drogę na której nie brakuje nierówności. Postaraj się przejechać drogę bez żadnej wywrotki, jeżeli się wywrócisz to niestety ale musisz zaczynać grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek.


Skakanie ciągnikiem

Ocena gry

Skakanie ciągnikiem to gra w której będziemy kierować ciągnikiem i skakać w dal. Twoim zadaniem w każdej z rund jest rozpędzić ciągnik do odpowiedniej prędkości a następnie wykonać skok. Uważaj aby nie przesadzić z prędkością,ponieważ jak będziesz jechał za szybko to wpadniesz w ścianę i będziesz musiał powtarzać skok. Do gry potrzebujesz tylko myszki.


Rysowanie ciężarówki

Ocena gry

Rysowanie ciężarówki to gra w której twoim zadaniem jest narysować ciężarówkę. W grze masz niemalże już naszkicowaną ciężarówkę, ponieważ masz narysowane punkty i każdy punkt jest opisany cyferką. Musisz tylko połączyć cyfry od 1 aż do końca i gdy połączysz wszystkie cyferki to powstanie ciężarówka. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Wyścigi ciężarówek

Ocena gry

Tym razem jesteś kierowcą dużej ciężarówki, lecz tym razem będziesz jeździł bez przyczepy i twoim zadaniem jest wziąć udział w wyścigu i wygrać. Daj z siebie wszystko. Jedź jak najszybciej, ścinaj zakręty. Krótko mówiąc musisz zrobić wszystko aby wygrać wyścig ciężarówek. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Prowadzenie ciężarówki

Ocena gry

Prowadzenie ciężarówki to darmowa gra w której to grze wcielamy się w kierowcę ciężarówki i naszym zadaniem jest jechać ciężarówką z ładunkiem przez autostradę i dostarczyć towar do klienta. Postaraj się i jedź tak aby nie uderzyć w żaden inny poruszający się na autostradzie samochód a także aby nie przekroczyć prędkości. Do kierowania potrzebujesz tylko strzałek.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1135 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 642 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 633 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 529 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie