Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Minecraft lego dla dzieci

Ocena gry

Poniższa gra jest bardzo podobna do Minecrafta, którego na pewno znacie. Wasze zadanie jest tutaj jednak nieco inne. Wcielacie się w pewną postać, która znajduje się na środku planszy. W Waszą stronę bardzo szybko i w dużej ilości zmierzać będą zielone stworki, a Wy musicie zrobić, wszystko, aby się z nimi nie zetknąć. W tym celu będziecie do nich strzelać, a robicie to za mocą lewego klawisza myszki. Sterujecie zaś strzałkami na klawiaturze. Każda sekunda w grze to dodatkowe punkty, więc dajcie z siebie wszystko.


Minecraft crafting

Ocena gry

Na pewno już kiedyś słyszeliście o takiej grze jak Minecraft. Jest to chyba najpopularniejsza sieciówka na świecie, a już za moment będziecie mieli okazję stać się częścią jej świata. Na samym początku będziecie musieli utorować sobie drogę do drzwi wejściowych do domu. Zrobicie to za pomocą łopaty. Gdy już tego dokonacie, to zabierzecie się za budowę kolejnych budynków. Stworzycie je z bloków skalnych, które widoczne są u dołu ekranu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Minecraft 7

Ocena gry

Minecraft, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie i właśnie w nią za chwilę zagracie. Waszym zadaniem na początku będzie przekopanie się do mieszkania, które stoi wśród bardzo bujnej roślinności. Musicie się jej pozbyć, a gdy tego dokonacie, to możecie śmiało zabierać się za rozbudowę swojego gospodarstwa. Do tego celu posłużą Wam bloki skalne, które widoczne są w dolnej części ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Minecraft dla dzieci online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pewna postać, która musi dostać się do wyznaczonego miejsca na mapie. Cała akcja rozgrywa się w labiryncie, który swoja charakterystyką bardzo przypomina ten z Maincrafta, co na pewno jest dużą zaletą, gdyż to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Dotarcie do celu nie należy jednak do łatwych, ponieważ na drodze czekają na Was wrogowie, których musicie pokonać np. za pomocą rakiet dostępnych pod przyciskiem spacja. Postacią sterujecie zaś strzałkami na klawiaturze.Gra jak minecraft

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, która swoją charakterystyką jest bardzo podobna do popularnego Maincrafta. Wcielicie się tutaj w pewną postać, która musi pokonać labirynt, aby dotrzeć do wyznaczonego celu. Na Waszej drodze staną jednak wrogowie, których musicie pokonać. Zrobicie to za pomocą rakiet, które wystrzeliwujecie za pomocą spacji. Uważajcie również, aby nie zapędzić się w dół z którego wydostanie będzie już całkowicie niemożliwe. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno gra się Wam spodoba i spędzicie nad nią trochę czasu.


Tworzenie postaci Minecraft

Ocena gry

Dzięki różnym postaciom z Maincrafta, ta jakże popularna gra jest bardzo barwna. Tym razem staniecie przed zadaniem utworzenia jednej z nich. Wydawać by się mogło proste i rzeczywiście takie jest ponieważ, na ekranie pojawi Wam się panel za którego pomocą stworzycie swojego ulubionego ludzika. Ustalić będziecie mogli jego ubiór, a nawet kolor skóry. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Ubieranki Minecraft

Ocena gry

Na pewno graliście już kiedyś w Maincrafta, gdyż to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Jeśli jednak nie, to teraz nadarza się świetna okazja, aby nadrobić te oto zaległości. Wasze zadanie będzie jednak nietypowe, gdyż musicie utworzyć postać, którą chcielibyście poruszać się w grze. Jest to bardzo proste, ponieważ na ekranie wyświetli Wam się przejrzysty schemat, dzięki któremu na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Minecraft 3

Ocena gry

W poniższej grze zagracie w bardzo popularnego na całym świecie Maincrafta. Waszym zadaniem będzie strzelanie do różnych przedmiotów wyłaniających się z dziur wydrążonych w ziemi, które widoczne są na ekranie. Wydawać by się mogło proste, i rzeczywiście na początku takie jest, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc bądźcie czujni. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno gra się Wam spodoba i spędzicie przy niej trochę czasu.


Strzelanki Minecraft

Ocena gry

Minecraft, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, a dzięki nam będziecie mieli teraz okazję w nią zagrać. Wasze zadanie jest banalnie proste. Na ekranie pojawia Wam się plansza w kilkoma dziurami w ziemi. Wychylać się z nich będą różne przedmioty, a Wy musicie najeżdżać na nie kursorem myszki i strzelać do nich naciskając lewy jej przycisk. Nie jest to trudne, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, lecz na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Podobna gra do minecrafta

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, która w znaczący sposób jest podobna do tej o nazwie Maincraft - najpopularniejszej na świecie. Tym razem stajecie się kosmitą lądującym na nowej planecie - Ziemi. Początkowo jest on trochę zagubiony, aczkolwiek mimo to musi wykonać on swoje zadanie. Przeszkadzać mu w tym będą liczne drzewa i inne przeszkody przegradzające drogę, aczkolwiek po kliknięciu lewego klawisza myszki włączy Wam się laser, który potrafi zniszczyć wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1165 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 979 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 659 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 652 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 535 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie