Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Kółko i krzyżyk na dwóch graczy

Ocena gry

Kółko i krzyżyk na dwóch graczy to gra w której grasz w kółko i krzyżyk z komputerem lub ze swoim kolegą lub koleżanką. Zasady gry pewnie już znasz. Należy tak stawiać kółka lub krzyżyki w zależności czym grasz w grze aby koło siebie lub ze skosa ułożyły się minimum trzy takie same kółka lub krzyżyki. Do gry potrzebujecie tylko myszki komputerowej.


Driftowanie na dwóch

Ocena gry

Driftowanie na dwóch to gra w której zarówno ty jak i twój gracz, który będzie grał z tobą w tą grę wcielacie się w prawdziwych rajdowych kierowców i bierzecie udział w driftach na specjalnie przygotowanym torze. Pamiętajcie, że nie jesteście sami na torze i musicie pokonać także przeciwników. W grze kierowca, który będzie miał najwięcej punktów za drift wygra. Gracz pierwszy kieruje strzałkami.Drugi gracz natomiast kieruje sportowym samochodem używając tylko W,A,S,D.


Gra policja

Ocena gry

Pościg policyjny, czyli to co większość z Was lubi najbardziej. Wciel się w tej grze w prawdziwego zawodowego policjanta i weź udział w policyjnych pościgach i ścigach przestępców. Nie pozwól aby żaden z bandytów uciekł bez żadnej kary czy też mandatu. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest dogonić przestępce, który ucieka przed tobą. Kieruj autem za pomocą strzałek oraz wsiadaj do samochodów używając spacji.


Policyjna gra

Ocena gry

Jesteś zawodowym policjantem i tym razem trenujesz swoją celność strzałów na strzelnicy. Strzelaj do tarcz i pokaż swoją celność. Postaraj się strzelać w sam środek czarno-białych tarcz, ponieważ środek jest lepiej punktowany niż inne miejsca. Uważaj na czas, który odmierza w każdej z rund, ponieważ jeżeli czas się skończy to niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Strzelaj używając tylko myszki komputerowej.Gra policyjna lego

Ocena gry

Tym razem w tej grze policyjnej twoim zadaniem jest zbudować z klocków lego policyjny samochód. Postaraj się i zbuduj najlepszy samochód jaki potrafisz używając w tym celu tylko gotowych elementów. Masz do wyboru na prawdę bardzo dużo gotowych elementów, więc bez żadnego problemu powinieneś dać sobie rade zbudować samochód policyjny. Do składania samochodu policyjnego z gotowych elementów będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Gaszenie ognia

Ocena gry

Gaszenie ognia to kolejna darmowa gra z kategorii gry strażackie. W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy gasili pożary czyli ogień, który rozpowszechnia się w mieszkaniach czy też innych budynkach. Wciel się w rolę strażaka i gaś pożary a także jednocześnie ratuj ludzi i ich dobytki w życiu czyli mieszkania. Postaraj się w każdej rundzie zgasić ogień jak najszybciej, tak aby nie rozpowszechnił się za bardzo, ponieważ potem będzie go znacznie trudniej ugasić jak się rozpowszechni i zajmie większe pole. Graj i gaś ogień myszką komputerową.


Gaszenie pożaru wozem strażacki

Ocena gry

W tej grze musisz się wcielić w prawdziwego strażaka i pokazać swoje umiejętności gaszenia pożarów a także odwagę i męstwo. W końcu jesteś mężczyzną, więc na roli strażaka spiszesz się znakomicie. Na samym początku w grze musisz wypuścić odpowiednie samochodu z bazy strażackie, aby wyjechały do pożaru. Następnie musisz zarządzać wozami strażackimi. Wysadź w odpowiednim miejscu strażaków i niech gaszą pożar. Zadbaj o wszystko nawet w momencie gdy braknie wody postaraj się dopełnić zbiornik z drugiego wozu. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra gaszenie pożaru dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w strażaka, który pracuje zawodowo w straży pożarnej. Wyjedź do pożaru razem ze strażakami i wciel się w zawodowego strażaka i stań do walki z ogniem. W grze będziesz poruszał się głownie na specjalistycznym wysięgniku i gasił pożaru w środku mieszkań. Pokaż swoje umiejętności i gaś pożaru a zarazem ratuj ludzi, którym zapalił się cały dobytek w życiu czyli mieszkanie. Pożar gasisz za pomocą myszki komputerowej.


Lego duplo budowanie

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii lego duplo w której to grze będziemy teraz budować samochód z poszczególnych części. Na samym początku gry pokazuje Ci się dosłownie na kilka sekund samochód, który musisz w grze zbudować. Postaraj się go zapamiętać wizualnie, tak aby wiedzieć miej więcej jak wygląda, ponieważ musisz zbudować z części dokładnie taki sam samochód. W grze masz gotowe części, więc jak zapamiętasz jak wyglądał samochód to nie będziesz miał problemu z jego budową. Do budowania samochodu duplo potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Lego duplo auta 2

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry lego duplo auta, tylko tym razem jest to już druga część tej gry w której to grze będziemy układali puzzle z autami. Na ułożenie puzzli masz określony czas w grze. Postaraj się zmieścić w wyznaczonym czasie gry, ponieważ jak nie zdążysz ułożyć puzzli w tym czasie to musisz zacząć grę od nowa. Podczas układania zwróć uwagę aby każdy z puzzli był na swoim miejscu tak aby wszystkie puzzle pasowały do siebie. Układaj puzzli używając myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 956 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 648 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 635 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 530 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie