Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Duplo auta

Ocena gry

W tej grze będziemy kierować samochodem z bajki auta 2. Zasiądź za kierownicą auta i poczuj się jak prawdziwy zawodowy kierowca. Przed tobą bardzo wiele przeszkód, które musisz pokonać. Uważaj szczególnie na ostre i strome podjazdy, które musisz pokonać po drodze do mety. Zwróć uwagę także na prędkość. Dostosuj prędkość do toru, ponieważ jeżeli będziesz jechał za szybko na wzniesieniu to twoje auto się przewróci i będzie kolizja. W takim wypadku jak będzie kolizja to niestety ale musisz zacząć grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Ruszaj w drogę !


Lego star Wars

Ocena gry

Lego star Wars to gra w której akcja toczy się w kosmosie. Poruszaj się statkiem kosmicznym i strzelaj w statki przeciwników. Postaraj się zestrzelić jak najwięcej statków, które latają a najlepiej jakbyś zestrzelił je wszystkie. Uważaj, ponieważ jak wlecisz w statek przeciwnika to giniesz i zarazem tracisz życie. W grze musisz pokazać swoją zwinność aby strzelać jak najszybciej w statki i zestrzelić ich jak najwięcej. Do strzelania w statki będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Lego city

Ocena gry

Kolejna wersja gry z cyklu Lego. Tym razem jest to wersja Lego city w której to wersji cała akcja gry toczy się w mieście na torze wyścigowym i trochę na ulicach. Jak się domyślacie zapewne są to wyścigi w których bierzemy udział.Na samym początku gry musimy wybrać dla siebie jeden samochód z wielu dostępnych w grze. Po wybraniu samochodu przechodzimy do wyścigów. Postaraj się jechać jak najszybciej tak aby wygrać wyścig.Do gry potrzebujesz tylko myszki strzałek.


Lego ninjago

Ocena gry

Lego ninjago to darmowa gra z serii lego w któej to grze poruszamy się lego nija i stajemy do walki z przeciwnikami. Na początku gry wybierz sobie jednego z czterech dostępnych wojowników, którym ruszysz do walki w dalszej części gry. Po wybraniu postaci stajesz do walki na specjalnej platformie, która unosi się w powietrzu. Jest to specjalna platforma dla lego ninja, nie można z niej wypaść, ponieważ jak wypadnie poza platformę to tracisz życie. Musisz albo pokonać przeciwnika lub wypchać do za platformę tak aby spadł i stracił życie. Graj za pomocą strzałek.Mario Bros dla dzieci za darmo

Ocena gry

Darmowa gra z serii Mario czeka na ciebie. Wejdź do gry i ciesz się rozrywką razem z Mario. W tej grze poruszamy się Mario i twoim zadaniem jest zbierać złote monety a także zabijać przeciwników, którymi są kaczki a także pokonywać trudne przeszkody, których w tej grze nie brakuje. Postaraj się zebrać jak najwięcej złotych monet, ponieważ są one bardzo przydatne w grze bo za każe zebrane 100 monet otrzymujesz darmowe życie, które z pewnością się przyda. Poruszaj się strzałkami oraz skacz używając klawisza A.


Mario stara wersja

Ocena gry

Przed tobą jedna ze starszych wersji gry Mario. W tej grze jak w tradycyjnym, klasycznym mario poruszamy się po platformach na planszy i naszym zadaniem jest zbierać złote monety a także zabijać przeciwników. Pamiętaj że monety są poukrywane także w kostkach po których się poruszasz, dlatego warto uderzyć w kostkę aby sprawdzić czy nie ma tam monety.Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz klawisza W-skos a także X-atak.


Marjo online dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu Mario, lecz ta gra nie jest taka sama jak poprzednie wersje klasycznego Mario. W tej grze na początku gry wybieramy jedną z sześciu postaci, które mamy do wyboru i wchodzimy do gry. Celem gry jest zabicie przeciwników oraz pozbieranie wszystkich złotych monet. W tej wersji strzelamy w kaczki i w innych przeciwników z broni. Wszystko czyli takie rzeczy jak grzybki od których się rośnie pozostają bez zmian. Poruszaj się strzałkami a także używaj do gry klawiszy Z,X,C.


Gra o minecrafcie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę o minecrafcie w które to grze poruszamy się małym ludzikiem i naszym zadaniem jest zniszczyć przeciwników czyli minecraftowe kostki z których to kostek zazwyczaj w innych wersjach tej gry budujemy wszelakie budowle. Poruszaj się po mapie i strzelaj w przeciwników. Jeżeli będziesz miał taką potrzebę to możesz także uciekać przed swoimi przeciwnikami a dopiero potem ich zabić gdy zagonisz je w czarny punkt.Poruszaj się za pomocą strzałek oraz strzelaj w przeciwników używając myszki komputerowej.


Darmowa gra minecraft

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii Minecraft. Tym razem akcja gry również toczy się na tle pola z gry minecraft. Trochę tym razem odejdziemy na bok od klasycznego mincrafta w którym się buduje przeróżne budowle i będziemy tym razem strzelać w kostki a także przeciwników, którzy pokazują się z pod ziemi wyskakując z dołków. Postaraj się strzelać bardzo celnie tak aby każdy przedmiot, który wyleci na powierzchnię rozstrzelić w bardzo drobny mak. Do strzelania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 212 13 14 15 16 17 18 19 20 21 następna »

Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 957 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 648 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 635 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 530 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie