Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Gra jak majkraft

Ocena gry

W poniższej prze wcielicie się w kosmitę, który właśnie swoim statkiem wylądował na ziemi. Musi on się przemieścić do wyznaczonego miejsca, co nie jest jednak takie proste, gdyż często drogę przegradzają drzewa, jak i inne przeszkody. W tym celu użyjecie lasera, który bez problemu je zniszczy. Używacie go za pomocą myszki komputerowej, zaś postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest co raz trudniejsza, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


Darmowa gra minecraft

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w jedną z postaci Minecrafta i poruszać się nią będziecie po świecie, który uprzednio możecie sami stworzyć, co jest wielką zaletą, w związku z czym na pewno już na samym początku gierka przypadnie Wam do gustu. Waszym zadaniem będzie zbieranie napotkanych przedmiotów, a dzięki kilofofi jakim dysponujecie będziecie mogli się wkopać nawet w dół ziemi, przez co zbierzecie zalegające tam cenne diamenty. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


Minecraft po polsku dla dzieci

Ocena gry

Przedstawiamy Wam kolejną grę z serii Minecraft, która na pewno przypadnie Wam do gustu, jak jej oryginalna wersja, zresztą popularna jest na całym świecie. Wcielacie się tutaj w postać mężczyzny, którym chodzicie po planszy i zbieracie napotkane przedmioty mogące się Wam przydać do różnych czynności. Dysponujecie kilofem, przy pomocy którego możecie się wkopać nawet w dół ziemi, gdzie znajdują się np. diamenty. Macie tutaj dużą swobodę, co jest wielką zaletą. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Minecraft classic online

Ocena gry

Lawa niejednokrotnie była motywem wielu gier, i nie inaczej jest tym razem, kiedy to wcielacie się w postać z Minecrafta i musicie pokonać labirynt nią wypełniony, aby dotrzeć do celu. Jest to bardzo trudne, o czym przekonacie się na własnej skórze już za chwilę, a dodatkowo każdy kolejny levl będzie sprawiał jeszcze większe trudności. Nie czekajcie już jednak ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno czeka Was wiele godzin spędzonych przed tą gierką. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz spacji, przy której pomocy skaczecie.Minecraft na komputer za darmo

Ocena gry

Gra Minecraft ma fanów na całym świecie. To głównie zasługa tego, że zadania w niej są bardzo urozmaicone. Tym razem wcielicie się w zieloną postać, którą musicie pokonać labirynt i dotrzeć do wyznaczonego celu. Jeśli myślicie, że pójdzie Wam jak z płatka, to jesteście w błędzie, gdyż już pierwszy poziom sprawia wiele trudności, a pamiętajcie, że każdy kolejny jest coraz trudniejszy. Najważniejsze jest tutaj, aby nie dotknąć lawy, gdyż przez taki incydent niestety będziecie musieli zacząć od początku.


Minecraft 9

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w pewną postać, która znajdują się na środku planszy przypominającą tę z Maincrafta. Waszym zadaniem będzie jak najdłuższe utrzymywanie się przy życiu. Wydawać by się mogło proste, lecz niestety takie nie jest o czym przekonacie się na własnej skórze. W Waszym kierunku zmierzać będą zielone stworki, a Wy za wszelką cenę nie możecie dopuścić, aby Was one dotknęły. W tym celu za pomocą myszki będziecie do nich strzelali. Postacią sterujecie zaś za pomocą strzałek na klawiaturze.


Gra prawie jak minecraft

Ocena gry

Przedstawiamy Wam grę, która do złudzenia przypomina jedną z najpopularniejszych na świecie, jaką bez wątpienia jest słynny Minecraft. Wcielicie się tutaj w pewną postać, w której kierunku zmierza bardzo duża ilość zielonych stworków. Waszym zadaniem jest nie dopuścić, aby Was one dotknęły, gdyż winnym wypadku niestety zakończycie grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. W tym celu użyjecie amunicji. Strzelacie lewym klawiszem myszki i również nią ustalacie kierunek. Postacią sterujecie już jednak strzałkami na klawiaturze.


Minecraft 2

Ocena gry

Minecraft, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. My przedstawiami Wam jej wersję demo, w którą właśnie teraz będziecie mogli zagrać. Jest ona prawie identyczna jak oryginał, więc na pewno przypadnie Wam do gustu, tak jaj jej pierworodna wersja. Jednym z pierwszych zadań jakie dostaniecie będzie przekopanie drogi do domu. Gdy już tam się znajdziecie, to możecie zaczynać budowę kolejnych konstrukcji. Dokonacie tego za pomocą bloków, które dostępne będą na dole ekranu. Do dzieła i powodzenia!


Minecraft budowanie domu

Ocena gry

Jeśli jesteście fanami Minecrafta, to mamy coś specjalnie dla Was. Oto pomniejszona wersja tej gry, nad którą i tak zapewne spędzicie sporo czasu. Pierwszym Waszym zadaniem będzie przekopanie drogi do domu. Gdy już tego dokonacie, to będziecie mogli zabierać się za budowę, a w tym celu posłużą Wam bloki skalne widoczne na dole ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż nie ma co tracić czasu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Minecraft alpha

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pewną postać, która musi dostać się do wyznaczonego miejsca. Poruszacie się tutaj po labiryncie, a grafik gry do złudzenia przypomina tę z maincrafta. Osiągnięcie celu nie jest jednak łatwe, gdyż na Waszej drodze staną rywale, których musicie pokonać za pomocą dostępnych rakiet. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś strzelacie klikając spację. Początkowe poziomy nie powinny sprawić Wam problemów, lecz z biegiem czasu levele staną się coraz trudniejsze.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1134 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 642 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 633 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 529 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie