Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Polowanie na dzikie zwierzęta

Ocena gry

Przed Wami kolejna myśliwska gra. Tym razem wcielicie się w postać podobną do Robin Hooda, a Waszym zadaniem będzie zabijanie dzikich zwierząt za pomocą łuku. Jest to trochę smutna i dość krwawa gra, dlatego też zapewne nie wszyscy będą mogli w nią grać. Sterowanie łukiem, czyli kierunkiem wystrzału oraz jego mocą jest za pomocą myszki komputerowej. Pamiętajcie, aby po upolowaniu każdego zwierzęcia zebrać bonusy leżące na ziemi. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, łapcie za myszkę i sprawdźcie się w tej oto nowej roli.


Polowanie na dziki w lesie

Ocena gry

Dziki to bardzo silne i wytrzymałe zwierzęta, o czym przekonacie się w tej oto myśliwskiej grze. Waszym zadaniem będzie tutaj strzelanie do tych właśnie zwierząt, które przebiegają z jednej strony lasu do drugiej. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż z biegiem czasu ich ilość będzie się zwiększać, a dodatkowo czasami nie wystarczy jeden strzał, aby je zabić. Dużym ułatwieniem jest jednak fakt, że macie nieograniczoną ilość nabojów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Polowanie 2 dla dzieci

Ocena gry

Przed Wami bardzo stara myśliwska gra. Wraz ze swoim psem wybraliście się na polowanie. Po chwili Wasz czteronożny przyjaciel wyczuł trop i wskoczył w krzaki, tym samym zmuszając kaczki do ucieczki. Waszym zadaniem w tym momencie jest oczywiście strzelanie do ptaków. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż na każdą kaczkę macie ograniczoną ilość naboi. Jeśli nie uda Wam się jej trafić, to niestety narażacie się na śmiech własnego psa, a tego na pewno nie chcecie, więc zaczynajcie i dajcie z siebie absolutnie wszystko.


Polowanie na zwierzęta dla dzieci za darmo

Ocena gry

Właśnie płyniecie po jeziorze swoją łodzią i zostaliście zaatakowani przez ptactwo wodne. Jedyną metodą, aby się od niego uwolnić jest ich zastrzelenie. Do tego celu posłuży Wam strzelba, którą akurat mieliście na pokładzie. Celujecie i strzelacie za pomocą myszki komputerowej. Pamiętajcie również, aby trafiać w spadające z nieba skrzynie, gdyż jest tam bezcenna amunicja. Uważajcie jednak na wściekłe kaczki, gdyż z biegiem czasu będą one latały i nacierały na Was z jeszcze większą prędkością, więc bądźcie czujni.Polowanie na bażanty

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę myśliwego, który polować będzie na ptactwo wodne. Do przejścia będziecie mieli dwadzieścia plansz, a każda z nich jest oczywiście coraz trudniejsza. Do dyspozycji macie dubeltówkę którą sterujecie za pomocą myszki komputerowej. Magazynek przeładowujecie zaś klikając spację. Pamiętajcie również, aby trzymać się poleceń, które zostaną Wam podane przed każdym etapem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Polowanie na kaczki

Ocena gry

Tą grę na pewno znacie z takiej konsoli jak Pegasus, która jest już legendą i na której wychowały się miliony. Jeśli jednak nie mieliście z nią nigdy styczności, to dzięki tej grze macie okazję nadrobić te zaległości. Wraz z psem i ze swoja strzelbą wyruszycie na polowanie. Wasze zwierzę wysyłacie w krzaki, aby wystraszył z niej kaczki, po czym Wy do nich strzelacie. Do przejścia jest kilka plansz, a na każdej do dyspozycji macie to coraz lepszą strzelbę. Pamiętajcie jednak, ze ilość amunicji jest ograniczona.


Polowanie na jelenie

Ocena gry

Jeśli chcieliście kiedykolwiek spróbować swoich sił w polowaniu, lecz nie chcieliście strzelać do prawdziwych zwierząt, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze wcielicie się w role myśliwego na polowaniu, lecz Waszym celem będą tarcze w kształcie jeleni. Mimo, że nie są to żywe zwierzęta, to ich trafienie nie jest takie łatwe, o czym się przekonacie, gdyż często zmieniają one swoje położenie, a wystarczy jeden niecelny strzał, aby zakończyć grę, więc nie dopuśćcie do tego i dajcie z siebie wszystko.


Polowanie z łuku

Ocena gry

Kaczki są bardzo częstym celem myśliwych na całym świecie. Jest to spowodowane głównie tym, że są one bardzo łatwo dostępne. W tej grze wcielicie się w rycerza, a Waszym zadaniem będzie strzelanie z łuku do tych właśnie ptaków. Nie jest to takie proste o czym przekonacie się sami grając w tę oto grę. Szczególnie musicie uważać, aby się nie zranić, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do zakończenia gry, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Łowienie złota na dwie osoby

Ocena gry

Złoto to bardzo pożądany surowiec, gdyż jest on bardzo drogi. W tej grze właśnie ten kruszec będziecie wydobywać, lecz robicie to we dwie osoby. Do tego celu posłużą Wam wielkie łapy, a sterować jeden gracz będzie strzałką góra-dół, drugi zaś przyciskami W oraz S. Zróbcie wszystko, aby przed upływem czasu zebrać więcej punktów niż Wasz rywal, co poskutkuje oczywiście wygraną. Bryłki złota pod ziemią są różnej wielkości i oczywiście ich cena zależy od masy, więc starajcie się dobrać do tych największych.


Łowienie diamentów

Ocena gry

Dora, to animowana postać, którą na pewno znacie. W tej grze wraz z nią przebierzecie się za piratów i Waszym zadaniem będzie poruszanie się po statku i zbieranie diamentów oraz innych cennych przedmiotów. Pamiętajcie również, że do przejścia na kolejny etap potrzebny Wam będzie klucz, więc musicie go koniecznie zdobyć. Nie jest to łatwa misja, o czym przekonacie się sami, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1134 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 642 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 633 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 528 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie