Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Łowienie szczupaków

Ocena gry

W tej grze będziecie realizować piękne hobby jakim bez wątpienia jest wędkarstwo. W tym celu udacie się nad niesamowicie malownicze jezioro. Wybór miejscówki zależy tylko i wyłącznie od Was i dokonujecie go tuż przed wędkowaniem. Gdy już znajdziecie się na miejscu, to łapcie za wędkę i zaczynajcie polowanie. Przynętę należy zarzucić tam, gdzie widzicie oznaki żerowania ryb. Przeważnie są to cienie, które są bardzo dobrze widoczne, więc na pewno dacie sobie radę, a przebywanie w tak pięknym otoczeniu sprawi Wam wiele przyjemności.


Łowienie na spinning

Ocena gry

Spinning, to bardzo popularna metoda wędkowania. Polega ona na zarzuceniu sztucznej rybki w wybrane przez nas miejsce na wodzie i umiejętne zwijanie. Wydawać, by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, tym bardziej gdy naszym celem są duże ryby. Grając w tę grę przekonacie się o tym sami, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Zanim jednak zaczniecie łowienie musicie wybrać jezioro na którym chcecie to robić. Gdy już dotrzecie na miejsce, to na wodzie wyszukujecie ceni, którymi zapewne są ryby i to właśnie tam należy zarzucić przynętę.


Mysliwy hunter dla dzieci

Ocena gry

Polowanie to nie taka łatwa sztuka, a przekonacie się o tym na własnej skórze grając w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie strzelanie za pomocą strzelby do dzików, które przebiegają z jednej strony lasu do drugiej. Wy nie możecie do tego nie dopuścić. Trafienie zwierzęcia wcale nie musi wiązać się z jego zabiciem, gdyż są one bardzo wytrzymałe, więc dajcie z siebie wszystko. Dużym ułatwieniem jest fakt, że macie nieskończoną ilość amunicji, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności w grze będzie wzrastał.


Łowienie monet

Ocena gry

Ogłuszanie ryb dynamitem jest zabronione na całym świecie, gdyż jedyną formą właściwego łowienia jest wędkowanie. W poniższej grze wcielicie się jednak w takiego kłusownika. Siłę oraz kierunek wyrzucenia dynamitu ustalacie za pomocą myszki komputerowej. Następnie czekacie aż niektóre ryby wypłyną i podpływacie do nich motorówką na której się znajdujecie. Uważajcie, aby nie uprzedził Was w tym pewien ptak. Pamiętajcie również, aby zbierać kulki zrzucane przez innego ptaka, gdyż znacząco one Wam pomagają.Łowienie skarbów

Ocena gry

Płynęliście statkiem, który się rozbił. Po tej katastrofie dotarliście na bezludną wyspę, gdzie musicie przetrwać. Waszym pożywieniem będą oczywiście ryby, których w wodzie jest pod dostatkiem. Aby je złowić skonstruowaliście prowizoryczną wędkę. Żyłkę wraz z haczykiem wrzucicie do wody i za pomocą myszki komputerowej będziecie nakierowywali ją na pływające ryby. Łowicie je dotąd, aż wskaźnik Waszego głodu napełni się. Uważajcie jednak, aby nie wyciągnąć z wody pływających śmieci, gdyż stracicie bezcenne punkty.


Polowanie na ptaki

Ocena gry

Jeśli płynęliście kiedyś łódką, to zapewne wiecie, że niektóre ptaki potrafią być niebezpieczne atakując obiekty pływające. Tak samo jest również w tej grze, gdzie właśnie płynąc motorówką musicie zmierzyć się z kaczkami. Do tego celu posłuży Wam strzelba i to za jej pomocą musicie zabijać pierzastego wroga. Pamiętajcie, aby strzelać również do skrzynek lecących z nieba, gdyż znajduje się tam bezcenna amunicja. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Hunter gra online

Ocena gry

Przed Wami myśliwska gra o świetnej grafice, gdzie do przejścia macie 20 poziomów. Waszym zadaniem będzie zabijanie kaczek z dubeltówki. Przed każdym levelem dostaniecie wytyczne jakie zwierzaki dokładnie powinny się znaleźć na Twoim koncie. Pamiętajcie, aby się ich trzymać, gdyż w innym razie nie przejdziecie na kolejny poziom, a pamiętajcie, że każdy z nich jest coraz trudniejszy. Dubeltówką sterujecie myszką i również za jej pomocą strzelacie. Magazynek przeładowujecie zaś klikając spację, powodzenia!


Myśliwy w lesie na polowaniu

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę myśliwego, który wyruszył do lasu potrenować strzały z łuku. Jako cel posłużą Wam deski w kształcie jeleni, które cały czas będą się przemieszczały i zmieniały swoje położenie, w związku z czym musicie być szybcy i bardzo sprawni. Pamiętajcie również, że nietrafiony strzał będzie się równał z końcem, gry a do tego nie możecie dopuścić za wszelka cenę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Polowanie w locie na kaczki

Ocena gry

Strzelanie z łuku do kaczek jest stosowane od setek lat. Dawniej było konieczne do pozyskania pożywienia, lecz dziś stosowane jest niestety bardziej jako hobby. W tej grze jednak wcielicie się w rycerza, który musi pozyskać mięso i do tego celu posłuży Wam łuk. Strzelacie za pomocą myszki komputerowej, lecz nie jest to wcale takie łatwe, ponieważ w bardzo prosty sposób możecie się zranić, a każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, więc bądźcie czujni oraz ostrożni.


Łowienie muszelek

Ocena gry

Wędkarstwo to bardzo popularne hobby, a zapaleńcy tego sportu często podróżują do innych krajów, aby łapać coraz to inne gatunki ryb. Tym razem i Wy wybierzecie się do egzotycznych krajów, gdzie będziecie łowili piękne ryby, w tym wielkie rekiny. W lewym, dolnym rogu ekranu macie wskaźnik, gdzie podczas holu ryby wskazówka powinna utrzymywać się na zielonym polu. W innym razie żyłka przerwie się, a Wy stracicie swoją zdobycz, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc nie czekajcie dłużej i zaczynajcie.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1134 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 642 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 633 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 528 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie