Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Łowienie sumów

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pirata, który postanowił udać się na ryby. Stwierdził on jednak, że nie będzie łowił za pomocą wędki, lecz kuszy. Kierunek wystrzału ustalacie za pomocą strzałek, zaś strzelacie klikając spację. Pamiętajcie również, że długość linki jest ograniczona i nie zawsze sięgnie tam, gdzie byśmy tego chcieli. Nie próbujcie również strzelać w żółwie, gdyż ich gruby pancerz nie pozwoli na przebicie. Postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów zanim czas widoczny za zegarze upłynie całkowicie.


Łowienie na muchę

Ocena gry

Właśnie postanowiliście się wybrać na ryby, a Waszą miejscówką będzie bezludna wyspa. Do łowienia ryb posłużą Wam różne przynęty, które widoczne są na górze ekranu. Pamiętajcie, że każda ryba lubi jej inny rodzaj, więc aby je przechytrzyć musicie umiejętnie dobierać robaki. Pamiętajcie, że konieczne jest złowić taką ilość ryb jaka wyświetlona jest na ekranie. Dodatkowo robicie to na czas, więc nie jest to proste. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świat myśliwego online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w myśliwskiego kota. Waszym zadaniem będzie łapanie ryb i w tym celu będziecie nurkowali pod wodą. Koty jak każde inne stworzenia potrzebują tlenu, więc co jakiś czas musicie wypływać na powierzchnię i łapać powietrze. Pasek tlenu widoczny jest w górnej części ekranu. Pamiętajcie również, aby nie jeść robaków, gdyż każdy taki przypadek odbiera Wam trochę życia, jednocześnie zagrażając zakończeniu gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc dajcie z siebie wszystko.


Łowienie karpi

Ocena gry

Wędkarstwo to piękne hobby, które swoich zwolenników ma na całym świecie. W tej grze wcielicie się w jednego z nich i wyruszycie z wędką nad niezwykle malownicze jezioro. Gdy już tam dotrzecie będziecie musieli wybrać miejsce w którym chcecie łowić. Po tej czynności pozostaje Wam już tylko zarzucić wędkę. Zanim to jednak zrobicie, to starajcie się wypatrywać oznak żerowania ryb. Jeśli na wodzie pojawią się jakieś zawirowania, to właśnie tam zarzućcie swoją przynętę, a na pewno nastąpi branie, powodzenia!Łowienei krabów

Ocena gry

W tej grze znajdujecie się na rybackim statku, a Waszym zadaniem jest oczywiście łowienie ryb. Do tego celu posłuży Wam włócznia, którą musicie nabijać ryby. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż za pomocą strzałek musicie nią odpowiednio wycelować i starać się nie nabić ryby kłującej, która odbiera nam punkty. Przed każdą planszą zostanie nam podana ilość punktów jakie musimy zdobyć i zróbcie wszystko, aby misja powiodła się, dzięki czemu awansujecie na kolejny etap, aczkolwiek trudniejszy, więc dajcie z siebie wszystko.


Łowienie orek

Ocena gry

Łowienie ryb to hobby, które ma zwolenników na całym świecie. Odmian tego sportu istnieje wiele, a Wy w tej grze będziecie łowili ryby za pomocą spinningu. Wyruszyliście na morze w Waszej łódce i musicie złowić rybę, której sylwetka widnieje w dolnym, prawym rogu ekranu. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż pod wodą jest wiele innym ryb, a na dodatek macie na to ograniczoną ilość czasu, w związku z czym musicie się bardzo postarać, aby misja zakończyła się sukcesem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Łowienie 45 rybek

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w chłopca, który porusza się na chmurze nad oceanem trzymając w ręku siatkę na motyle. Waszym zadaniem będzie łapanie do niej ryb wyskakujących nad wodę. Do tego celu posłużą Wam strzałki oraz spacja. Pamiętajcie, że macie na to ograniczona ilość czasu, więc starajcie się przed jego upłynięciem zdobyć jak najwięcej punktów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno przypadnie Wam do gustu, w związku z czym spędzicie nad nią wiele czasu.


Łowienie ryb dla dzieci

Ocena gry

Jeśli lubicie łowić ryby, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze wyruszycie na morze swoją łódką, a Waszym zadaniem będzie oczywiście łowienie ryb. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ pod wodą znajduje się wiele śmieci, których nie możecie zahaczyć, gdyż każdy taki epizod przybliża Was przegranej, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, aby uważać na burzową chmurę, która chce trafić Was swoim piorunem. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Łowienie złota

Ocena gry

W tej grze będziecie łowili ryby i nie tylko za pomocą dźwigu. Łapą na łańcuchu musicie tak wycelować w wodę, aby po zanurzeniu trafiła ona jedną z ryb lub jakiś inny skarb znajdujący się w oceanie. Na tym jednak Wasze zadanie się nie kończy, ponieważ po wynurzeniu musicie jeszcze Waszą zdobyć włożyć do pojemnika i również robicie to trafiając nią w pudełko. Postępujecie tak do momentu, aż upłynie Wam czas, więc starajcie się przed jego końcem zdobyć jak najwięcej punktów, którymi są złote monety.


Łowienei ryb fishing

Ocena gry

Wypad na ryby z kolegą, to to co wędkarze lubią najbardziej i dzięki tej grze będziecie mogli po raz kolejny przeżyć tę przyjemność. Ryby, które będziecie łowić to Bassy. Na każdym poziomie dostaniecie zadanie ile ryb w danym czasie musicie złowić. Gdy Wam się uda, to awansujecie na kolejny level. Będzie on już oczywiście trudniejszy, aczkolwiek zaczną pojawiać się kolejne odmiany ryb. Przynętę umieszczacie na odpowiedniej głębokości za pomocą myszki zaś Wasz kolega motorówką steruje przy pomocy strzałek.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 957 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 648 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 635 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 530 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie