Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Łowienie pod lodem

Ocena gry

Dla wielu wędkarzy zima to okres kiedy wędki chowają do szafy i czekają na wiosnę. Inni zapaleńcy są jednak w raju, gdyż swoja pasję mogą kontynuować poprzez łowienie spod lodu. W tej grze i Wy spróbujecie swoich sił w zimowym wędkowaniu. Za pomocą myszki spuszczać będziecie przynętę na pożądaną odległość, a następnie trzymając lewy jej klawisz czekacie na branie. Gdy ono nastąpi, to przycisk puszczacie, co jest równoznaczne z zacięciem. W ten sposób postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów.


Łowienie ryb za darmo

Ocena gry

W tej grze wypłyniecie swoją motorówką na jezioro w celu łowienia ryb. Gdy już zlokalizujecie łowisko, to nie ma na co czekać, tylko trzeba łapać za wędkę i zaczynać łowienie. Za pomocą strzałek ustalacie głębokość na której Wasza przynęta powinna się znaleźć. Gdy już umiejscowicie ją tam gdzie chcecie, to czeka Was oczekiwanie na pierwsze branie. Jeśli już ono nastąpi, to musicie zrobić wszystko, aby ryby nie zerwać, gdyż przez to nie zyskacie cennych punktów. Pamiętajcie, że z każdym poziomem łowiska i ryby będą się zmieniać.


Łowienie tuńczyków

Ocena gry

Właśnie wybraliście się na wakacje do egzotycznych krajów, aby łowić wielkie ryby w pięknej scenerii. Na Waszych haczykach gościć będą tuńczyki, marliny, żaglice i wiele innych. Zanim jednak popłyniecie na wodne polowaniu musicie wybrać miejscówkę. Gdy już znajdziecie się na łowisku, to musicie wypatrywać miejsca gdzie przebywają ryby. Są to przeważnie cienie pod wodą lub pluski na wodze. Gdy dostrzeżecie takie zjawisko, to właśnie tam powinniście zarzucić swoją przynętę. Do dzieła i powodzenia!


Łowienie ryb wędką

Ocena gry

W poniższej grze wybierzecie się na zawody wędkarskie. Na samym początku odbędzie się losowanie stanowisk, a następnie udacie się na to wybrane przez siebie. Po tej czynności przygotujecie wędkę do łowienia, założycie robaka i w spokoju zaczniecie oczekiwać pierwszego brania. Gdy ono nastąpi musicie rybę zaciąć i umiejętnie ją holować, tak aby jej nie zerwać. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż macie ograniczoną ilość robaków, a każda złowiona ryba to punkty do klasyfikacji generalnej, powodzenia!



Łowienie na morzu

Ocena gry

Łowienie ryb na morzy, to bardzo trudne przedsięwzięcie, a w tej grze właśnie takiemu zadaniu stawicie czoła. Znajdywać się będziecie na łódce i musicie złowić minimalną ilość ryb, która zostanie podana Wam na początku planszy. Z każdym kolejnym poziomem ilość gatunków w wodze będzie wzrastała, aczkolwiek wśród nich znajdą się i te, których łowienie nie jest wskazane, więc bądźcie czujni i uważajcie co znajduje się na Waszych haczykach. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Łowienie dużych ryb

Ocena gry

W poniższej grze właśnie wybraliście się nad jezioro, aby łowić ryby. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, a przekonacie się o tym na własnej skórze. Na samym początku musicie jednak wybrać łowisko na których chcecie się znaleźć. Następnie wybieracie miejscówkę oraz przynętę na jaką chcecie łowić. Po tej czynności warto zerknąć na radar widoczny w prawym, górnym rogu ekranu gdyż pokazuje on gdzie zlokalizowane są ryby. Możecie je również wypatrzeć poprzez cienie poruszające się w wodzie.


Łowienie na jeziorze

Ocena gry

Wędkarstwo to piękne hobby, a w tej grze będziecie je spełniali na jeziorze łowiąc z łódki. Waszym zadaniem jest zahaczenie haczykiem jak największej ilości ryb, które przepływają pod wodą. Musicie za pomocą spacji w odpowiednim momencie spuścić haczyk, tak aby trafił on w rybę. W ten sposób zdobędziecie bezcenne punkty i pamiętajcie, że gra jest na czas w związku z czym spieszcie się. Macie również możliwość sterowania łodzią w prawo i w lewo. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie swoją wędkarską przygodę.


Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

Ocena gry

W tej grze dzieci są na placu zabaw. Zarówno chłopczyk jak i dziewczynka będą się bawić na specjalnie przygotowanym plasu zabaw na którym nie brakuje wszelakich atrakcji takich jak karuzele, zjeżdżalnie i inne przedmioty przystosowane do najlepszej zabawy. Twoim zadaniem jest zająć się dzieciakami i placu zabaw i bawić się z nimi. Musisz zarządzać że na przykład chłopczyk ma się bawić na huśtawce a w tym samym czasie na przykład dziewczynka żeby jeździła na zjeżdżalni.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest w tej grze niezbędna.


Kopanie w ziemi na Marsie

Ocena gry

Akcja gry toczy się na Marcie jak już pewnie domyślasz się po nazwie gry. Musisz operować specjalną maszyną do kopania w ziemi i twoim zadaniem będzie wykopanie korytarzy w ziemi na planecie jaką jest Mars. Korytarze, które kopiesz są bardzo potrzebne, ponieważ będą się nimi przemieszczali Marsjanie. U nas są drogi a tak drogi zastępują podziemne korytarze, które to właśnie ty musisz przygotować i wykopać.Do kopania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Postaraj się wykonać to zadanie w jak najkrótszym czasie gry.


Kopanie ziemi

Ocena gry

Gry kopanie ziemi to zbór gier z którego właśnie pochodzi ta gra, która w tym momencie wyświetla Ci się na ekranie monitora. Zasady gry są banalnie proste a dokładnie w grze chodzi o to aby wykopać wąwóz pod ziemią, który też jest zwany tunelem. Musisz wcielić się w operatora maszyny do kopania ziemi i kopać tunel w ziemi. Jednak podczas kopania musisz mieć oczy otwarte, ponieważ gdy tylko trafisz na kamień to maszyna się może uszkodzić. Do kopania potrzebujesz myszki.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1134 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 955 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 642 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 633 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 529 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie