Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla chłopców 209 gier

Kopanie pod ziemią

Ocena gry

Twoim zadaniem podczas grania w tą grę będzie kopać tunele pod ziemią.Gra wcale nie jest taka prosta jak by się mogła każdemu wydawać, ponieważ podczas kopania możesz trafić na przeszkody takie jak na przykład kamienie w które jak uderzysz to stopniowo uszkadzasz swoją maszynę do kopania. Musisz wiedzieć że kilka razy jak uderzysz w kamień czy też inną przeszkodę to tracisz sporo życia, które jest nieodwracalne w tej grze.Do grania w tą grę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest obowiązkowa tym razem !


Kopanie w ziemi

Ocena gry

Zabaw się w górnika, lecz tym razem nie będziemy wydobywali węgla czy też innego surowca lecz po prostu kopali tunele w ziemi. Klimat ten sam co w kopalni, ponieważ akcja gry również toczy się pod ziemią. Podobnie jak w kopalni podczas wydobywania minerałów jak i tutaj musisz zachować ostrożność, ponieważ każdy zły ruch może doprowadzić do osunięcia czy też zawalenia się ziemi. Postaraj się tak kopać aby omijać przeszkody, którymi są na przykład kamienie pod ziemią.Do kopania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kopanie w piasku

Ocena gry

Kolejna gra przed tobą z serii gry kopanie w piasku w której to grze będziemy kopali tunele w piasku pod ziemią. Na samym początku musimy dobrze się zapoznać a także oswoić z maszyną do kopania tuneli w piasku, która jest dosyć prosta w obsłudze, lecz wiadomo że każdy na początku a zwłaszcza z urządzeniem z którym nie miał jeszcze styczności musi chwilę się zapoznać. Dlatego ty też musisz jak najlepiej się zapoznać z tą maszyną i zacząć kopać w piasku używając tylko myszki komputerowej.


Kopanie tuneli koparką pod ziemią

Ocena gry

Kopanie pod ziemią tuneli koparką to bardzo ryzykowne zajęcie, ponieważ w każdej chwili może nam się zawalić zmienia nam nami i oczywiście zasypać cały tunel w którym się znajdujemy. Dlatego ta praca jest dobrze płatna ale ryzykowna i przede wszystkim dla odpowiedzialnej i zrównoważonej osoby. Zagraj w tą grę i zobacz czy się sprawdzisz jako operator koparki, która kopie pod ziemią tunele. Pamiętaj aby zachować bezpieczeństwo pod ziemią i kopać tak aby omijać przeszkody, których jak już pewnie wiesz nie brakuje pod ziemią.Do kopania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Kopanie w ziemi koparką

Ocena gry

Grając w poniższą grę będziemy zajmowali się kopaniem koparką w ziemi. Naszym głównym zadaniem jest wykopanie tunelu koparką pod ziemią. Tunel będzie bardzo głęboki, więc musisz bardzo uważać podczas jego kopania aby wykonywać przemyślane ruchu. W przeciwnym wypadku możesz uszkodzić koparkę a także może zasypać sie tunel ziemią i wtedy niestety ale będziesz zmuszony zacząć grę od nowa. Do kopania w ziemi koparką tunelu potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Kopanie tuneli w ziemi

Ocena gry

Pracujemy w kopalni jako górnik i będziemy musieli dzisiaj jak i każdego innego dnia zejść pod ziemię aby kopać tunele w ziemi. Podczas wejścia do kopalni otrzymujesz specjalną maszynę, którą będziesz wykonywał swoją pracę. Musisz już od samego początku gry być bardzo skupiony i mieć jak to się mówi\"oczy do o koła głowy otwarte\", ponieważ jeżeli uderzysz maszyną na przykład w kamień to popsujesz całą maszynę. Dlatego lepiej zrobić wyznaczoną pracę w dłuższym czasie niż za szybko i rozwalić maszynę. Do kopania tuneli w ziemi używaj myszki komputerowej.


Kopanie dziur i dołów

Ocena gry

Kopanie dziur i dołów to gra z serii gry w kopanie dziur i dołów pod ziemią w której to grze jak już pewnie wiesz po samej nazwie gry co będziemy robić naszym zadaniem będzie wykopać specjalną dziurę pod ziemią. Do dyspozycji masz specjalne urządzenie do kopania dziur, którym powinieneś dać sobie radę w tej grze. Jednak to nie takie proste, ponieważ podczas kopania możesz natrafić na wiele niespodzianek, które nie będą zbyt fajne. Musisz bardzo uważać, ponieważ kopiesz kopiesz a tu nagle może na twoim polu widzenia pojawić się kamień. Jeżeli zaczniesz kopać w kamieniu lub go uderzysz to osłabisz wiertło do kopania dziur. Podsumowując w tej grze musisz być bardzo ostrożny aby nie uszkodzić podczas kopania dołów wiertła, ponieważ niestety nie da się tego odwrócić. Zagraj w grę używając tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kopanie w ziemi wiertłem

Ocena gry

Jesteś operatorem specjalnego wiertła, którym to będziesz kopał po ziemią różne tunele. Musisz tak manewrować wiertłem podczas kopania pod ziemią aby nie trafić na kamień czy też inną przeszkodą. W sytuacji, kiedy trafiłbyś wiertłem na kamień to znacznie wtedy wiertło traci na mocy. Krótko mówiąc wiertło do kopania w ziemi znacznie się wtedy tępi i wolniej kopie. Oczywiście też traci swoje życie, którego nie masz zbyt dużo w tej grze.Dlatego musisz kopać dosyć wolno i odpowiedzialnie tak aby nie uszkodzić czy też zniszczyć wiertła.Do kopania wiertłem dołów musisz użyć myszki komputerowej.


Minecraft Classic Online

Ocena gry

Na pewno już nie raz graliście wa bardzo popularną grę minecraft w której to grze buduje się przeróżne budowle z przedmiotów, które tylko spotkamy na mapie. Na samym początku gry musimy wybrać sobie mapę na której będziemy grali a także świat.Dla przypomnienia jest to wersja klasyczna czyli classic, czyli jedna z pierwszych wersji jaka kiedykolwiek w ogóle powstała.Wejdź do gry kliknij play i zagraj zupełnie za darmo.W tej grze nie ma żadnych zasad po prostu trzymamy się teorii\"buduj jak chcesz\". Podsumowują poruszamy się ludzikiem i budujemy dowolne budowle kopiąc kilofem lub innym przyrządem.Podczas poruszania się i chodzenia po mapie możemy oczywiście znaleźć różne przedmioty i możemy je zatrzymać.Do grania w tą grę potrzebujemy tylko strzałek i myszki komputerowej.


Łapanie zwierząt do Zoo

Ocena gry

Akcja tej gry toczy się lesie. Twoim zadaniem jest łapać zwierzęta, które tylko pokazują się z zza krzaków. Musisz złapać w każdej z rund tej gry wyznaczoną liczbę zwierzą. W pierwszej planszy gry łapiemy miski a w drugiej małpy.Co będzie w kolejny ? Zobacz sam/a grając w tą grę.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Aby złapać zwierze musisz w nie strzelać siatkami w które się same zaplątają.


Popularne gry

 • Dla chłopców
 • Kopanie dziur i dołów

  Kopanie dziur i dołów

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi na Marsie

  Kopanie w ziemi na Marsie

  Oglądana: 956 ocena: 0.00

 • Kopanie tuneli w ziemi

  Kopanie tuneli w ziemi

  Oglądana: 648 ocena: 0.00

 • Kopanie w ziemi wiertłem

  Kopanie w ziemi wiertłem

  Oglądana: 634 ocena: 0.00

 • Ben 10 Wyścigi

  Ben 10 Wyścigi

  Oglądana: 530 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie